Artrosa, kloubní maz u psů

cdVet ArthroGreen a cdVet ArthroGreen plus, které se mírně liší v receptuře. Oba velice dobře zaopatřují kloubní aparát, působí protizánětlivě, proti bolesti a intenzivně podporují tvorbu kloubního mazu a celkové prokrvení.

Oba produkty se dají dobře kombinovat s tekutým doplňkem výživy cdVet Lauf-Fit, který působí především na akutní bolest. U obou přípravků můžeme v problémových případech po prvním týdnu podávání dávku navýšit až na dvojnásobek, a ten pak podávat 2–6 týdnů. 

cdVet ArthroGreen je základní produkt s kloubní výživou; léty prověřený přípravek, dobře působí při podávání jako klasická kúra, je ale možné podávat jej i dlouhodobě. Je vhodný jako prevence i léčba degenerativních a zánětlivých nemocí pohybového aparátu. 

cdVet ArthroGreen plus – má silnější účinky a je vhodný při degenerativních a zánětlivých nemocích pohybového aparátu, nebo jako prevence u zvířat ve velké sportovní zátěži. liší se především v době podávání – je vhodné nepodávat jej déle než 6 týdnů; po té je třeba udělat pauzu, v případě potřeby eventuálně pokračovat s produktem ArthroGreen.

Kromě vlastní podpory fyziologických funkcí pohybového aparátu je důležité také základní zaopatření organizmu stopovými výživnými prvky. Proto zvířeti vždy nabízíme také Micro Mineral, který je umístěn je v nabídce Doplňky výživy.

Zobrazit celý text