Bylinkové oleje proti Klíšťatům (doplněk stravy)

Kód: 33206
Neohodnoceno
Značka: cdVet
955 Kč 830,43 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Varianta
Možnosti doručení

Přírodní oleje z bylin, podpora obranyschopnosti organismu před napadením klíšťaty a vnějšími parazity.

100% Přírodní doplněk stravy proti klíšťatům obsahuje za studena lisovaný olej z černuchy damašské a éterické oleje z levandule, šalvěje a rozmarýnu. Díky BioAktivním složkám, které výživově podporují tělu přirozenou obranyschopnost, se mění také pach zvířete, které se postupně stává pro klíšťata a další parazity nezajímavé. Pro zvýšení ochrany doporučujeme kombinovat s ostatními biocidními přípravky. Bylinkové oleje proti klíšťatům jsou osvědčený produkt od kompetentního výrobce, který rozumí přirozenému zdraví. Výrobce >> cdVet.de.

 • 100% Přírodní bylinný olej s přidanými éterickými oleji.
 • Výživově podporuje obranyschopnost organismu.
 • Vhodný ke každodennímu užití, kombinace s biocidy.
 • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.
 • Odborné poradenství + Optimální poměr Přínos / Cena.

Originál německý název je „ZeckEx herbal Öl“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

cdVet Bylinkové oleje proti Klíšťatům >> Přírodní doplněk výživy pro psy

 1. Složení >> Kvalita pro zdraví
 2. Zatěžující umělé vitamíny >> ŽÁDNÉ
 3. BioAktivita >> Vitalita & Kondice
 4. Dávkování >> Prevence & Nemoc
 5. Způsob podávání >> Do Krmiva
 6. Potravinářská kvalita & Splňuje kritéria
 7. Optimální poměr Kvalita & Cena
 8. Vhodný i PRO Lidi? >> Připravuje se
 9. Autor stránky & Důvěra & Vztah ♥
 10. Výrobce & Distributor & Poradenství

1. Složení >> Kvalita pro zdraví

Bylinkové oleje proti Klíšťatům obsahují tyto ČISTĚ  PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Olej z Černuchy damašské / Levandulový olej / Olej z šalvěje a rozmarýnu. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat >> Video o výrobci.

 

100% přírodní doplněk stravy Bylinkové oleje proti Klíšťatům (doplněk stravy) pro psy z přírodní lékárny Baron.cz má hodnotné složení zaměřené na zdraví.  

100% Kvalita z přírodní lékárny & Hodnotné složení zaměřené na zdraví.

 

2. Zatěžující umělé vitamíny >> ŽÁDNÉ

Doplněk stravy „Bylinkové oleje proti Klíšťatům“ je přírodním složením zaměřen na zdraví >> PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ  UMĚLÉ  VITAMÍNY, žádné syntetické látky, ani konzervanty. Tyto zatěžující chemické látky poznáme u jiných doplňků podle měrných jednotek, v kterých jsou udávány (mg, IE/kg, IU, µg, B1, mg/kg a jiné). Více informací nabízí článek Rozdíl mezi vitamíny.

 

100% přírodní doplněk stravy Bylinkové oleje proti Klíšťatům (doplněk stravy) pro psy neobsahuje žádné umělé vitamíny, syntetické minerály a chemii.

ŽÁDNÉ umělé vitamíny / ŽÁDNÉ syntetické minerály / ŽÁDNÁ chemie.

 

3. BioAktivita >> Vitalita & Kondice

Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE  UMĚLÝCH  VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Bylinkové oleje proti Klíšťatům disponují Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST  ŽIVOTNÍ  ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu.

 

Šetrné zpracování doplňku stravy Bylinkové oleje proti Klíšťatům (doplněk stravy) pro psy je BEZ chemie a zachovává BioAktivitu pro více Energie a lepší Kondici.

Šetrné zpracování BEZ chemie zachovává BioAktivitu pro více Energie a lepší Kondici.

 

4. Denní dávkování

 

Pes Denní dávka
Malý pes do 10 kg 2 až 6 kapek
Střední pes 10 až 30 kg 6 až 30 kapek
Velký pes nad 30 kg 30 až 60 kapek
Po otevření uchovávejte v chladu a temnu a spotřebujte do 6 týdnů.

  

5. Způsob podávání >> Do krmiva

Doplněk výživy Bylinkové oleje proti Klíšťatům nakapeme psovi na krmivo, nebo na granule. Ve většině případů je přijímán bez problémů, u odmítavých jedinců můžeme vmíchat do mletého masa >> syrového nebo mírně povařeného (lépe voní).

 

6. Potravinářská kvalita & Splňuje kritéria

Suroviny potravinářské kvality pro Bylinkové oleje proti Klíšťatům podléhají pravidelné kontrole úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin, krmiv a doplňků výživy Laves Niedersachsen. Vedle vyloučení GMO (genetická manipulace) je kontrolováno zatížení pesticidy, těžkými kovy a plísněmi. Olej tak splňuje kritéria potravinářské kvality pro zdravou výživu.

 

Kvalitu a zdravotní nezávadnost doplňku stravy Bylinkové oleje proti Klíšťatům (doplněk stravy) pro psy kontroluje certifikační úřad Laves.

Potravinářskou kvalitu a zdravotní nezávadnost kontroluje úřad Laves.de.

 

7. Optimální poměr Kvalita & Cena

Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od pečlivě vybraných poctivých, kompetentních a důvěryhodných dodavatelů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.

 

Spokojenost zákazníků a růst poptávky přírodních doplňků stravy pro psy a kočky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny

Spokojenost zákazníků a růst poptávky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny.

 

8. Vhodný i PRO Lidi? >> Připravuje se

Na otázku, zda je tento cdVet produkt vhodný také PRO Lidi rádi odpovídáme …. Výrobce tento úspěšný produkt deklaroval pro domácí zvířata. Proto nesmí být nabízen Lidem (zákon). Lidé, kteří rozumí přírodním produktům, se neptají. Zájem o produkt, který plní, co slibuje je VELKÝ >> Proto ho výrobce pan Dingmann připravuje ke schválení také PRO Lidi.

 

100% přírodní doplněk stravy Bylinkové oleje proti Klíšťatům (doplněk stravy) pro psy plní co slibuje, proto je výrobce cdVet připravuje ke schválení i pro Lidi.

Produkt plní co slibuje >> Proto ho výrobce připravuje ke schválení i PRO Lidi.

 

9. Autor stránky >> Důvěra & Vztah

Autorem této stránky je Tým přírodní lékárny. Známe sílu slova a hodnotu důvěry ve vztahu. Proto PÍŠEME jen PRAVDU. To znamená, že vědomě Uvádíme pouze informace, kterým věříme. Budovat otevřené vztahy je v souladu s našim životním posláním „Žít v Radosti a Lásce“. Návod na šťastný vztah k sobě a ostatním nám poskytují životní Moudra Afirmací

 

V přírodní lékárně Baron.cz známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

Známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

 

Výrobce & Distributor & Poradenství

Výrobcem je Přírodní léčitel pan Clemens Dingmann, zakladatel společnosti cdVet.de Natürliche Tiergesundheit (Přirozené zdraví zvířat), která je od roku 1999 uznávaný Partner na trhu 100% Přírodních produktů pro zdraví zvířat. Produktové PORADENSTVÍ v oblasti PŘIROZENÉHO ZDRAVÍ a distribuci v ČR a SR zajišťuje Tým přírodní lékárny Baron. >> Video výrobci / Video o Baronu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: