Vítejte v novém kabátku e-shopu Baron.cz. Prosíme stávající zákazníky o založení nového účtu. Přejeme příjemné prohlížení a nakupování. :-)

Klobásky z BIO krůtího masa 300 g

Kód: 6126
Neohodnoceno
Značka: Herrmann's
384 Kč 333,91 Kč bez DPH
Skladem (9 ks)
Varianta
Možnosti doručení

Sušený pamlsek pro psy z BIO krůtího masa, vhodný jako odměna a zpestření jídelníčku.

Krůtí klobásky jsou vyrobené z BIO krůtího masa, sušeného vzduchem. Při výrobě nebyla použita žádná masová moučka, vedlejší produkty, pojiva nebo zahušťovadla. Vysoká kvalita použitého masa zaručuje nízký obsah tuku a lehkou stravitelnost, proto je tento pamlsek vhodný také pro psy s citlivým zažíváním. Klobásky z BIO krůtího masa mají tvar válečku 4 cm x 13 mm. Jsou tvrdší, proto vhodné pro psy s dobrým chrupem. Výrobce >> Herrmanns-manufaktur.com.

  • 100% přírodní pamlsek z čerstvého BIO krůtího masa.
  • Vyrobeno bez použití vedlejších produktů, bez chemie.
  • Hodně bílkovin, nízký obsah tuku, lehká stravitelnost.
  • Vhodný jako zdravá odměna a zpestření jídelníčku.

Originál německý název je „Pfotis Bio-Putenwürstchen“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní složení >> Kvalita pro zdraví

BIO krůtí prsa. Analytické složky: hrubý protein 51 % / hrubý tuk 27,2 %.

 

Zatěžující umělé vitamíny >> ŽÁDNÉ

Tento produkt je BioKvalitou zaměřen na zdraví >> PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ  UMĚLÉ  VITAMÍNY, žádné syntetické látky, ani konzervanty. Tyto zatěžující chemické látky poznáme u doplňků jiných výrobců podle měrných jednotek, v kterých je uvádějí >> mg, IE/kg, IU, µg, B1, mg/kg a jiné. Více informací nabízí článek Rozdíl mezi vitamíny.

 

Klobásky z BIO krůtího masa 300 g pro psy neobsahují žádné umělé vitamíny, syntetické minerály a chemii. 

ŽÁDNÉ umělé vitamíny / ŽÁDNÉ syntetické minerály >> 100% BEZ chemie.

 

Přísná BIO kritéria a trvalá udržitelnost

Všechny suroviny, které společnost Herrmanns používá, jsou ve vysoké bio-kvalitě (podle evropských ekologických předpisů) nebo pocházejí z trvale udržitelného lovu a sběru. Samotná produkce probíhá také udržitelně, vodou ani energetickými zdroji se neplýtvá a vše, včetně zbytkového tepla vznikajícího během výroby, je využito.

 

Optimální poměr Kvalita & Cena

Pečlivě vybrané čerstvé suroviny v Bio a potravinářské kvalitě pocházejí od certifikovaných a DŮVĚRYHODNÝCH dodavatelů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, která má svoji Cenu. Filozofie výrobce dodávat výhradně kvalitní a chutné Bio produkty je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což potvrzuje optimálně vyvážený Poměr KVALITY a CENY.

 

Spokojenost zákazníků a růst poptávky přírodních doplňků stravy pro psy a kočky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny. Baron.cz 

Spokojenost zákazníků potvrzuje vyvážený Poměr Kvality a Ceny.

 

Autor stránky & Důvěra & Vztah

Autorem této stránky je Tým přírodní lékárny. Známe sílu slova a hodnotu důvěry ve vztahu. Proto PÍŠEME jen PRAVDU. To znamená, že vědomě Uvádíme pouze informace, kterým věříme. Budovat otevřené vztahy je v souladu s našim životním posláním „Žít v Radosti a Lásce“. Návod na šťastný vztah k sobě a ostatním nám poskytují životní Moudra Afirmací

 

V přírodní lékárně Baron.cz známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

Známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

 

Výrobce & Distributor & Poradenství

Výrobcem jsou manželé Erich a Karin Herrmann, majitelé rodinné manufaktury herrmanns-manufaktur.com. Společnost Herrmanns je od roku 2006 Uznávaný Partner na trhu Bio produktů v oblasti zdravé výživy pro domácí zvířata. Produktové PORADENSTVÍ v oblasti ZDRAVÉ VÝŽIVY a distribuci produktů v ČR a SR zajišťuje Tým přírodní lékárny Baron.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: