Enzymová výživa Regulatpro Bio

Tento článek nabízí informace o enzymovém doplňku stravy Regulatpro Bio z kaskádově fermentovaného ovoce, ořechů, zeleniny a bylin, který zvyšuje buněčnou energii. Dobité buňky restartují imunitu, která aktivuje regeneraci a tím upevňuje zdraví. Osvědčená prevence a pomoc při zdravotních potížích.

 

Obsah

1. Kniha 13 let zkušeností lékařů a naturopatů2. Příčiny nemocí a možnosti uzdravení3. Charakteristika Regulatpro Bio4. Byliny a koření v Regulatpro Bio5. Obsažené látky a jejich potenciál6. Přínosy Regulatpro Bio pro vitalitu7. Bolesti, kožní a chronické nemoci8. Přirozené hubnutí živou stravou9. Regulatpro Bio – První příjemné výsledky10. Úspory v péči o své zdraví11. Postup výroby Regulatpro Bio12. Proces kaskádové fermentace13. Možnosti vnějších aplikací Regulatpro Bio14. Potřeby pro vnější aplikace15. Čím se Regulatpro Bio odlišuje16. Nárůst buněčné energie17. Vědecké studie účinků Regulatpro Bio18. Kde vědecké studie najdeme19. Historicky největší studie20. Šestiměsíční praktická studie Regulatpro Bio21. Které nemoci Regulatpro Bio léčí22. Použití Regulatpro Bio23. Délka užívání Regulatpro Bio24. Dávkování Regulatpro Bio25. Kritéria výběru potravin & Efektivita výživy26. Nevhodná výživa >> Mrtvá strava27. Vhodná výživa >> Živá strava28. Transportní schopnost a synergie s živinami29. Úspora energie trávení s Regulatpro Bio30. Podpora regulačních systémů organismu31. Komplex regulačních systémů imunity32. Historie Regulatpro Bio33. Zkušenosti uživatelů s Regulatpro Bio (výňatek z knihy)34. Časté dotazy na Regulatpro Bio a odpovědi35. Regulatpro Bio v omlazovací kosmetice36. Výroba, distribuce, kontakty37. Slovo výrobce Dr. Niedermaier

 

1. Kniha 13 let zkušeností lékařů a naturopatů

13 let zkušeností – Kniha je shrnutím 13 let zkušeností, které ve svých ordinacích při léčení s fermentovaným doplňkem stravy Regulatpro Bio zaznamenali němečtí lékaři a naturopaté.

Terapie a úspěchy – Kniha má 150 stran, na 20 stranách jsou zkušenosti pacientů a 77 stran je věnováno terapiím a úspěchům s fermentovanými enzymy na konkrétních nemocech nebo zdravotních potížích.

Na všechny nemoci – Mezi terapiemi potíží jako například ztráta vitality, nespavost, nadváha nebo alergie se v knize setkáme také s řešením chronických nemocí, jako je cukrovka, poruchy srdce, krevního oběhu, zažívacího traktu a s celou řadou autoimunitních onemocnění včetně rakoviny.

Co pomáhá při prevenci a léčení nemocí?
(ukázka z knihy)

Vedlejší účinky – Chemické léky mají bez výjimky vedlejší účinky (viz jejich příbalové letáky). 90 % lidí nad 50 let užívá třikrát denně různé léky. Jejich počet neustále stoupá.

Neřeší příčiny – Léky jsou prostředky boje proti nemocem, ale také proti lidskému tělu. Léky nevyužívají možnosti uvedení regulačních procesů opět do rovnováhy.

Blokují enzymy – Léky zasahují do procesů v těle tím, že blokují enzymy, což působí momentálně kladně, ale nepomáhá odstranit příčiny nemocí.

Cesta pro nemoci – Regulační systém organismu se tím dostane z rovnováhy, potlačí se proces samoléčení a otvírá se cesta pro následné nemoci.

Síla bylin – Alternativou jsou rostlinná léčiva – síla bylin je již dávno známá a oblíbená – stejně jako ortomolekulární medicína, která se skládá z vitamínů, minerálů, stopových prvků a enzymů.

Pro zlepšení zdravotního stavu se autorům osvědčilo doprovodné užívání fermentovaných enzymů také u:

• Terapie s antibiotiky
• Chemoterapie
• Kortizonové terapie
• Terapie mykóz

Kniha v PDF ZDE

Obsah

2. Příčiny nemocí a možnosti uzdravení

Příčiny nemocí – Mrtvá strava & Nesprávné myšlení

Příčiny téměř všech nemocí a zdravotních problémů jsou stejné. Jedná se o projevy přetížení a nedostatku. Organismus nejvíce přetěžuje mrtvá a chemizovaná strava (vaření, pesticidy, éčka), stres a nesprávné myšlení. Nedostatek způsobuje především mrtvá strava bez enzymů a energie, závist a málo lásky v myšlení.

Přechod na syrovou stravu

Jak víme z příčin nemocí a možností uzdravení, je základním opatřením pro upevnění zdraví omezení vařených jídel a zvětšení podílu syrového ovoce a zeleniny  (živá strava).

Jak se uzdravit  –  Živá strava & Pečovat o sebe

Jediným lékařem, který nás umí vyléčit je naše mysl (rozum) a naše tělo (imunitní systém). K upevnění zdraví je potřeba nejprve chtít se uzdravit (motivace, láska), změnit myšlení (pečovat o sebe) a přejít (co nejvíce) na živou stravu. Tím zvýšíme buněčnou energii >> Vyčistíme hlavu i tělo >> Upevníme zdraví.

Regulatpro Bio jako alternativa

Pro lidi, kteří nechtějí jíst více ovoce a zeleniny je Regulatpro Bio optimální alternativa pro doplnění výživy o chybějící bioaktivní látky (živá strava).

Obsah

3. Charakteristika Regulatpro Bio

1. Proces podobný trávení

Kaskádová fermentace (štěpení) za přítomnosti symbiotických mikroorganizmů a bakterií mléčného kvašení je proces podobný lidskému trávení. Kromě natrávení živin se aktivují enzymy, antioxidanty a také kyselina mléčná (probiotikum) pro lepší trávení.

2. Okamžitě se vstřebává

Enzymy, živiny a sekundární látky z ovoce, ořechů a zeleniny jsou (za 8 až 12 týdnů) rozštěpeny na malé části (molekuly). Takto rozštěpené se snadno vstřebávají (také pokožkou) a jsou buňkám ihned k dispozici (úspora energie vlastního trávení).

3. Zvyšuje energii (ATP)

Rozštěpením živin je aktivována sluneční energie a regulační informace. Takto energií nabitá enzymová výživa stimuluje v mitochondriích (buňečné elektrárny) tvorbu molekul ATP (Adenosintrifosfát), které jsou zdrojem energie pro buněčné procesy.

