Šampony pro psy

Péče o srst i pokožku – Přírodní šampony cdVet se vyrábějí z tenzidů, ošetřujících látek, éterických olejů a rostlinných vůní. Šampony pečují o srst i zdravou pokožku, kterou nevysušují (zabraňují tvorbě lupů) a pomáhají udržet její přirozenou vlhkost, pH a lesk. Například cdVet Čajovníkový šampon koncentrát má díky TeaTree i antiparazitní účinky.

Zabraňují svědění - Šampony jsou koncentrované, ředí se s vodou v poměru 1:5. Při napadení zvířete blechami hluboce čistí srst od blešího trusu, a tak zabraňují svědění. CdVet Pečující šampon VeaVet je vhodný pro citlivou a podrážděnou pokožku. Je určen pro psy, kočky a ostatní zvířata, bezpečný je také pro štěňata, koťata a lidi.

Prevencí proti parazitům je zdravá výživa

Parazité vyhledávají přednostně psy s oslabenou imunitou z nepřirozené výživy. Jejich pokožka detoxikuje odpadní látky a pokrývá se sekretem, který parazitům voní a je jim živnou půdou. Prevencí proti parazitům je přechod z granulí a konzerv (mrtvá strava) na zdravou syrovou BARF výživu (živá strava). Benefitem změny výživy je pevnější zdraví psa.

Zobrazit celý text