Cukroví pro psy

Tato nabídka přírodní lékárny představuje cukroví pro psy ve formě směsí. Po přidání vody můžeme přidat ještě další přísadu, kterou má naše zvíře v oblibě (tuňáka, hovězí maso, mrkev, banán), vše smícháme v těsto, které na pomoučněné ploše vyválíme, formičkami tvoříme různé tvary a pečeme. Směsi jsou ze 100% přírodních surovin, plné přírodních vitamínů, stopových prvků a minerálů, proto pokud tyto živiny chceme zachovat v co největší míře, můžeme cukroví usušit šetrně v sušičce do 42 °C. Přejeme Vám Radost z tvoření cukroví a všem pejskům dobrou chuť. Výrobce >> cdVet.de / Poradenství >> Tým přírodní lékárny.

Charakteristiky směsí

  • Směs na výrobu psích sušenek - Základní směs ze špaldové mouky, lněného semínka, šípku, pivovarských kvasnic a ovoce k výrobě domácích sušenek.
     
  • Směs na výrobu psích sušenek - Bezobilninová - Směs z petrželky, psyllia a celeru k výrobě domácích sušenek bez obilnin, vhodná také pro dietáře.
     
  • Směs na výrobu psího cukroví - Vánoční - Směs ze špaldové mouky, šípku, mořských řas, lněného semínka, kvasnic a ovoce k výrobě vánočního cukroví.
     
Zobrazit celý text