Skořápky pro psy

Vápník z kostí – Zaopatření v oblasti minerálních látek a zejména vápníkem z kostí hraje ve výživě psů a koček důležitou roli. Přirozeně získávají vápník volně žijící zvířata konzumací celé kořisti (včetně kostí). Psi a kočky při syrové výživě BARF získávají vápník krmením dostatečného množství syrových masitých kostí (cca 20 % denní dávky).

Alternativa kostí – Pro zaopatření vápníkem máme alternativu kostí v podobě doplňku výživy Fit-BARF Vaječné skořápky. Jemně rozemleté jsou přirozený, dobře vstřebatelný zdroj vápníku živočišného původu.

Dostatek kostí – Pokud krmíme dostatečné množství syrových kostí, pak zajišťujeme zaopatření organismu v oblasti, minerálních látek a stopových prvků doplňkem výživy Micro Mineral.

Málo kostí – Když podáváme málo syrových kostí, pak zajišťujeme zaopatření organismu v oblasti, vápníku, minerálních látek, stopových prvků a vitamínů doplňkem výživy Fit-BARF Mineral. 

Žádné kosti – Pokud nekrmíme žádné syrové kosti (ne každý pes nebo kočka je chce nebo může jíst), volíme pro zajištění v oblasti minerálních látek a zejména vápníku doplněk výživy Fit-BARF Vaječné skořápky společně s Fit-BARF Mineral.

Zobrazit celý text