Přípravky proti klíšťatům pro kočky

Roztok z pumpičkového spreje i koncentrát v lahvičce z níže umístěné nabídky přírodních odpuzovačů klíšťat, blech a ostatních vnějších parazitů obsahují přírodní éterické olejíčky cdVet, které pachovou záměnou chrání kočky proti vnějším parazitům. Lezoucí a létající parazité vůni (a případně huť) těchto olejíčků nesnášejí (parazity éterické oleje dusí a proto se jim vyhýbají).

Které antiparazitikum vybrat ? (malou lahvičku nebo sprej ?)

Trvalá ochrana >> Čistý (100%) éterický olej v malé lahvičce "Levandulový odpuzovač klíšťat" (Abwehr Konzentrat mild) se jednou týdně vmasirovává po jedné kapce na čípek ušních mušlí (zde jsou lymfatické uzliny). Tento extrémně vzlínavý éterický olej je po prolnutí do lymfatického řečiště rozveden po těle a následně se pozvolna vylučuje pokožkou na povrch. Tento způsob aplikace zajišťuje trvalou ochranu kočky před parazity zevnitř.

Dočasná ochrana >> Insektweg Plus z kakosty luční, citronely a kokosovníku je, (aby mohl být rozprašován) naředěn. Je to roztok s éterickými oleji, který po nástřiku na srst kočky hned rozvine svoji odpuzující účinnost. Ze srsti se pomalu (2 až 3 dny) odpařuje. Sprej kočkám s volným výběhem do přírody aplikujeme zpravidla před jejich odchodem z domova. 
 

Zobrazit celý textObl íbené