Benefity pro zákazníky lékárny Baron

Na této stránce najdeme popisy hlavních benefitů, které zákazníci Barona rádi využívají. Mezi nejpřínosnější výhody (benefity) patří Články o zdraví psů (tlačítko v horní liště), které však na této stránce neuvádíme. Novinkou z 10. 9. 2019 je možnost nezávazného Testování TOP produktů na 14 dní, ale TOP benefitem zůstává naše korektní poradenství, které zákazníci rádi využívají. A to nás hřejivě těší.

  Nezávazný TEST na 14 dní ZDARMA 

Testováním TOP produktů na 14 dní si zákazníci Barona mohou nezávazně ZDARMA vyzkoušet jejich přínos pro zdraví. Napište nebo zavolejte, který produkt chcete otestovat a proč. Rádi Vám ho pošleme a po 14 dnech se rozhodnete – Spokojenost = Zaplatím / Nespokojenost = Nezaplatím. Produkty k testování najdete kliknutím na obrázky níže.

Na Váš zájem se těší poradkyně přirozeného zdraví 

Lucie Jelínková – 774 702 938 / poradce@baron.cz

 
       
Granule pro psy   Doplňky stravy   Doplňky stravy   Doplněk stravy   Kosmetika

  15% sleva na první nákup 

Každý nově zaregistrovaný zákazník získává 15% slevu na první nákup jakéhokoliv zboží v libovolném množství. Důležité je provést registraci před začátkem nákupu.

  Dárky k objednávce 

Při nákupu nad 2000 Kč si v nákupním košíku můžete vybrat dárek k objednávce. Jedná se o praktické produkty z přírodní lékárny. Dárek se vybírá ve 2. kroku objednávky.

  Poštovné od 1000 Kč zdarma 

Při nákupu v hodnotě nad 1000 Kč je u Barona poštovné a balné zdarma. Velkoobchodní zákazníci mají poštovné zdarma od 3 000 Kč.

  Korektní poradenství zdarma

Zdarma poskytujeme korektní poradenství z oblasti vědomostí o výživě a produktech vedoucích k upevňování přirozeného zdraví psů, koček i lidí. Svého poradce si můžete vybrat na stránce Kontakty, Poradna.

  100 dní garance vrácení peněz

Pokud nakoupené zboží z jakéhokoliv důvodu nechcete, využijte možnost vrácení do 100 dní od nákupu. Pošlete ho zpět na adresu Baron s.r.o., V Přírodě 10, Ústí nad Labem, 40001 a my Vám pořizovací cenu obratem pošleme na Váš účet.