Nabídka štšňat Australského ovčáka

 
 

Chovatelská stanice Bellota von Aussig nabízí štěňata Australského ovčáka s PP narozená 25.6.2022. Narodilo se 6 štěňat a volní jsou 2 chlapečci. K odběru budou nejdříve po dvou měsících, tzn. 19. 8. 2022 Matka je Furia z Radlické Čtvrti, otec Knight of My Heart Kogito Easter, rodiče mají všechna potřebná lékařská vyšetření (detaily níže) a samozřejmostí jsou absolvované výstavy s výbornými výsledky. Štěňata budou očipovaná, očkovaná a odčervená. Noví majitelé si domů se štěňátkem odnesou průkaz původu (PP), doklad o vyšetření očí (DOV), kupní smlouvu a chovatelský balíček. Australský ovčák je aktivní a inteligentní pes, který potřebuje každodenní výdej energie, hledáme tak páníčky, kteří k němu budou pasovat svým životním stylem. Pokud hledáte psa, který Vás bude milovat nade vše a snadno se cvičí, jste na správné adrese. Kontaktujte mě ideálně přes Whatsapp nebo telefonicky na čísle 731 235 660. Jsme z Ústí nad Labem.

Matka

DKK: HD A, DLK: ED 0/0, DNA profil 21-41634 - 181114, DNA: DM: N/N (nepostižen), Oči: DOV prostá, zkus nůžkový, chrup úplný.
Výstavní ocenění: Vítěz otevřené kategorie, hodnocení výborné, CAC, ČKŠ, fena výborné kvality

Otec

DKK: HD A, DLK: ED 0/0, DNA CEA/CH Normal, DNA HSF4: čistý, DNA MDR1: Normal, DNA prcdPRA: Normal, DNA: DM: N/DM, OČI: DOV prostý, skus nůžkový, chrup úplný
Výstavní ocenění: Hodnocení Velmi dobré