4. Buňkám dobíjí baterky

Tímto způsobem kaskádově fermentovaný Regulatpro Bio zaopatřuje buňky a dobíjí jejich biologické baterky >> upevňuje nebo obnovuje zdraví na buněčné úrovni. Energií dobité buňky restartují a aktivují imunitní systém.    

5. Posiluje imunitu

Posílená imunita zlepšuje a urychluje látkovou výměnu. Tím nastartuje očistné, opravné a regulační procesy, které vedou k regeneraci. Výsledkem je zvýšení životní energie, výkonnosti, vitality a odolnost proti nemocem.    

6. Je magicky výjimečný

Kaskádová fermentace syrového ovoce, ořechů a zeleniny je tajemstvým úspěchu, která dokáže člověka (také alergika) nabít silou a energií z přírody. Kaskádová fermentace extrahuje „duši rostlin“ a tím je Regulatpro Bio.

Obsah

4. Byliny a koření v Regulatpro Bio

Regulační informace

Pro doplnění spektra účinných látek a regulačních informací je do Regulatpro Bio (po fermentaci) přidávána tinktura z bio bylin a koření.    

Recept od zakladatele

Tuto bylinnou tinkturu ze semen, kořenů a kůry vyrábí Dr. Niedermeier podle receptu zakladatele společnosti pana Dr. Hanse Niedermaiera.

Šetrná macerace

Tinktura je macerována za studena z bylin a koření metodou „Perkolace“. Tento šetrný postup je popsán v německé lékařské knize (DAB 8).

Hlavní složky  tinktury obsažené v Regulátu

bio anýz, bio fenykl, bio kmín, bio nové koření, bio kůra z curacaa, bio hřebíček, bio kůra ze skořice, bio pepř kubebový, bio zázvor, bio orris, bio galangal, bio kardamovník

Obsah

5. Obsažené látky a jejich potenciál

Při kaskádové fermentaci ovoce, ořechů a zeleniny se štěpením uvolňuje a koncentruje široké spektrum organismu (také kůži) velmi prospěšných bioaktivních látek, které jsou schopné okamžitého vstřebání buněčnou membránou.

Fermentovaný Regulatpro Bio obsahuje koncentrované

Enzymy, Minerální látky, Kyselinu mléčnou, Peptidoglykany, Aminokyseliny, Probiotika, Vitamíny, Stopové prvky, Polyfenoly, Oligopeptidy, Flavonoidy, Sekundární látky

 

Sluneční energií nabité sekundární rostlinné látky uvolněné kaskádovou fermentací mají společně s enzymy, vitamíny, minerály a fytonutrienty velký potenciál, který posiluje imunitu. Tím uvádí do rovnováhy regulační procesy.

Fermentovaný Regulatpro Bio aktivuje potenciál

Antialergický, Protizánětlivý, Antioxidační, Detoxikační, Antikarcinogenní, Antitrombózní, Odkyselující, Antibakteriální, Antimykotický

Obsah

6. Přínosy Regulatpro Bio pro vitalitu

Dobíjí baterky v každém věku

Regulatpro Bio je ideální výživová podpora pro nastávající maminky a děti >> radost z vitálního života od mládí až do seniorského věku >> užívat si zdraví místo návštěv lékařů.

• Pro těhotné
• Pro děti
• Pro dospělé
• Pro seniory

Pomoc při pohybových aktivitách

Více energie a rychlejší regenerace bez bolesti kloubů a svalů přináší radost ze zdravého pohybu. Bioaktivní alternativa iontových energy drinků a kloubních doplňků stravy.

• Fitness
• Běh
• Turistika
• Cyklistika

Pomoc při nesprávné životosprávě

Obzvláště při nadměrném zatěžování organismu oceníme doplnění bioaktivních enzymů a živin, které zvýší energii buněk. Následné posílení imunity zrychlí regenerační procesy.

• Přejídání, mrtvá strava
• Únava, koncentrace
• Alkohol, kouření
• Nervozita, stres

Obsah

7. Bolesti, kožní a chronické nemoci

Pomoc při bolestech

Vnější aplikací regulátu na místo bolesti a vmasírováním aktivujeme látkovou výměnu (prokrvení). Při bolesti zubů zadržíme RegulatproBio co nejdéle v ústech.

• Bolest kloubů
• Bolest zad
• Bolest hlavy
• Bolest zubů

Pomoc u kožních problémů

Vnější aplikací regulátu na oblast kožního problému docílíme lokální regeneraci. Problémy přicházejí zevnitř, proto kombinací s vnitřním užíváním získáme optimální výsledky.

• Akné
• Bradavice
• Ekzém
• Lupénka

Pomoc při chronických potížích

Zvýšením energie posiluje Regulatpro Bio imunitu. Proto je vhodný také při chronických potížích a lze jej užívat i při cukrovce, vysokém tlaku nebo zvýšeném cholesterolu.

• Cukrovka
• Nadváha
• Vysoký tlak
• Cholesterol

Obsah

8. Přirozené hubnutí živou stravou

Vypadat dobře je důležitým předpokladem pro cítit se dobře. Vedle péče o vztahy, oblečení, vlasy a pleť přispívá ke spokojenosti také štíhlá postava. Té docílíme syrovou (živou) stravou a pohybem.

Podporou nebo alternativou k syrové stravě (ovoce, zelenina) je živý doplněk stravy Regulatpro Bio, který intenzivním doplněním bioaktivních živin zvyšuje energii buněk. Tím aktivuje regenerační procesy vedoucí k přirozenému hubnutí.

Bioaktivní (živá) strava aktivuje:

Detoxikaci organismu
Tělo se zbavuje toxických odpadů a parazitů

Odkyselení, odvodnění
Neutralizací překyselení odchází zadržená voda

Odbourání stresu a uvolnění
Lepší nálada zvyšuje chuť na živou stravu a pohyb

Obsah

9. Regulatpro Bio – První příjemné výsledky

Už v prvních týdnech užívání enzymového doplňku stravy Regulatpro Bio prožíváme příjemné změny. Také lidé bez zdravotních potíží oceňují nárůst energie, zlepšení koncentrace a zeštíhlení.

Cítím se lépe

• Mám více energie
• Lépe se koncentruji
• Mám hezčí pokožku
• Už mě nebolí hlava
• Mám lepší zažívání

Obsah

10. Úspory v péči o své zdraví

Délka užívání & Cena

Při rozhodování o délce užívání Regulatpro Bio přijde některým lidem jeho cena z počátku vysoká. Když si později spočítají výdaje, za které v oblasti péče o své zdraví ušetřili, tak zjistí, že je jeho cena velmi nízká.

