Přípravky na porod a březost u fen

V každé části březosti fena potřebuje zvýšené množství určitých látek, které podpoří správný vývin štěňat, hladký průběh březosti i porodu. Také po porodu bychom neměli zanevřít a věnovat zvýšenou pozornost výživě matky, neboť porodem to nekončí. Následná laktace je pro fenu taktéž vysilující.

Produkty CdVet Podpora v březosti dodá feně dostatečné množství hodnotných bílkovin, které fena využije nejen během březosti, ale také ve fázi laktace.

Fit-Crock Energy & Lac doporučujeme nasadit před porodem. Velký podíl krevní moučky bohaté na esenciální mastné kyseliny a životně důležité elektrolyty zaopatří fenu tak, aby vytvořila dostatek vydatného mléka.

Fit-Barf Mineral se skvěle doplňuje s předchozím Fit-Crock Energy & Lac a v poslední třetině březosti dodává tělu feny dostatek vápníku pro vývin kosterní soustavy štěňat a nemalé množství fena spotřebuje při tvorbě mléka. Potřeba vápníku je v této chvíli rapidně zvýšená a pokud by nebyla fena dostatečně zásobena, může dojít k tzv. eklampsii, neboli poporodnímu odvápnění.

Zobrazit celý text
  • cdVet Štěněcí mléko

    Náhradní mléko – vysoký podíl kolostra, šetrně sušené   cdVet Štěněcí mléko (Welpenmilch) je náhrada mateřského mléka pro psy, kočky a hlodavce. ...
    Dostupnost: Další naskladnění...
  • cdVet Podpora v březosti

    Doplňkové krmivo pro psy, kočky & hlodavce   cdVet Podpora v březosti (Geburtshilfe Mischung)  je doplňkové krmivo, které výživově podporuje a ...
    Dostupnost: Skladem