První granule pro psy bez umělých vitamínů

Umělé vitamíny poškozují zdraví. Proto nabízíme informace o granulích, které je jako první neobsahují.

Vítejte v článku přírodní lékárny „První granule pro psy bez umělých vitamínů“. Jako partneři přirozeného zdraví psů víme, že umělé vitamíny poškozují zdraví. Proto lidem, kteří krmí extrudovanými granulemi nabízíme informace o 100% přírodních granulích, které jako první na trhu umělé vitamíny neobsahují. Jmenují se Fit-Crock a za studena se lisují podle receptury přírodního léčitele pana Dingmanna společnosti cdVet.de. Z pohledu přirozené výživy tak Fit-Crock představuje revoluci ve zdravé výživě psů při krmení granulemi. 
 

Přejeme získání přínosných informací vedoucích k upevnění zdraví Vašeho psa.Obsah článku

         
1.   Granule zaměřené na zdraví psů  
2.   Výrobcem granulí je léčitel zvířat  
3.   Optimální složení podle BARFu  
4.   Přírodní granule bez chemie  
5.   BioAktivita >> Vitalita & Kondice  
6.   Jak se Fit-Crock vyrábí  
7.   Kvalita masa v granulích  
8.   Kontrola kvality surovin  
9.   Shrnutí předností krmiv Fit-Crock  

Autor článku - Jaroslav Langer

(zakladatel přírodní lékárny Baron)

10.   Nárůst poptávky & Plní co slibují  

 

 

 

1. Granule zaměřené na zdraví psů

Alergie, kožní problémy, cukrovka, trávicí, reprodukční a jiné zdravotní potíže včetně rakoviny mají společnou hlavní příčinu v nesprávné výživě. Hlavní zátěž představují horkem extrudované granule + umělé vitamíny. Na rozdíl od horkem extrudovaných granulí obsahuje Fit-Crock přírodní vitamíny, což je důležitý přínos pro výživu zaměřenou na zdraví psů. Více informací nabízí článek Příčiny nemocí psů. Vedle syrové BARF stravy je Fit-Crock osvědčenou prevencí a podporou také při upevňování zdraví.
 

Granule Fit-Crock z přírodní lékárny jsou zaměřeny na prevenci a zdraví psů.

Zpět na obsah


 

2. Výrobcem granulí je léčitel zvířat 

Tvůrcem receptur a výrobcem za studena lisovaných granulí Fit-Crock je přírodní léčitel zvířat pan Clemens Dingmann >> zakladatel německé společnosti cdVet Natürliche Tiergesundheit (Přirozené zdraví zvířat). Společnost cdVet je od roku 1998 lídrem na trhu 100 % přírodních krmiv, doplňků stravy a produktů pro péči o zvířata, které lze prohlížet na stránkách cdvet.de nebo v přírodní lékárně pro psy a kočky na baron.cz.
 

Tvůrcem receptur a výrobcem je přírodní léčitel společnosti cdVet.

Zpět na obsah


 

3. Optimální složení podle BARFu

Základem výroby zdravých krmiv je znalost přirozené BARF výživy psů. Proto granule Fit-Crock obsahují kvalitní maso z volného chovu a rostlinné složky s podílem volně rostoucích vysoce bio aktivních bylin (Kopřiva, Pampeliška, Březové listy, Ostropestřec mariánský). Pro široké výživové zaopatření psů obsahuje Fit-Crock také mořské ryby, semínka, klíčky, mořské řasy a za studena lisované oleje >> Optimální složení podle BARFu.
 

Základem zdravých granulí je znalost přirozené BARF výživy psů a kvalita složek.

Zpět na obsah


 

4. Přírodní granule bez chemie

Přírodní granule Fit-Crock neobsahují žádné doplňkové látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, minerální látky, konzervanty ani žádná ochucovadla (sůl, cukr, glutamáty). Fit-Crock neobsahuje žádná laciná plniva (kůže, kafilerní produkty, odpady z potravinářského průmyslu) >> složeny jsou výhradně z přírodních surovin vysoké kvality, které jsou ve složení korektně deklarovány >> Poctivá kvalita bez chemie pro zdraví psů.
 

Žádné umělé vitamíny, žádné konzervanty (bez chemie). Žádná laciná plniva.