Cítíme se dobře

Pokud k těmto úsporám přičteme, že se cítíme dobře, nic nás nebolí, máme radost ze života a lépe se nám pracuje  (šéf nás pochválí), tak nám přijde cena Regulatpro Bio skutečně zanedbatelná.

Mezi významné úspory patří

• Úspora za léky, medikamenty
• Úspora za lékařskou péči
• Úspora za jiné doplňky stravy
• Úspora za rehabilitace, lázně
• Méně marodíme = nekrátí nám mzdu

Obsah

11. Postup výroby Regulatpro Bio

Certifikovaná kvalita

Výrobce regulátu Dr. Niedermaier si stanovil nejvyšší kvalitu. Výroba je certifikována systémem GMP.

Procesy řídí výrobce

Všechny procesy od výběru bio pěstitelů po nákup a fermentaci řídí výrobce sám.

Důvěryhodnost, láska

Při výběru ovoce, ořechů a zeleniny výrobce preferuje důvěryhodnost a lásku pěstitele, zralost, čerstvost, regionalita.

Obsah

12. Proces kaskádové fermentace

1. Fáze – start

Nakrouhané ovoce, ořechy a zelenina se vloží do fermentačního bioreaktoru. Přidá se kultura kyseliny mléčné, která produkuje pravotočivou L (+) kyselinu mléčnou a první fermentace začíná.

2. Fáze – 3 až 4 týdny

Po třech až čtyřech týdnech nastává první částečná filtrace. Další kaskádové fáze fermentačních frakcí probíhají s přidáváním přesně definovaných kultur mléčných kyselin.

3. Fáze – 8 až 12 týdnů

Všechny fermentační frakce jsou sloučeny a znovu se společně fermentují. Po ukončení fermentace nastává poslední filtrace. Po uplynutí 8 až 12 týdnů je Regulatpro Bio hotov.

• Postup kaskádové fermentace Dr. Niedermaier (patent EP 1153549) probíhá za studena.

Obsah

13. Možnosti vnějších aplikací Regulatpro Bio

Enzymy, živiny a sekundární látky z ovoce, ořechů a zeleniny jsou v Regulatpro Bio díky kaskádové fermentaci rozštěpeny na nejmenší části (molekuly). Takto rozštěpené se do organismu snadno vstřebávají zevnitř sliznicemi (ústa, střevo, nos, vagína) a také zvenku pokožkou.

Optimální výsledky docílíme aplikací zevnitř i zvenku

Pití regulátu je základní opatření

Vnitřní užívání Regulatpro Bio je základní terapeutické opatření při řešení všech potíží, protože zaopatřuje celý organismus. Zejména střeva, kde sídlí na 80 % imunitního systému.

Vnější nástřik zlepšuje výsledky

Vnější výživa buněk přímo v oblasti zdravotního problému je osvědčená podpora vnitřního užívání. Kombinace vnitřní a vnější výživy s Regulatpro Bio urychluje a zlepšuje výsledky.

Nosní aplikace

Nachlazení, zánět dutin, alergie, dýchací potíže, koncentrace.

Pokožka hlavy

Lupy, kožní problémy na pokožce hlavy, vypadávání a šednutí vlasů.

Nástřik pokožky

Kožní problémy, bolesti kloubů, svalů, křečové žíly, poranění.

Zábal nebo náplast

Pro delší působení živin přiložíme regulátem navlhčený zábal, tampon nebo náplast.

Obsah

14. Potřeby pro vnější aplikace

• Rozprašovače na pokožku
• Nosní aplikátor
• Vlasový aplikátor

Tyto potřeby pro vnější aplikace Regulátupro Bio lze koupit na stránce Doplňky stravy.

Obsah

15. Čím se Regulatpro Bio odlišuje

Regulatpro Bio se odlišuje především složením z ideální syrové (živé) stravy a kaskádovou fermentací. To je tajemstvím úspěchu, jak člověka nabít silou a energií přírody.

 1. Ideální složení  >> ovoce, ořechy, zelenina a byliny >> přirozená výživa.
 2. Je fermentován >> přednatrávená výživa >> úspora energie trávení.
 3. Není pasterizován >> je syrový >> proto obsahuje enzymy a vitamíny.
 4. Vstřebávání >> zevnitř (sliznicemi v ústech, střevem) a zvenku (pokožkou).
 5. Vhodný i pro alergiky >> rozštěpením na molekuly ztratil alergenní potenciál.
 6. Je v bio kvalitě >> proto obsahuje více živin a žádnou chemii (pesticidy).
 7. 100% přirozený >> žádné přísady, žádné konzervanty, žádná ochucovadla.

Obsah

16. Nárůst buněčné energie

Pro všechny životní procesy je potřeba energie. Pouze bioaktivní, enzymově bohatá a pestrá strava stimuluje v mitochondriích (buněčné elektrárny) optimálně tvorbu molekul ATP (Adenosintrifosfát), které v buňce produkují energii potřebnou pro zachování nebo obnovu zdraví.

Nárůst buněčné energie o 175 %

Vědecké studie prokázaly enormní nárůst buněčné energie při užívání Regulatpro Bio. Průměrně o 175 % za 90 dní.

Na výživě se lékaři shodují

Enzymově chudá výživa (mrtvá strava) způsobuje nedostatek energie v buňkách s následkem oslabení organismu. Na tom se mnozí lékaři shodují.

Parametr v medicíně Koncentrace ATP je v moderní medicíně s úspěchem používána jako parametr pro mitochondriální dysfunkci, kdy kapacita energie v mitochondriích udává zdravotní status pacienta.

Obsah

17. Vědecké studie účinků Regulatpro Bio

Průkopník kaskádové fermentace potravin Dr. Niedermaier vyrábí Regulatpro Bio od roku 2001. S jeho účinky na zdraví má dlouholeté zkušenosti, což potvrzuje více než 50 vědeckých studií, stovky klinických zpráv lékařů alternativních medicín, naturopatů a nespočet děkovných dopisů od uživatelů. Dr. Niedermaier dokládá svá tvrzení o přínosech Regulatpro Bio vědeckými studiemi od renomovaných akreditovaných výzkumných institucí.

Vědecké studie provádí tyto akreditované instituce

Technická univerzita Mnichov (TUM) založená roku 1868 zajišťuje vedle vzdělávání především výzkum a vědecké studie. Univerzitní vědci hledají řešení pro budoucnost v oborech Zdraví & Výživa / Energie & Suroviny / Životní prostředí & Klima. www.tum.de

Výzkumný ústav BioTeSys je od roku 2000 certifikovaný specialista na výzkum účinků, bezpečnosti a zejména bioaktivity potravin, doplňků stravy, kosmetiky a přírodních léčiv na zdraví. V minulosti provedl BioTeSys pro Dr. Niedermaier již přes 20 Studií. www.biotesys.de

Obsah

18. Kde vědecké studie najdeme

1. Originály studií ve společnosti

Originální zprávy z více než 50 vědeckých studií, čítající stovky stránek odborných textů, rozborů, odkazů a grafů jsou ve společnosti Dr. Niedermaier k dispozici kontrolním orgánům a odborným partnerům ze zdravotnictví, léčitelství a vědy.

