Antiparazitika pro psy


Výhody antiparazitik značky CdVet:

  • Přírodní a netoxická - účinnost přírodních antiparazitik je srovnatelná s těmi chemickými, ale na rozdíl od nich nejsou toxická ani pro psa, ani pro majitele.
  • Šetrná k životnímu prostředí – přírodní ochrana proti parazitům je šetrná k životnímu prostředí a parazité si na ně nevytváří rezistenci jako na většinu běžně používaných antiparazitik. Přírodní produkty jsou skvělou volbou především pro alergiky nebo zvířata, která mají oslabenou imunitu.
  • Jsou vhodná i pro štěňata do 12 týdnů věku nebo březí a kojící feny - např. Sprej proti klíšťatům ZeckEx nebo Citronelový odpuzovač hmyzu Insektweg Plus

V čem tkví kouzlo přírodních antiparazitik?

Cennou pomocí jsou různé éterické oleje a výtažky z bylin s antiparazitními účinky, jako je např. olej z čajovníku (TeaTree), levandule, zederachu nebo citronového eukalyptu. Mají výraznější aroma, a dají se použít ve formě spreje přímo na zvíře i jeho okolí.

Který přípravek vybrat?

 CdVet Levandulový a Čajovníkový odpuzovač klíšťat fungují jako dlouhodobá ochrana a prevence, zatímco Minerální sprej na kůži a srst nebo Sprej proti klíšťatům je vhodný také v akutních případech. Prášek Insekt Ex lze použít přímo na srst psa, ale i v domácnosti – např. proti blechám, roztočům, mravencům a dalšímu lezoucímu hmyzu.

Jsou přírodní antiparazitika vhodná i pro lidi?

Přírodní antiparazitika cdVet proti klíšťatům, blechám a dalšímu hmyzu dosud nebyla přihlášena k registračně schvalovacímu procesu pro humánní antiparazitika a repelenty (drahé, zdlouhavé, lobby). Proto podle zákona nejsou určena pro lidi.

Pravdou však je, že lidé, kteří znají zdravotní rizika spojená s používáním chemických jedovatých antiparazitik a důvěřují značce přírodních produktů cdVet od pana Dingmanna, tato přírodní antiparazitika sami ke své ochraně používají.

Zobrazit celý text

Obl íbené