Benefity pro zákazníky

Obsah: TEST na 14 dní15% sleva na první nákupDárky k objednávcePoštovné od 800 Kč zdarmaPoradenství • 100 dní vrácení peněz

Na této stránce najdeme popisy hlavních benefitů, které zákazníkům Barona rádi poskytujeme.  Mezi nejpřínosnější výhody (benefity) patří Články o zdraví (tlačítko v horní liště), které však na této stránce neuvádíme. Novinkou z 10. 9. 2019 je možnost nezávazného Testování TOP produktů na 14 dní.  Oblíbeným benefitem je pak naše korektní poradenství, které zákazníci oceňují.

  Nezávazný TEST na 14 dní  

Testováním TOP produktů na 14 dní si zákazníci Barona mohou nezávazně vyzkoušet jejich přínos pro zdraví. Napište nebo zavolejte, který produkt chcete otestovat a proč. Rádi Vám ho pošleme a po 14 dnech se rozhodnete – Spokojenost = Zaplatím / Nespokojenost = Nezaplatím. Produkty k testování najdete kliknutím na obrázky níže.

Na Váš zájem se těší poradkyně přirozeného zdraví 

Lucie Jelínková – 774 702 938 / poradce@baron.cz

 
       
Granule pro psy   Doplňky stravy   Doplňky stravy   Doplněk stravy   Kosmetika

  15% sleva na první nákup 

Každý nově zaregistrovaný zákazník získává 15% slevu na první nákup jakéhokoliv zboží v libovolném množství. Důležité je provést registraci před začátkem nákupu.

  Dárky k objednávce 

Při nákupu nad 2000 Kč si v nákupním košíku můžete vybrat dárek k objednávce. Jedná se o praktické produkty z přírodní lékárny. Dárek se vybírá ve 2. kroku objednávky.

  Poštovné od 800 Kč zdarma 

Při nákupu v hodnotě nad 800 Kč je u Barona poštovné a balné zdarma. Velkoobchodní zákazníci mají poštovné zdarma od 3 000 Kč.

  Korektní poradenství 

Zdarma poskytujeme korektní poradenství z oblasti vědomostí o výživě a produktech vedoucích k upevňování přirozeného zdraví psů, koček i lidí. Svého poradce si můžete vybrat na stránce Kontakty.

  100 dní garance vrácení peněz

Pokud nakoupené zboží z jakéhokoliv důvodu nechcete, využijte možnost vrácení do 100 dní od nákupu. Pošlete ho zpět na adresu Baron s.r.o., V Přírodě 10, Ústí nad Labem, 40001 a my Vám pořizovací cenu obratem pošleme na Váš účet.