Knihy o tom, jak máme myslet pro zdraví

Žít v radosti a lásce

Stres pramenící z neumění žít v radosti a lásce bez závisti, zloby a beze strachu oslabuje organismus stejně jako nesprávná výživa. Následkem tohoto neumění je nespokojenost, nemoc a předčasná smrt (příroda nepodporuje slabé). Proto se při upevňování zdraví věnujeme také knihám o hlavě a myšlení.

Cíl je cítit se dobře

Autoři knih „Jak myslet pro zdraví“ vysvětlují, že cílem života je žít v radosti a lásce >> tady a teď (jako malé děti) >> umět se smát, hrát si a bavit se. Všechna rozhodnutí „co dělat“ podřizujeme tomu, abychom se cítily dobře. Je potřeba začít pečovat o sebe (mít se rád), přestat lhát a naučit se říkat NE, stejně jako ANO.

Další informace

Shrnutí našich vědomostí o přirozeném zdraví s odkazy na pečlivě vybrané knihy o zdraví nabízí článek Jak se uzdravit změnou stravy a myšlení. Mezi přínosné kapitoly v článku patří zejména: Příčiny nemocí a možnosti uzdravení, Proč máme jíst stravu syrovou, Jak si na syrové stravě pochutnat, Co a jak máme pro zdraví jíst, anebo Jak začít zdravě jíst.

 

Zobrazit celý text
  • Proč Vaše vztahy nefungují?

    Vedle výživy je pro zdraví důležitá také hlava a charakter. Návod jak tvořit funkční vztahy k sobě a ostatním, které osvobozují a léčí. O autorovi – MUDr. Vladimír ...
    Dostupnost: Skladem 7 Ks
  • Čtyři dohody pro osobní svobodu

    Nehřešte slovem, Neberte si nic osobně, Nevytvářejte si domněnky, Dělejte vše co nejlépe a začnete prožívat svobodu, lásku a štěstí. O autorovi – Don Miguel Ruiz je ...
    Dostupnost: Pouze pár kusů 4 KsObl íbené