K dispozici u výrobce Dr. Niedermaier

2. V dokumentu humánní studie

Shrnutí vědeckých výzkumů o účincích Regulatpro Bio, které srozumitelně interpretují výsledky studií pro lékaře a naturopaty sestavil Dr. Niedermaier do dokumentu „Special edition in human studies“ (Zvláštní vydání humánní studie).

Elektronická podoba v angličtině k dispozici u Barona

3. V knize Diagnoza: „Konečně zdráv“

Převratné úspěchy při léčení kaskádově fermentovanými enzymy od německých lékařů a naturopatů najdeme výňatek z humánní studie účinky Regulatpro Bio při aktivaci enzymů a ostatních regulačních systémů organizmu (stránky: 144 až 149).

Tištěná kniha v češtině k dispozici u Barona

4. V knize „Preventivní, léčivý, posilující;

účinky kaskádově fermentovaného regulátu na organismus“ od německé lékařky paní Dr. med. Lessing-Grünwald najdeme výňatek z humánní studie fyziologické účinky  Regulatpro Bio (stránky: 15 až 45) a indikace (stránky: 47 až 80).

Elektronická podoba v němčině k dispozici u Barona

Obsah

19. Historicky největší studie

V roce 2009 provedl výzkumný ústav BioTeSys pro Dr. Niedermaier historicky největší humánní studii v oblasti zdravotních přínosů doplňků stravy. Cílem studie bylo sledovat vliv optimální výživy na imunitní systém, zejména jeho antioxidační a protizánětlivé parametry.

Regulatpro Bio versus placebo
Při studii bylo 48 zdravých lidí (ve věku 18 až 24 let) podrobeno randomizované dvojitě slepé studii. 4 týdny dostávalo 24 dobrovolníků 2 x denně (ráno a večer) 10 ml  Regulatpro Bio a ostatní vodu s octem (placebo).

Kritéria studie jako u léčiv

Studie Regulatpro Bio podléhala nejpřísnějším vědeckým kritériím, která se používají pouze u léčivých přípravků. Pro studie doplňků stravy jsou tato kritéria zcela jedinečná.

Metodika měření  „In vivo“

Měřeny byly biomarkery regulačních systémů imunity „In vivo“ (v živém organismu), což presentuje přímý stav funkčních parametrů.  Pozn.: studie  „in vitro“ (laboratorní) jsou méně přesné.

Zdraví místo nemocní

Pozoruhodností této jedinečné studie bylo, že ji podstoupili zdraví lidé. Dobré výsledky studií se snadněji dosahují u lidí nemocných. Jedinečný důkaz účinnosti Regulatpro Bio.

Průlomové poznatky

Výsledky této průlomové studie (landmark study) přinesly velmi pozitivní poznatky v možnostech podpory zdraví s Regulatpro Bio, které zveřejnil také vědecký zpravodaj Nutrition 5.2009.

Terapeutické vyhlídky

Klinické vyhodnocení studií Regulatpro Bio přineslo slibné terapeutické vyhlídky, které potvrzují, že lidé, kteří mají  alergie, arthrozu, revma, poruchy prokrvení, diabetes, rakovinu nebo jiné zdravotní potíže mohou z užívání Regulatpro Bio profitovat.

Poznatky účastníků studie

Účastníci studie, kteří dostávali Regulatpro Bio sdělovali, že už po 2 až 3 týdnech užívání zaznamenali příjemné změny: nárůst energie, větší výkonost, lepší náladu, spánek a jako bonus také jemnější a čistší pokožku.

Více informací o této studii obsahuje dokument „Humánní studie“.

Obsah

20. Šestiměsíční praktická studie Regulatpro Bio

V roce 2013 provedl výzkumný ústav BioTeSys 6 měsíční praktickou studii v které 20 zdravích dobrovolníků dostávalo 2 x denně 10 ml Regulatpro Bio. Nárůst buněčné energie o 187 % zvýšil výkonnost, koncentraci a snížil oxidativní stres. Výsledky vypovídají o přínosech Regulatpro Bio.

Obsah

21. Které nemoci Regulatpro Bio léčí

Regulatpro Bio neléčí. Zato ale regenerací organismu postupně odstraňuje následky přetížení a nedostatku, které jsou příčinami nemocí.

Přirozená bioaktivní strava pomáhá v těchto oblastech

Alergie
Senná rýma, astma, alergické kožní problémy, potravinové alergie.

Cukrovka
Obezita, více tuků v krvi (hyper­lipidémie), metabolický syndrom.

Dýchací cesty
Chřipka, nachlazení, rýma, zánět dutin (sinusitida), virové infekce.

Kožní nemoci
Ekzémy, lupénka, svrab, atopický ekzém, bradavice, kuří oka a jiné.

Poranění
Pořezání, popálení (také od slunce), bolesti svalů, kloubů, zad, hlavy.

Rakovina
Snížení rizika výskytu a omezení vedlejších účinků chemoterapie / ozařování.

Srdce
Krevní tlak (hypertenze), kornatění tepen (arterioskleróza), křečové žíly.

Trávení
Pocit plnosti, pálení žáhy, zácpa, průjem, nadýmání, žaludeční vředy.

Únava
Syndrom vyhoření, chronické vyčerpání, přepracování, koncentrace, deprese.

Záněty
Klouby (revma, dna), zánět žaludku (gastritida) a jiných vnitřních orgánů.

Obsah

22. Použití Regulatpro Bio

 1. Před každým použitím láhev nejméně čtyřikrát protřepeme >> tím se aktivuje energie a regulační informace.
 2. Po nalití do odměrného kalíšku je vhodné  Regulatpro Bio nechat na světle 5 až 10 minut nadechnout (okysličení).
 3. Regulatpro Bio pijeme ráno na lačno a večer před spaním >> nebo vmíchaný do vody pijeme celý den.
 4. Před spolknutím zadržíme Regulatpro Bio co nejdéle v ústech (min. 1 minutu), kdy probíhá jeho absorpce sliznicí.
 5. Při citlivém zažívání, pijeme s vodou (převařená). Zdravější je syrová (živá) ovocná nebo zeleninová šťáva.
 6. Po otevření můžeme Regulatpro Bio skladovat při pokojové teplotě cca 1 měsíc. Otevřený v lednici pak vydrží cca 3 měsíce.

Obsah

23. Délka užívání Regulatpro Bio

Krátce trvající potíže

U krátce trvajících potíží, spíše u mladších lidí nebo u dětí docílíme dobrých výsledků rychle >> obvykle za 1 až 3 týdny.

