Posílení Imunity s Doplňky Stravy

Imunitu posílíme tím, že se začneme mít rádi >> Zaměříme se na Zdravou výživu a Veselou mysl. 

Vítejte v článku Přírodní lékárny „Posílení Imunity s Doplňky Stravy?“. Z pohledu přirozeného zdraví Posílíme Imunitu tím, že se začneme mít Rádi. Láska k Sobě začíná hledáním Informací o správné životosprávě. Zaměříme se na Zdravou výživu a Veselou mysl >> Přestaneme tělo přetěžovat Mrtvou Stravou a Negativním Myšlením (Závist místo Lásky). Vhodnou podporu při Posilování Imunity přináší také Přírodní doplňky stravy. Proto se v tomto článku zaměříme na kritéria pro výběr Doplňku Stravy, který Imunitu opravdu posiluje.  Zdroj >> Knihy pro ZdravíAutor >> Jaroslav Langer.

 

Přejeme získání přínosných informací vedoucích k upevnění zdraví.

Jak vybrat správný doplněk pro posílení imunity

Jak víme z článku Příčiny nemocí, musí doplněk stravy, který Imunitu Opravdu Posiluje obsahovat Přírodní Vitamíny, Organické Minerály, Enzymy a další živiny, jejichž nedostatek imunitu oslabuje. Proto musí funkční doplněk stravy splňovat kritéria Zdravé výživy >> 100% Přírodní >> Nepasterizovaný >> Správné složení >> Bio kvalita …. a optimálně Fermentovaný. Níže si v bodech shrneme kritéria pro výběr funkčního doplňku pro posílení imunity.
 

Kritéria pro výběr doplňku pro posílení imunity
 

 • 100% Přírodní >> ŽÁDNÉ umělé vitamíny, žádná laciná plniva, žádná chemie.
   
 • Správné složení >> Složky, které odpovídají zdravé výživě (ovoce, zelenina, ořechy).
   
 • Složky v Bio kvalitě >> Více živin, více vitamínů, minerálů >> více životní energie.
   
 • Fermentovaný >> Úspora energie trávení >> přínos zejména při oslabení organismu.
   
 • Nepasterizovaný >> Absence ohřevu zachovává Bio Aktivitu (životní energie).
   
 • Obsahuje Prebiotika >> Pro zdravou střevní flóru s výhodou lepšího trávení.
   
 • Kompetentní výrobce >> Tvůrce receptury musí rozumět přirozenému zdraví.

Nejprodávanější doplněk pro posílení Imunity

Kritéria pro výběr doplňku pro posílení imunity splňuje na 100 % Regulatpro Bio z fermentovaného ovoce, ořechů, zeleniny a bylin. Štěpení při fermentaci (obdoba trávení) uvolňuje široké spektrum Bioaktivních živin, prebiotik, enzymů a vitamínů, jejichž nedostatek je hlavní příčinou oslabení imunity. Hodnotné Bioaktivní živiny zvyšují energii buněk, což zlepšuje trávení, zrychluje regeneraci, a tím posiluje imunitu, která chrání zdraví. Regulatpro Bio je od roku 2001 nejprodávanější doplněk stravy pro Prevenci zdraví na Německém trhu. Výrobce >> Dr. Niedermaier.de.Co je Imunitní systém

Biologický obranný soubor, který nazýváme imunitní systém si můžeme představit jako zdravotní policii s úklidovou četou. Obranou a úklidem tak společně chrání tělo zvenku (pokožka) a zevnitř (sliznice). Imunitní systém je neustále vystaven vlivům životního prostředí a je založen na komplexní souhře imunitních orgánů, buněk a molekul. Situován je po celém těle s hlavním působištěm ve střevě, kde provozuje až 80 % obranných a očistných regulačních procesů.

Jak posílit imunitu zdravou výživou

To je správná otázka, protože lidé, kteří jedí zdravě, nemusí imunitu posilovat. Optimální složení zdravé výživy tvoří Ovoce (50 %) a Listová zelenina (30 %). Ostatních 20 % tvoří Zelenina (zejména kvašená), mořské řasy, naklíčená semena, ořechy a včelí produkty. 3 až 5 % mohou (nemusí) tvořit syrové živočišné potraviny. Pro maximální využitelnost (stravitelnost) živin a pro úsporu energie trávení jíme 60 % ovoce a listové zeleniny rozmixované (smoothie) a 20 % vylisované (šťávy). Ostatních 20 % potravin jíme nezpracované. Více informací nabízí článek Zdravá výživa podle šimpanze.

Autor stránky >> Poradenství

Autorem této stránky je Jaroslav Langer, zakladatel přírodní lékárny Baron. Našim životním posláním je šíření informací o přirozeném zdraví, které čerpáme ze znalostí Příčin nemocí lidí. Proto prezentujeme pouze Informace, které mohou přispět k upevnění zdraví. Produktové poradenství zajišťuje zkušený Tým přírodní lékárny. Zveřejněno 14. 3. 2020.
 


Zdraví upevňuje Láska, Smích, Živá strava a Pohyb