Zpět na obsah


 

5. BioAktivita >> Vitalita & Kondice

Šetrné sušení při nízké teplotě, lisování za studena (do 42°C) plus ABSENCE UMĚLÝCH VITAMÍNŮ (konzervanty) vede k zachování vysoké BioAktivity (Životní Energie). Proto Fit-Crock disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity tak přináší NÁRŮST  ŽIVOTNÍ  ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici psů.
 

Lisování za studena zachovává BioAktivitu pro více Energie a lepší Kondici.

Zpět na obsah


 

6. Jak se Fit-Crock vyrábí

Syrové masové a rostlinné složky pro granule Fit-Crock se pomalu šetrně usuší, hrubě namelou a pak se podle receptury smíchají a zvlhčí vodou. Pro udržení formy válečkových peletek se přidá škrob z topinamburů (přírodní pojivo) a směs se při teplotě do 42 °C protlačí přes trubkové koncovky lisovacího stroje. Vylisované tyčinky se po uschnutí lámou na menší kousky >> Šetrná výroba zachovává BioAktivitu, výživové hodnoty, přirozenou chuť a vůni.
 

Masové a rostlinné složky se usuší, namelou, smíchají a šetrně vylisují za studena.

Zpět na obsah


 

7. Kvalita masa v granulích

Granule Fit-Crock obsahují masa ze zvířat z volného chovu krmených přirozenou výživou (v létě se pasou, v zimě dostávají seno). Proto mají více živin a větší bio aktivitu. Použity jsou pouze kvalitní části určené k lidské spotřebě (žádné kafilerní produkty). Vedle svaloviny obsahují masa také vybrané vnitřnosti, dršťky a měkké chrupavky. Zaopatření dále optimalizují také mořské ryby >> Kvalita bez kompromisů pro zdraví psů.
 

Masa ze zvířat z volného chovu mají více živin a větší bio aktivitu.

Zpět na obsah


 

8. Kontrola kvality surovin

Všechny suroviny pro granule Fit-Crock podléhají pravidelné kontrole úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin a krmiv Laves Niedersachsen. Vedle vyloučení GMO (genetická manipulace) a mikrobiologických testů je laboratorně kontrolováno zatížení pesticidy, těžkými kovy a plísněmi. Granule Fit-Crock tak splňují přísná kriteria bezpečnosti.
 

Kvalitu a zdravotní nezávadnost krmiv Fit-Crock kontroluje úřad Laves.

Zpět na obsah


 

9. Shrnutí předností krmiv Fit-Crock  

 • Kompetentní výrobce Výrobcem krmiv je léčitel zvířat pan Dingmann, zakladatel společnosti cdVet.de.
   
 • Lisována za studena – Lisováním za studena jsou zachovány enzymy a přírodní vitamíny potřebné pro zdraví.
   
 • Čistě přírodní – Žádná chemie, žádné umělé vitamíny, žádné konzervanty, žádná éčka >> 100% přírodní.
   
 • Hodně masa – Po přepočtení složek na původní hmotnosti v syrovém stavu obsahuje 50 až 60% masa.
   
 • Čistá střeva – Intenzivní trávení díky vláknině >> podpora peristaltiky střev a jejich přirozené čištění.
   
 • Částečný BARF Krmiva jsou složením koncipována pro částečný BARF (ráno krmivo / večer maso).
   
 • Široké zaopatření – Složením se blíží přirozené BARF výživě psů a tím přispívají k upevňování zdraví psů.

Zpět na obsah


 

10. Nárůst poptávky & Plní co slibují

Od uvedení na trh v roce 2004 zaznamenávají granule Fit-Crock 70% roční nárůst prodejů ve více než 30 zemích světa. Tento rasantní růst je v oblasti suchých krmiv pro psy jedinečný a svědčí o kvalitě přínosů těchto přírodních krmiv. V mnoha referencích zákazníci sdělují zlepšení vitality a často také odeznění kožních či jiných zdravotních problémů svých psů >> Fit Crock je úspěšný, protože plní, co slibuje.
 

Nárůsty prodejů svědčí o spokojenosti zákazníků, protože Fit-Crock plní, co slibuje.

Zpět na obsahAutor článku: Jaroslav Langer – Zakladatel přírodní lékárny

Baron.cz. Zveřejněno: 11. 3. 2012 / Korektury: 21. 10. 2019.