Dlouho trvající potíže

U dlouhotrvajících a chronických obtíží (zejména u dospělých a seniorů) trvá obnovení imunity déle >> obvykle 2 až 4 měsíce.

Obecně platí, čím déle byl organismu přetěžován (dlouhé roky / větší část života), tím bude regenerace organismu trvat déle.

Obsah

24. Dávkování Regulatpro Bio

Uvedená dávkování Regulatpro Bio vychází z dlouholeté praxe naturopatů a lékařů alternativní nebo celostní medicíny.

Odměrný kalíšek s ryskami 5, 10, 15 a 20 ml je součástí balení.

Skleněná láhev. Obsah 350 ml.

Déle trvající potíže • potřeba 2 až 3 lahve

Při déle trvajících potížích, převážně dospělých nebo citlivých lidí, podáváme Regulatpro Bio zpočátku v menších dávkách, které postupně zvyšujeme.

1. týden 5 ml ráno
2. týden 5 ml ráno • večer
3. týden 7 ml ráno • večer
4. týden 10 ml ráno • večer

Dále můžeme dávkovat jako ve 4. týdnu

Chronické stavy • potřeba 3 až 5 lahví

Pro důkladnou regeneraci při chronických potížích, u toxiny přetížených (také obézních) osob a seniorů používáme tzv. houpačkovou terapii.

3 dny 5 ml ráno
4 dny 5 ml ráno • večer
2. týden 10 ml ráno • večer
3. týden 20 ml ráno • večer
4. týden 20 ml ráno • v poledne • večer
5. týden 20 ml ráno • večer
6. týden 10 ml ráno • večer

Dále můžeme dávkovat jako v 6. týdnu

Prevence & Kůra • potřeba 1 lahev

Čtvrtletní nebo pololetní regenerační kůra posiluje imunitu, zvyšuje životní energii a odolnost proti nemocem. Regulatpro Bio podáváme jeden týden 5 až 10 ml ráno a následující týden vynecháme.

Krátkodobé potíže • potřeba 1 až 2 lahve

Při krátkodobých potížích jinak zdravých a převážně mladších lidí podáváme fermentovaný doplněk stravy Regulatpro Bio 10 ml ráno na lačno a 10 ml večer před spaním.

Malé děti • potřeba 1 lahev

Oproti dávkování pro dospělé snížíme dávkování Regulatpro Bio u dětí o polovinu. U batolat pak podáváme Regulatpro Bio pouze po kapkách.

Pití regulátu přes den

Optimální výsledky (také při alergiích a vážných potížích) docílíme pitím. Denní dávku Regulátu nalijeme do ovocné nebo zeleninové šťávy zředěné 1:1 převařenou nebo destilovanou vodou. 1 až 2 litry takto naředěného Regulátu pijeme pozvolna celý den.

Konzultace s poradcem

Pokud jsme při terapii s Regulatpro Bio u vážnějších potíží v péči poradce přirozeného zdraví, je vhodné s ním dávkování, délku podávání, společně se změnou jídelníčku a myšlení, průběžně konzultovat.

Zhoršení příznaků

Při případném zhoršení příznaků snížíme 1 až 2 dny dávkování Regulatpro Bio na polovinu.

Obsah

25. Kritéria výběru potravin & Efektivita výživy

Kritéria výběru potravin

Vedle obtížněji zjistitelných parametrů při volbě rostlinné stravy, kterými jsou zralost, čerstvost, pěstování na slunci a láska pěstitele (životní energie) jsou při výběru zdravých potravin nebo doplňků stravy pro efektivní doplnění enzymů, živin a energie nejdůležitější tři kritéria.
 

1. Vařená strava 

Ohřev nad 42 °C při vaření, pečení, smažení, dušení
 

2. Ovoce, zelenina
☺☺☺

Syrové ovoce, zelenina, klíčky namočené ořechy, naklíčená semínka
 

3. Smoothie, šťávy
☺☺☺☺

Čerstvě vylisované šťávy z ovoce, zeleniny, klíčků. Smoothie
 

4. Kvašená zelenina
☺☺☺☺☺

Kvašené (fermentované) zelí, okurky, kimčchi a jiné (nepasterizované)
 

5. Regulatpro Bio
☺☺☺☺☺☺

Fermentovaná ideální výživa (ovoce, ořechy, zelenina, klíčky, byliny)
 

Efektivita zvýšení energie

Hodnocení s pomocí hvězdiček a komentářů (pod obrázky) pak podle uvedených kritérií prezentuje vliv na efektivitu zvýšení energie organismu u vybraných zástupců potravy a syrového enzymového doplňku stravy Regulatpro Bio z fermentovaného bio ovoce, ořechů a zeleniny.

Závěrečné hodnocení

Mrtvá vařená strava (1)
Tepelně upravená strava člověka převážně jen nasytí. Je denaturovaná (mrtvá). Postrádá bio aktivní energii, enzymy, vitamíny a její kyselé odpady způsobují nadváhu a zdravotní problémy.

Živé ovoce a zelenina (2, 3, 4)
Konzumace syrového ovoce, syrové zeleniny, lisovaných šťáv, klíčků, mořských řas, kvašené zeleniny a bylin upevňuje zdraví. Čím větší podíl stravy syrové, tím pevnější zdraví.

Živý Regulatpro Bio (5)
Enzymový doplněk stravy Regulatpro Bio splňuje nejlépe kritéria pro rychlé a efektivní doplnění energie, enzymů a bioaktivních živin. Proto pomáhá i lidem, kteří nechtějí měnit svůj jídelníček.

Obsah

26. Nevhodná výživa >> Mrtvá strava

Všichni živočichové (kromě lidí) jedí svou potravu, tak jak ji najdou nebo uloví – jedí jí syrovou. Proto nejsou nemocní. Ohřev nad 42 °C při vaření mění syrové (živé) potraviny na mrtvé. Konzumace mrtvých a živočišných potravin je hlavní příčinou předčasného stárnutí a nemocí (také pokožky).

Mrtvá strava je příčinou předčasného stárnutí, nadváhy a nemocí >> Proto co nejméně (lépe vůbec).

Vaření Smažení Pečení
Tepelná úprava degraduje životní energii potravin, ničí enzymy, vitamíny, minerály a překyseluje.

Maso Mléko Pečivo
Živočišné produkty jsou potravou z druhé ruky. Jejich trávení okrádá tělo o energii a enzymy.

Obsah

27. Vhodná výživa >> Živá strava

Na přirozenou a dlouhotrvající krásu, na celkové zdraví a tím na životní pohodu má pozitivní vliv především strava, láska a pohyb. Pouze přirozená syrová (živá) strava (ovoce, zelenina) dodává tělu bioaktivní výživu. Čím větší podíl živé stravy - tím hezčí pokožka a pevnější zdraví.

