Benefity pro zákazníky

  Slevové kupóny 10 % na 5 objednávek

Po dobu prázdnin (do 31. 8. 2019) vkládáme do každé zásilky slevový kupón, který můžete uplatnit při 5 dalších objednávkách v hodnotě nad 1 000 Kč. Ve druhém kroku objednávky vložte do políčka „slevový kupón“ unikátní kód a z nákupu se Vám odečte 10% sleva. Pokud do 31. 8. 2019 nestihnete kód 5krát použít, můžete slevou potěšit známé, kód je přenosný.

  15% sleva na první nákup 

Každý nově zaregistrovaný zákazník získává 15% slevu na první nákup jakéhokoliv zboží v libovolném množství. Důležité je provést registraci před začátkem nákupu.

  Dárky k objednávce 

Při nákupu nad 2000 Kč si v nákupním košíku můžete vybrat dárek k objednávce. Jedná se o praktické produkty z přírodní lékárny. Dárek se vybírá ve 2. kroku objednávky.

  Poštovné od 800 Kč zdarma 

Při nákupu v hodnotě nad 800 Kč je u Barona poštovné a balné zdarma. Velkoobchodní zákazníci mají poštovné zdarma od 3 000 Kč.

  Poradenství zdarma 

Zdarma poskytujeme korektní poradenství z oblasti vědomostí o výživě a produktech vedoucích k upevňování přirozeného zdraví psů, koček i lidí. Svého poradce si můžete vybrat na stránce Kontakty.

  100 dní garance vrácení peněz

Pokud nakoupené zboží z jakéhokoliv důvodu nechcete, využijte možnost vrácení do 100 dní od nákupu. Pošlete ho zpět na adresu Baron s.r.o., V Přírodě 10, Ústí nad Labem, 40001 a my Vám pořizovací cenu obratem pošleme na Váš účet.