Posílení imunity >> Výživa & Hygiena

Z pohledu přirozeného zdraví posílíme imunitu tím, že se začneme mít rádi >> Zaměříme se na zdravou výživu a veselou mysl >> Přestaneme své tělo přetěžovat nezdravou výživou (Vaření, Pečení) a Negativním myšlením (Závist a Strach místo Radosti a Lásky). Vzorem pro posílení imunity je (člověku nejbližší živočich) Šimpanz, který Nevaří ani Nesmaží  / Nejí Maso, Těstoviny ani Pečivo (mrtvá strava). Šimpanz jí listy a ovoce (živá strava) / Nezávidí ani Nelže, žije v Radosti a Lásce. Proto má silnou imunitu. Více informací nabízí článek Zdravá výživa podle šimpanze. Poradenství >> Tým přírodní lékárny / Autor článku >> Jaroslav Langer.

Jak vybrat správný doplněk pro posílení imunity

Jak víme z článku Příčiny nemocí, musí doplněk, který imunitu posiluje obsahovat Přírodní Vitamíny, Minerály, Enzymy a další živny, jejichž nedostatek vede k oslabení imunity. Proto musí doplněk pro posílení imunity splňovat tyto parametry >> 100% Přírodní >> Nepasterizovaný >> Správné složení >> Bio kvalita >> a optimálně fermentovaný. Lidem, kteří dosud nejedí zdravě, doporučujeme pro posilování imunity doplněk stravy, který nejlépe odpovídá níže uvedeným kritériím.

Kriteria pro výběr doplňku pro posílení imunity

 • 100% Přírodní >> ŽÁDNÉ umělé vitamíny, žádná laciná plniva, žádná chemie.
   
 • Správné složení >> Složky, které odpovídají zdravé výživě (ovoce, zelenina, ořechy).
   
 • Složky v Bio kvalitě >> Více živin, více vitamínů, minerálů >> více životní energie.
   
 • Fermentovaný >> Úspora energie trávení >> přínos zejména při oslabení a nemoci.
   
 • Nepasterizovaný >> Absence ohřevu zachovává Bio Aktivitu (životní energie).
   
 • Obsahuje Prebiotika >> Pro zdravou střevní flóru s výhodou lepšího trávení.
   
 • Kompetentní výrobce >> Tvůrce receptury musí rozumět přirozenému zdraví.

Nejprodávanější doplněk pro Posílení Imunity

Kriteria pro výběr doplňku pro posílení imunity splňuje na 100 % Regulatpro Bio z fermentovaného ovoce, ořechů, zeleniny a bylin. Štěpení při fermentaci (obdoba trávení) uvolňuje široké spektrum Bio Aktivních živin, prebiotik, enzymů a vitamínů, jejichž nedostatek je hlavní příčinou oslabení imunity. Hodnotné Bio Aktivní živiny zvyšují energii buněk, což zlepšuje trávení, zrychluje regeneraci, a tím posiluje imunitu, která chrání zdraví. Regulatpro Bio je od roku 2001 nejprodávanější doplněk stravy pro Posílení Imunity a Prevence Zdraví na Německém trhu. Výrobce >> Dr. Niedermaier.de.

Klinické studie potvrzují posílení imunity

Doplněk stravy Regulatpro Bio z fermentovaného ovoce, ořechů, zeleniny a bylin, známý v domácím Německu jako regenerátor imunitního systému prošel klinickou studií na lidech (Erbacher 2011 / Humanstudie TUM), která uvedla, že obranyschopné funkce přirozených zabijáckých NK buněk zodpovědných za likvidaci virem infikovaných buněk uvnitř lidského těla vzrostla po 2 měsících podávání Regulátupro Bio průměrně o 258 %, a aktivita granulocytů (bílé krvinky) dosáhla nárůst až o 5.000 %. Tato fakta potvrzují, že Regulatpro Bio má vynikající výsledky bez vedlejších účinků na zdraví.

NK buňky (přirozený zabiják) zabíjejí buňky infikované mikroby, a tím jim brání v množení a stimulaci aktivity jiných obranných buněk imunitního systému.

Granulocyty jsou bílé krvinky, které nám pomáhají se bránit proti virům a bakteriím. U lidí s nízkou hladinou bílých krvinek je větší pravděpodobnost výskytu infekcí.

Co je Imunitní systém

Biologický obranný soubor, který nazýváme imunitní systém si můžeme představit jako zdravotní policii s úklidovou četou. Obranou a úklidem tak společně chrání tělo zvenku (pokožka) a zevnitř (sliznice). Imunitní systém je neustále vystaven vlivům životního prostředí a je založen na komplexní souhře imunitních orgánů, buněk a molekul. Distribuován je po celém těle s hlavním působištěm ve střevě, kde provozuje až 80% obranných a očistných regulačních procesů.

Jak posílit imunitu zdravou výživou

To je správná otázka, protože lidé, kteří jedí zdravě, nemusí imunitu posilovat. Optimální složení zdravé výživy tvoří Ovoce (50 %) a Listová zelenina (30 %). Ostatních 20 % tvoří Zelenina (zejména kvašená), mořské řasy, naklíčená semena, ořechy a včelí produkty. 3 až 5 % mohou (nemusí) tvořit syrové živočišné potraviny. Pro maximální využitelnost (stravitelnost) živin a pro úsporu energie trávení jíme 60% ovoce a listové zeleniny rozmixované (smoothie) a 20 % vylisované (šťávy). Ostatních 20 % potravin jíme nezpracované. Více informací nabízí článek Zdravá výživa podle šimpanze.

Které potraviny imunitu oslabují

Vedle Negativního myšlení (Závist a Strach místo Radosti a Lásky) si lidé imunitu oslabují nezdravou výživou. Tu představují horkem degradovaná jídla, kterým v přírodní lékárně říkáme (mrtvá strava). Jedná se tedy o tepelné zpracování potravin a jídel jako je vaření, pečení, smažení nebo ohřev v mikrovlnce. Další součástí nezdravé výživy je nesprávné složení jako například cukr a potraviny, které ho obsahují, dále Pečivo, Maso, Vejce, Mléko a mléčné výrobky. Závěr >> lidé si imunitu oslabují tím, že jedí co nemají, a ještě si to zničí horkem. Více informací nabízí článek Zdravá výživa podle šimpanze.

Autor stránky >> Poradenství

Autorem této stránky je Jaroslav Langer, zakladatel přírodní lékárny Baron. Našim životním posláním je šíření informací o přirozeném zdraví, které čerpáme ze znalostí Příčin nemocí lidí. Proto prezentujeme pouze Informace a Produkty, které mohou přispět k upevnění zdraví psů. Produktové poradenství zajišťuje zkušený Tým přírodní lékárny. Zveřejněno dne 14. 3. 2020.

 

 

Přejeme získání přínosných informací vedoucích k upevnění zdraví.

Zobrazit celý text