Živá strava posiluje imunitu. Tím zpomaluje stárnutí, zeštíhluje a léčí >> Proto co nejvíce (lépe pouze).

Šťávy, SmoothieZeleninaOvoce

Kvašené zelíKlíčky, ořechyMořské řasy, byliny

Obsah

28. Transportní schopnost a synergie s živinami

1. Transportní schopnost

Peptidoglykany a pravotočivá L (+) kyselina mléčná získané kaskádovou fermentací živých potravin v Regulatpro Bio mají (kromě péče o střevní mikroflóru) transportní schopnost. Díky ní dokáže Regulatpro Bio vázat a transportovat živiny ze stravy.

2. Lepší prostup živin

Tato biologická transportní schopnost Regulatpro Bio (Carrier Efect) zlepšuje prostup živin skrze bariéru mezi střevem a krví >> a následně také skrze bariéru mezi krví a buňkami. Tím Regulatpro Bio zajišťuje lepší zásobování organismu živinami.

3. Synergie s živinami

Kaskádově fermentovaný Regulatpro Bio působí v buňkách synergicky s živinami a zejména s vitamínem C a D. Například synergické působení Regulatpro Bio s vitamínem C posiluje antioxidační schopnosti imunitního systému, což zlepšuje regenerační procesy.

• Regulatpro Bio váže a transportuje živiny do buněk

Obsah

29. Úspora energie trávení s Regulatpro Bio

Orgány jako např. srdce, plíce nebo svaly, stejně jako imunita a regulační systémy potřebují k bezchybné činnosti energii. Největší spotřebu životní energie  a enzymů má trávení mrtvé stravy. Spotřebu menší až o 80 % má strava syrová (živá) a vstřebání Regulatpro Bio energii pro trávení nečerpá.

1. Živá natrávená strava

Kaskádovou fermentací rozštěpené syrové živiny, minerální  látky a enzymy v Regulatpro Bio jsou organismem identifikovány a přijímány jako již natrávená výživa.

2. Okamžitě se vstřebává

Na nejmenší části (molekuly) rozštěpený Regulatpro Bio se prokrvenými sliznicemi v ústech, žaludku a ve střevě okamžitě vstřebává (také nosem, vagínou, pokožkou).

3. Úspora energie trávení

Vstřebáním rozštěpené výživy bez nutnosti trávení ušetří organismus energii vlastního trávení, kterou využije k posílení imunitního systému, detoxikaci a tím k regeneraci.

4. Pomoc při poruše trávení

Vstřebávání výživy sliznicemi nebo pokožkou je enormní podpora při poruchách trávení a významná pomoc při zaneseném střevu (mukózní povlak / nános) nebo při výskytu parazitů.

• Ušetřená energie je využita k regeneraci

Obsah

30. Podpora regulačních systémů organismu

Regulatpro Bio dodává organismu ideální, enzymaticky bohatou výživu, která zajišťuje nárůst buněčné energie. Tímto zaopatřením podporuje nastolení rovnováhy (homeostáze) všech regulačních systémů celého organismu mezi které patří zejména:

• Hormony
• Imunita
• Nervy
• Cholesterol
• Střevní flóra
• Trávení
• Krevní tlak
• Acidobáze (kyselost)

Obsah

31. Komplex regulačních systémů imunity

Vedle přirozené stravy a lásky je základem pro udržení nebo obnovu zdraví imunitní systém. Představit si ho můžeme jako zdravotní policii, hlídací agenturu a úklidovou firmu, které mají k dispozici komplex provázaných regulačních systémů se spoustou nástrojů, zbraní včetně přepravních prostředků (krev, lymfa).

1. Ochrana a úklid

Imunitní systém nás chrání před parazity a patogenními vetřelci jako například bakterie, viry nebo plísně. Dále imunita odstraňuje, odumírající, poškozené, viry napadené nebo zmutované buňky a odklízí odpadní látky.

2. Nedostatek energie

Organismus živený enzymově chudou stravou, přetížený odpady a toxiny trpí nedostatkem energie, což se u imunity projevuje poruchami procesů regulačních systémů.

3. Poruchy regulace

Mezi časté následky poruch regulace patří zejména imunologická netolerance, kdy imunita útočí na jinak přirozené (běžně se vyskytující) látky jako například pyl, prach, potraviny nebo vlastní tkáně.

4. Zdravotní problémy

Dokud imunita zvládá řídit regulační a očistné procesy zůstáváme zdraví. V opačném případě přichází zdravotní problémy, alergie a stále častěji také rakovina.

Obsah

32. Historie Regulatpro Bio

1939 Založení firmy

Dr. Niedermaier
V Německém městečku Hohenbrun u Mnichova založil v roce 1939 lékárník a potravinářský biochemik pan Dr. Hans Niedermaier firmu Dr. Niedermaier Pharma GmbH.

Realizovat vize
Důvodem založení firmy bylo realizovat své vize a filozofii „Léčení samoléčbou“ s cílem nabídnout lidem čistě přírodní léčivé rostlinné produkty pro podporu zdraví.

Zkoumal účinky
Ve své laboratoři zkoumal Doktor Niedermaier účinky přírodních látek z výluhů a šťáv ovoce, ořechů, zeleniny, bylin a koření na regulační systémy organismu.

1945 První produkt

Bylinné tonikum
Jeden z prvních produktů doktora Niedermaiera se jmenoval GALAMA >> tonikum s macerovanými bylinami poskytovalo lidem uvolnění, posílení srdce, nervů a lepší spánek.

Velká spokojenost
U zákazníků se doplněk výživy GALAMA těšil velké spokojenosti. Silné tonikum doplňovalo část chybějících látek (vedle přetížení druhá příčina nemocí) a tím pomáhalo upevňovat zdraví.

Prodával se 50 let
Oblíbený doplněk stravy GALAMA se v domácím Německu, Rakousku a Švýcarsku prodával více než 50 let. K dostání byl v lékárnách, drogeriích a prodejnách zdravé výživy (Reformhaus).

1963 Poptávka po léčivech

Výzkum fermentace
Na stoupající poptávku po účinnějších léčivech, reagoval doktor Niedermaier v roce 1963 výzkumem léčivých účinků fermentovaných potravin, známých z lidového léčitelství.

Nové technologie
Doktor Niedermaier využil nové možnosti technologií na studené zpracování rostlin a přesnější výzkumné metody v metafyzické biochemii, které umožňovaly měřit výsledky.

Poznání vlivu enzymů
Tyto výzkumy dovedli doktora Niedermaiera k poznání vlivu fermentovaných enzymů z rostlinné stravy na zdraví, které se staly základem pro pozdější vznik regulátu.

