Přírodní sypká Bio krmiva pro psy

Tato inovativní sypká přírodní krmiva v Bio kvalitě jsou zpracována pouze hrubým mletím a sušením (žádná horká extruze). Podávají se po zalití vodou. Díky šetrnému sušení teplým vzduchem se tato krmiva blíží živé syrové stravě. Proto jsou vhodná také pro částečný BARF. Kvalitní maso je ze zvířat z přírody, nebo volného chovu. ​Vhodné i pro alergiky – bez lepku, bez laktózy a obilnin.

Přísná BIO kritéria

Výrobce BIO krmiv pro psy a kočky Herrmann’S je certifikován sdružením Biokreiss (www.biokreis.de). Německý svaz ekologicky produkujících zemědělců Biokreiss má velmi přísná kriteria pro BIO produkci, která u producentů a zpracovatelů pravidelně kontroluje nezávislý institut Lacon (www.lacon-institut.com).

Poctivý výrobce

Rodinná manufaktura Herrmann’S manželů Karin a Erich Hermann v Německu začala v roce 2006 jako první vyrábět Bio výživu pro psy a kočky (konzervy, přílohy, krmiva a pamlsky). Vše samozřejmě bez umělých vitamínů a bez chemie. Díky poctivé kvalitě je dnes značka Herrmann’S lídrem na trhu Bio výživy doma i v zahraničí.

Zobrazit celý text