Posílení Imunity s doplňky stravy

Imunitu posílíme tím, že se začneme mít rádi >> Zaměříme se na Zdravou výživu a Veselou mysl. 

Vítejte v článku Přírodní lékárny „Posílení Imunity s Doplňky Stravy?“. Z pohledu přirozeného zdraví Posílíme Imunitu tím, že se začneme mít Rádi. Láska k Sobě začíná hledáním Informací o správné životosprávě. Zaměříme se na Zdravou výživu a Veselou mysl >> Přestaneme tělo přetěžovat Mrtvou Stravou a Negativním Myšlením (Závist místo Lásky). Vhodnou podporu při Posilování Imunity přináší také Přírodní doplňky stravy. Proto se v tomto článku zaměříme na kritéria pro výběr Doplňku Stravy, který Imunitu opravdu posiluje.  Zdroj >> Knihy pro ZdravíAutor >> Jaroslav Langer.

 

Přejeme získání přínosných informací vedoucích k upevnění zdraví.Obsah článku

         
1.   Jak vybrat správný doplněk  
2.   Nejprodávanější doplněk  
3.   Co je Imunitní systém  
4.   Jak posílit imunitu zdravou výživou  

Autor článku - Jaroslav Langer

(zakladatel přírodní lékárny Baron)

5.   Autor stránky >> Poradenství  

 

 

 

1. Jak vybrat správný doplněk pro posílení imunity

Jak víme z článku Příčiny nemocí, musí doplněk stravy, který Imunitu Opravdu Posiluje obsahovat Přírodní Vitamíny, Organické Minerály, Enzymy a další živiny, jejichž nedostatek imunitu oslabuje. Proto musí funkční doplněk stravy splňovat kritéria Zdravé výživy >> 100% Přírodní >> Nepasterizovaný >> Správné složení >> Bio kvalita …. a optimálně Fermentovaný. Níže si v bodech shrneme kritéria pro výběr funkčního doplňku pro posílení imunity.
 

Kritéria pro výběr doplňku pro posílení imunity
 

 • 100% Přírodní >> ŽÁDNÉ umělé vitamíny, žádná laciná plniva, žádná chemie.
   
 • Správné složení >> Složky, které odpovídají zdravé výživě (ovoce, zelenina, byliny).
   
 • Složky v Bio kvalitě >> Více živin, více vitamínů, minerálů >> více životní energie.
   
 • Fermentovaný >> Úspora energie trávení >> přínos zejména při oslabení organismu.
   
 • Nepasterizovaný >> Absence ohřevu zachovává Bio Aktivitu (životní energie).
   
 • Obsahuje Prebiotika >> Pro zdravou střevní flóru s výhodou lepšího trávení.
   
 • Kompetentní výrobce >> Tvůrce receptury musí rozumět přirozenému zdraví.

Zpět na obsah


 

2. Nejprodávanější doplněk pro posílení Imunity

Kritéria pro výběr doplňku pro posílení imunity splňuje na 100 % Regulatpro Bio z fermentovaného ovoce, ořechů, zeleniny a bylin. Štěpení při fermentaci (obdoba trávení) uvolňuje široké spektrum Bioaktivních živin, prebiotik, enzymů a vitamínů, jejichž nedostatek je hlavní příčinou oslabení imunity. Hodnotné Bioaktivní živiny zvyšují energii buněk, což zlepšuje trávení, zrychluje regeneraci, a tím posiluje imunitu, která chrání zdraví. Regulatpro Bio je od roku 2001 nejprodávanější doplněk stravy pro Prevenci zdraví na Německém trhu. Výrobce >> Dr. Niedermaier.de.

Zpět na obsah


 

3. Co je Imunitní systém

Biologický obranný soubor, který nazýváme imunitní systém si můžeme představit jako zdravotní policii s úklidovou četou. Obranou a úklidem tak společně chrání tělo zvenku (pokožka) a zevnitř (sliznice). Imunitní systém je neustále vystaven vlivům životního prostředí a je založen na komplexní souhře imunitních orgánů, buněk a molekul. Situován je po celém těle s hlavním působištěm ve střevě, kde provozuje až 80 % obranných a očistných regulačních procesů.

Zpět na obsah


 

4. Jak posílit imunitu zdravou výživou

To je správná otázka, protože lidé, kteří jedí zdravě, nemusí imunitu posilovat. Optimální složení zdravé výživy tvoří Ovoce (50 %) a Listová zelenina (30 %). Ostatních 20 % tvoří Zelenina (zejména kvašená), mořské řasy, naklíčená semena, ořechy a včelí produkty. 3 až 5 % mohou (nemusí) tvořit syrové živočišné potraviny. Pro maximální využitelnost (stravitelnost) živin a pro úsporu energie trávení jíme 60 % ovoce a listové zeleniny rozmixované (smoothie) a 20 % vylisované (šťávy). Ostatních 20 % potravin jíme nezpracované. Více informací nabízí článek Zdravá výživa podle šimpanze.

Zpět na obsah


 

5. Autor stránky >> Poradenství

Autorem této stránky je Jaroslav Langer, zakladatel přírodní lékárny Baron. Našim životním posláním je šíření informací o přirozeném zdraví, které čerpáme ze znalostí Příčin nemocí lidí. Proto prezentujeme pouze Informace, které mohou přispět k upevnění zdraví. Produktové poradenství zajišťuje zkušený Tým přírodní lékárny. Zveřejněno 14. 3. 2020.
 


Zdraví upevňuje Láska, Smích, Živá strava a Pohyb