2001 První Regulatpro Bio

Kaskádová fermentace
Po dlouhých letech vývoje fermentační technologie pak v roce 2001 představil Dr. Niedermaier první kaskádově fermentovaný doplněk výživy Regulatpro Bio.

Lavina objednávek
Ohromný úspěch u pacienta vyléčeného z rakoviny, který zveřejnil tehdejší tisk se stal průlomovým mezníkem v historii firmy. Lavina objednávek nastartovala rozvoj firmy.

Fermentační patent
Certifikát patentu kaskádové fermentační technologie zapsaný v roce 2004 u evropského patentovaného úřadu pod číslem 1153549 završil více než 70 let výzkumu.

Obsah

33. Zkušenosti uživatelů s Regulatpro Bio (výňatek z knihy)

V této kapitole najdeme autentické zpovědi (zkušenosti) uživatelů a pacientů s aplikacemi Regulatpro Bio tak, jak je zaslali svým lékařům nebo naturopatům v domácím Německu a jiných zemích.

Bolest kloubů – Louise – V posledních čtyřech letech jsem trpěla bolestmi kloubů, zvláště v kolenou. Na radu přítele jsem absolvovala kúru s Regulatem: jednu polévkovou lžíci ráno a večer a pokaždé, když jsem cítila bolesti, aplikace přímo na kolena. Dva dny po užití Regulatu bolesti polevily. Nyní se cítím při pohybech mnohem volněji. Je to báječné.

Hubnutí – Gérard – V posledních pěti letech jsem měl těžkou nadváhu na základě poruchy látkové výměny. Nechtěl jsem se již řídit běžnými pravidly pro hubnutí, a proto jsem na radu člena rodiny, který s ním byl velmi spokojen, sáhl k přípravku Regulatpro Bio. Výsledek byl působivý: díky užívání jedné polévkové lžíce Regulatu ráno a večer jsem zhubl za dva měsíce 5 kg. Od té doby se cítím mnohem lépe. Byla to skvělá rada!

Kožní problémy – Marie – Již pět let trpím chronickými kožními problémy – zvláště v zimě. Vedlejší účinky jsou skutečně nepříjemné – šupinatá místa, svědění a současně kožní zánět. Užívala jsem Regulatpro v dávkování jedné polévkové lžíce ráno a večer v kombinaci s lokální aplikací na postižených místech. Hojení začalo okamžitě a vyrážka úplně zmizela. Také zcela zmizely drobné alergie... velkolepý dvojitý efekt!

Bradavice – Claudine L. – Chtěla bych vyprávět, co se stalo mé dceři Perrine. Tři roky trpěla bradavicemi. Vyzkoušela mnoho léčebných metod. Dokonce byla u kožního lékaře, který tyto bradavice zmrazil, což bylo pro dceru velmi bolestivé. Ale nemělo to smysl. Slyšela jsem o Regulatpro Bio a vyzkoušela jej. Každý večer jsem nanesla na bradavice vatový tampon namočený v čistém Regulatu a přilepila ho náplastí. Nejprve se v bradavicích udělal otvor až ke kořenu a do měsíce všechny bradavice zmizely. Vám a regulátu posílám pěkné poděkování.

Zánět dutin – Annabelle S. – Již několik týdnů zkouším bez úspěchu léčit zánět vedlejších dutin pomoci antibiotik a kortizonu!!! A teď mi kamarád doporučil, abych vyzkoušela Regulatpro ve formě nosního spreje… K mému velkému překvapení mi začalo téci z nosu a hlava byla po čtyřech dnech opět bez bolesti. Tak jsem se rozhodla, že se budu léčit čtyři měsíce, ale tentokrát pitím regulátu. Začnu zítra!

Sená rýma – Marianne B. – Sousedka, M.P. používala Regulatpro Bio a poprvé prožila jaro bez senné rýmy. Protože jsem sama postižena autoimunitním onemocněním štítné žlázy a návalem extrémní únavy, začala jsem jej díky ní brát a cítím velkou úlevu. Budu v pití regulátu pokračovat, abych si vytvořila vlastní názor!

Hemoroidy – Aline M. – Když jsem pocítila atak hemoroidů, sevřela jsem každý večer mezi půlkami na 20 minut vatový tampon namočený v Regulatpro Bio. Hemoroidy, které mě trápily, zcela zmizely po pěti dnech každodenní aplikace. Regulat je zázrak!!!

Pásový opar – D. – Moje 72 letá matka si všimla vzniku pásového oparu. Velmi rychle si udělala obklady s Regulatpro. Jen po dvou obkladech puchýře zmizely.

Bércový vřed – Lucie – Moje tchýně trpěla bércovým vředem na noze. Navzdory různým terapiím se vřed neuzavřel. Po pěti měsíčním užívání Regulatu vřed ustoupil a rána se zcela vyléčila. Myslím, že pokud by se současně nastříkal Regulat přímo na vřed, byla by rána vyléčena ještě rychleji.

Akné – Stéphanie – Od 14 let jsem trpěla těžkým akné. Převrátilo mi to život naruby. Poslechla jsem radu více lékařů a léčila jsem se v nemocnici. Nepomohlo to - akné přetrvávalo!
Začala jsem užívat Regulatpro Bio přičemž jsem vypila ráno a večer polévkovou lžíci a stříkala obličej sprejem. Od té doby akné zmizelo - tím se změnil můj život!

Parkinsonova nemoc – Amandine – Chtěla bych vyprávět příběh mé matky. Před 10 lety jsme se dozvěděli, že onemocněla Parkinsonovou nemoci. Navrhli jsme jí léčbu pomocí Regulatpro: jednu polévkovou lžíci každé ráno a večer. Všimli jsme si výrazného zlepšení její nálady! Vyprávěla nám, že se cítí mnohem lépe – a to od prvního týdne. Máme radost!

Knihu lze koupit ZDE.

Obsah

34. Časté dotazy na Regulatpro Bio a odpovědi

Které nemoci léčí?

Na které zdravotní problémy (nemoci) je Regulatpro Bio dobrý?
Odpověď na tuto otázku můžeme najít v kapitole 21.

Hubnutí

Je Regulatpro Bio dobrý pro hubnutí a zeštíhlení?
Ano – doplněním chybějících bioaktivních látek aktivuje Regulatpro Bio detoxikaci, což vede automaticky k hubnutí a zeštíhlení.

I pro alergiky?

Je Regulatpro Bio vhodný také pro alergiky (celiaky)?
Ano – rozštěpením při kaskádové fermentaci na molekuly ztratil alergenní potenciál.

Vedlejší účinky?

Má Regulatpro Bio nějaké vedlejší účinky?
Ano – vedle upevnění zdraví také omlazuje, zvyšuje vitalitu a dobrou náladu :-).

