100% Přírodní granule pro psy lisované za studena

Za studena lisované 100% přírodní granule Fit-Crock neobsahují žádné konzervanty, žádné umělé vitamíny ani laciná plniva. Kromě velkého podílu masa obsahují rostlinné složky s vlákninou pro čistá střeva, přírodní vitamíny, byliny, minerální látky a oleje. Hodnotné složení bez chemie a šetrné lisování garantuje zdravou výživu psů. Výrobce cdVet.de / Poradenství Tým přírodní lékárnyČlánek o granulích / Video ZDE.

Které granule vybrat?

  • Basic Hovězí – Základní TOP granule s hovězím masem pro běžně aktivní zdravé dospělé psy.

  • Classic Jehněčí – Pro běžně aktivní zdravé dospělé psy s jehněčím, také pro citlivé jedince.

  • Štěně Jehněčí – Více vápníku, bílkovin a živin + energie pro štěňata a mladé psy v době růstu.

  • Sensitiv Jehněčí – Pro dospělé a seniory, také při citlivém zažívání, nadváze a jiných potížích (bez obilnin).

  • Active Jehněčí – Více energie pro zdravé dospělé aktivnější, sportovní nebo lovecké psy (bez obilnin).

  • Premium Kachní –  Pro dospělé a starší psy, také při nechutenství, alergii a jiných problémech (bez obilnin).

  • Speciál Hovězí – Také pro psy s rasově nebo nemocí podmíněnou potřebou nižšího příjmu purinů.
     

Kritéria k výběru druhu granulí

Druh granulí vybíráme podle životní situace svého psa >> Stáří / Aktivita / Citlivost / Zdravotní stav. Při citlivostech nebo zdravotních potížích se osvědčily granule „Bez obilnin“ s jehněčím nebo kachním masem (nižší alergenní potenciál). Tyto granule vhodně zpestřují jídelníček také prosperujícím psům (rozšíření spektra živin). Proto občasnou změnu granulí s jiným druhem masem doporučujeme.

Obsah masa v granulích 50 až 60 %

Podle legislativy musí být ingredience ve složení krmiv řazeny dle jejich hmotnosti v suchém stavu. Maso má v původním stavu více vody než rostlinné složky >> Proto po přepočtení složek na původní hmotnosti v syrovém stavu (před vysušením) obsahují granule Fit-Crock 50 až 60 % masa >> Sčítáme svalovinu (jehněčí & ovčí moučka), krev (krevní moučka), tuk + mořské ryby (moučka z mořských ryb) >> Tento masový podíl se blíží výživě BARF.

Konzervace a krátká trvanlivost

Aby vydržely 1 až 2 roky, jsou běžné granule konzervovány umělými vitamíny a éčky (chemie). Tyto zatěžující syntetické látky, jsou uváděny jako „Vitamíny a stopové prvky (na kg)“ nebo „Doplňkové látky“ kde mají měrné jednotky (mg / IE / IU / µg / mcg / mg/kg). Granule Fit-Crock využívají přirozenou konzervaci vysušením. Díky absenci konzervantů pak mají trvanlivost pouze 5 až 6 měsíců >> Omezení, které pro zdraví psů rádi akceptujeme.

Kontrola zdravotní bezpečnosti

Všechny suroviny pro granule Fit-Crock podléhají pravidelné kontrole úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin a krmiv Laves Niedersachsen. Vedle vyloučení GMO (genetická manipulace) a mikrobiologických testů je laboratorně kontrolováno zatížení pesticidy, těžkými kovy a plísněmi. Granule Fit-Crock tak splňují přísná kritéria bezpečnosti.

Výborný poměr Cena / Přínos

Zákazníci, kteří krmí své psy granulemi cdVet Fit-Crock oceňují, že jejich pes je plný elánu, má prima náladu a září zdravím. Zákazníci Fit-Crocku znají hodnotu kvalitní zdravé výživy >> Proto svého veterináře rádi pozdraví při stříhání drápků nebo při setkání mimo ordinaci. TOP suroviny bez kompromisů a šetrné zpracování mají svoji cenu. Granule cdVet Fit-Crock mají velmi příznivý podíl Cena / Přínos. Protože plní co slibují.

Více informací o granulích

Texty výše na této stránce jsou ukázkou 4 odstavců z článku „První granule pro psy bez umělých vitamínů“, který má celkem 17 odstavců.

Zobrazit celý text


Ke granulím přidáváme Minerály a Probiotika

Pro kompletní zaopatření výživy psa podáváme ke granulím Fit-Crock dva důležité doplňky stravy. Prvním je Fit-BARF Micro Mineral (organické minerální látky, stopové prvky, vitamíny). Druhým doplňkem je Fit-BARF Střevní flóra, která dodává dobré bakterie (Probiotika) z fermentovaných bylin pro zdravou střevní mikroflóru s výhodou lepšího trávení a silnější imunity. Oba doplňky najdeme na konci této stránky.