Benefity pro zákazníky

  TEST na 14 dní ZDARMA 

Testováním TOP produktů na 14 dní zdarma si zákazníci Barona mohou nezávazně vyzkoušet jejich přínos pro zdraví. Napište nebo zavolejte, který produkt chcete otestovat a proč. My Vám ho rádi zašleme a po 14 dnech se rozhodnete – Spokojenost = Zaplatím / Nespokojenost = Nezaplatím.

Produkty k testování: Granule pro psy Fit-Crock / Doplňky výživy pro psy / Doplňky výživy pro kočky / Doplněk stravy pro lidi Regulatpro Bio / Omlazovací kosmetika pro lidi.

Na Váš zájem se těší poradkyně přirozeného zdraví Lucie Jelínková - 774 702 938 / poradce@baron.cz.

  15% sleva na první nákup 

Každý nově zaregistrovaný zákazník získává 15% slevu na první nákup jakéhokoliv zboží v libovolném množství. Důležité je provést registraci před začátkem nákupu.

  Dárky k objednávce 

Při nákupu nad 2000 Kč si v nákupním košíku můžete vybrat dárek k objednávce. Jedná se o praktické produkty z přírodní lékárny. Dárek se vybírá ve 2. kroku objednávky.

  Poštovné od 800 Kč zdarma 

Při nákupu v hodnotě nad 800 Kč je u Barona poštovné a balné zdarma. Velkoobchodní zákazníci mají poštovné zdarma od 3 000 Kč.

  Poradenství zdarma 

Zdarma poskytujeme korektní poradenství z oblasti vědomostí o výživě a produktech vedoucích k upevňování přirozeného zdraví psů, koček i lidí. Svého poradce si můžete vybrat na stránce Kontakty.

  100 dní garance vrácení peněz

Pokud nakoupené zboží z jakéhokoliv důvodu nechcete, využijte možnost vrácení do 100 dní od nákupu. Pošlete ho zpět na adresu Baron s.r.o., V Přírodě 10, Ústí nad Labem, 40001 a my Vám pořizovací cenu obratem pošleme na Váš účet.