Kombinace s léky?

Dá se Regulatpro Bio kombinovat s léky / medikamenty?
Ano – navíc snižuje jejich nežádoucí vedlejší účinky (také chemoterapeutik & ozařování).

Kombinace s alternativou?

Dá se Regulatpro Bio kombinovat s čínskou medicínou?
Ano – výborně doplňuje všechny přírodní směry, alternativní a celostní medicíny.

Nepoškozuje zuby?

Nepoškozuje Regulatpro Bio zuby když je kyselý?
Ne – regulát sice chutná kysele, ale zuby ani sklovinu nepoškozuje.

Je vhodný pro děti?

Pomáhá Regulatpro Bio i malým dětem? Je pro ně vhodný?
Ano – neobsahuje alkohol ani konzervanty – proto je vhodný i pro malé a větší děti.

Je vhodný pro těhotné?

Je Regulatpro Bio vhodný i pro nastávající maminky?
Ano – regulát je výbornou zdravotní podporou (ideální výživa) před početím, v těhotenství a při kojení.

Dávat i psovi?

Můžeme Regulatpro Bio dávat i psovi nebo kočce?
Ano – fermentovaná enzymová RAW (BARF) výživa Regulatpro Bio pomáhá také psům a kočkám.

Detoxikuje?

Je Regulatpro Bio vhodný pro detoxikaci organismu?
Ano – právě v důkladné detoxikaci a odkyselení je jedinečný – je to jeho klíčová úloha.

Předávkování?

Dá se s doplňkem výživy Regulatpro Bio předávkovat?
Nedá – je to přirozená výživa, kterou organismus zná. Proto se jím nelze předávkovat.

Užívat i jiné doplňky?

Je potřeba vedle Regulatpro Bio užívat ještě jiné doplňky výživy?
Není to nutné – protože obsahuje široké spektrum živin, které organismus dostatečně zaopatřují.

Vědecké studie?

Máte o účinnosti Regulatpro Bio nějaké vědecké studie?
Ano – Dr. Niedermaier má stovky klinických zpráv od lékařů a více něž 50 studií od nezávislých institucí.

Délka používání?

Jak dlouho mám Regulatpro Bio používat?
Délka užívání závisí na délce trvání nemoci a úrovně zdraví, které chceme dosáhnout (viz kapitola 23).

Do ledničky?

Musíme  Regulatpro Bio dávat do ledničky?
Ne – podmínkou skladování je teplota do 25 °C a vyvarovat se přímého slunce.

Proč se nezkazí?

Jak je možné, že Regulatpro Bio tak dlouho vydrží – že se nezkazí?
Záruční lhůta 2 roky je dána jeho sníženým pH – podobně jako ocet. Po otevření vydrží cca 2 měsíce.

Obsah

35. Regulatpro Bio v omlazovací kosmetice

Fermentovaný enzymový doplněk stravy Regulatpro Bio je obsažen také v bio omlazovací kosmetice Regulat beauty. Díky výživě buněk dosahuje tato výjimečná přírodní kosmetika přirozeně zkrášlující omlazení pleti a pokožky.

Liftingové sérum (10 % Regultpro Bio)

Regenerace, podklad krémů a make-upu

Denní  krém (20 % Regultpro Bio)

Čistá biologická krása po celý den

Noční krém (20 % Regultpro Bio)

Inteligentní biologická noční regenerace

Extra vydatný krém (20 % Regultpro Bio)

Universální denní i noční péče (2 v 1)

Oční krém (5 % Regultpro Bio)

Speciální péče o jemnou pleť v oblasti očí

Excelentní pleťová čistící pěna (20 % Regultpro Bio)

Odstraňuje make-up, čistí a uvolňuje pleť

Energizující obličejové tonikum (10 % Regultpro Bio)

Energie, osvěžení a povzbuzení

Magic pleťová pěna (30 % Regultpro Bio)

Magicky omlazující pěna na pleť a pokožku

Energy pleťová pěna (30 % Regultpro Bio)

Magicky omlazující pěna na pleť a pokožku

Regulatpro Hyaluron drink (25 % Regultpro Bio)

Drink pro krásnou pokožku, vlasy a nehty

Více informací o kosmetice ZDE.

Obsah

36. Výroba, distribuce, kontakty

Německý výrobce: Dr. Niedermaier

Dr. Hans Niedermaier
zakladatel společnosti
www.niedermaier-pharma.de

Lékárník pan Dr. Hans Niedermaier (1913–2003), který r. 1939 založil společnost Dr. Niedermaier byl průkopník technologií fermentace potravin. Při vývoji Regulatpro Bio měl krédo „Ze života pro život“.

Dr. Cordula Niedermaier May
řízení společnosti
www.niedermaier-pharma.de

Dcera zakladatele Dr. Cordula Niedermaier May vytvořila receptury Bio kosmetiky Regulat Beauty s Regulatpro Bio. Ve své společnosti má zodpovědnost za výzkum, vývoj a účinnost produktů.

Mezinárodní distribuce

Alexander Amadeus May, MBA
prezident EnzymPro
www.enzympro.com

Vnuk zakladatele pan Alexander Amadeus May je spolumajitelem Dr. Niedermaier Pharma a prezident dceřinné společnosti EnzymPro, která ve Švýcarsku zajišťuje mezinárodní distribuci.    

Zastoupení pro ČR a SR

Jaroslav Langer
zakladatel přírodní lékárny
www.baron.cz

Pečuji o spokojenost našich partnerů. Mám zodpovědnost za výběr produktů s nejvyšším zdravotním přínosem a jsem spoluautorem této prezentace příčin nemocí a možnosti uzdravení.

Obsah

37. Slovo výrobce Dr. Niedermaier

 1. Měla jsem velké štěstí při výběru svých úžasných rodičů, kteří mi dali lásku a úctu k životu a k přírodě. Díky laskavému zázemí naší rodiny miluji všechny lidi, zvířata i rostliny.
 2. Od svého otce, který na svět přivedl fermentované doplňky stravy jsem převzala rodinnou štafetu a nyní společně se synem Alexandrem pokračujeme v rozvoji společnosti Dr. Niedermaier.
 3. V našem poslání pomáhat lidem při upevňování zdraví a krásy nás nejvíce naplňují děkovné dopisy od zákazníků, naturopatů a lékařů, kteří naše produkty s úspěchem používají.
 4. Jsme šťastní, že společně se svými 80 spolupracovníky smíme zákazníkům předávat životní energii, kterou každodenně s čistou láskou vkládáme do našich živých produktů.


Spokojenost Vám a všem, kteří Vás mají rádi přeje za celý Dr. Niedermaier team Vaše Cordula.

Autor článku: Jaroslav Langer – zakladatel přírodní lékárny Baron.cz. Zveřejněno: 11. 3. 2012