Přípravky proti komárům a muškám pro kočky

Přírodní lékárna Baron představuje 100% přírodní přípravky proti komárům a muškám, jejichž základem jsou éterické oleje z rostlin, které obsahují účinnou látku geraniol. Mohou se nastříkat přímo do srsti, nebo na oblečení, v případě SpotOnu nanést na ušní čípek, nebo na kořen ocasu. Jsou biologicky odbouratelné, nástup je rychlý a hmyz si na ně netvoří rezistence. Jsou vhodné i pro koťata, protože neobsahují žádné chemické látky. Výrobce >> cdVet.de / Poradenství >> Tým přírodní lékárny.

Který produkt vybrat?

  • Kombi sprej proti parazitům >> Univerzální odpuzovač z rostlinných extraktů a éterických olejů, dlouhotrvající účinek.
     
  • Kombi spotOn proti Parazitům >> Přírodní repelent z vonných olejů >> dlouhodobá ochrana >> klíšťata, blechy, hmyz.
     
  • Antiparazitní šampon >> Koncentrát, který se ředí 1 : 5, s bylinnou složkou geraniol, která odpuzuje veškeré parazity.
     

Prevencí proti komárům a muškám je zdravá výživa

Komáři, mušky a jiní parazité vyhledávají přednostně kočky s oslabenou imunitou z nepřirozené výživy. Jejich pokožka detoxikuje odpadní látky a pokrývá se sekretem, který komárům voní a je jim živnou půdou. Prevencí proti komárům a muškám je přechod z granulí a konzerv (mrtvá strava) na zdravou syrovou BARF výživu (živá strava). Benefitem změny výživy je pevnější zdraví kočky.
 


Autor stránky

Autorem stránky je tým přírodní lékárny Baron ve spolupráci s Jaroslavem Langerem (zakladatel lékárny). Naším posláním je šíření informací o přirozeném zdraví, které čerpáme ze znalostí příčin nemocí koček. Proto nabízíme pouze 100% přírodní a vysoce přínosné produkty, které přispívají k upevňování zdraví koček. Zveřejněno dne 16.06.2021.
 

Zobrazit celý text