BARF výživa pro kočky


 

Kočka žere husí krk

 

Produkty a informace - V této nabídce „Vše pro BARFování koček“ najdeme na jednom místě produkty (syrové maso, doplňky výživy) a zdroje informací (knihy a články o BARFu).

BARF je přirozený - Velká část majitelů koček už zná význam slova BARF (syrové maso, syrové kosti) – dobrou zprávou je narůstající povědomí, že syrová strava BARF, která kopíruje přirozenou výživu volně žijících koček přispívá ke zdraví.

Celou kořist - Volně žijící kočky žerou celou kořist (myši, ptáky) … také kosti, kůži, chlupy, peří a natrávený rostlinný obsah žaludku. Proto se při BARFování snažíme o podobné složení výživy také u našich koček domácích.

Skladba výživy - Korektně sestavený BARF pro kočky tvoří po vzoru volně žijících koček 70% masa, 20% masitých kostí, 10% rosrlinných složek (byliny, ovoce, zelenina).

 

Částečné BARFování s krmivem cdVet Fit-Crock Cat 

Široké zaopatření – Pokud nemáme možnost krmit pouze masem, je flexibilním a zdraví přínosným způsobem výživy koček částečné BARFování s krmivem cdVet Fit-Crock Cat, které kromě masa obsahuje také rostlinné složky s vlákninou, byliny a organické minerální doplňky.

 

Fit crock    Syrové maso pro psy a kočky     50 až 65% masa - Za studena lisované krmivo cdVet Fit-Crock Cat obsahuje velký podíl masa - 50 až 65%.

Ideální s BARFem - Doba trávení a stravitelnost krmiva cdVet Fit-Crock Cat jsou podobné syrovému masu a svým složením kopíruje BARF.

Zlepšuje zaopatření - Praxe našeho poradenství potvrdila, že kombinování krmiva cdVet Fit-Crock se syrovým masem zlepšuje zaopatření koček.

     Například ráno krmivo Fit-Crock Cat a večer maso

Pevnější zdraví - Už při částečném barfování z 30 až 50% masa a 50 až 70% krmiva cdVet Fit-Crock Cat upevníme zdraví a zlepšíme kondici své kočky až o 80%. Proto kombinovanou výživu - krmivo cdVet Fit-Crock Cat se syrovým masem doporučujeme.

Zobrazit celý text

Obl íbené