Kloubní výživa pro psy


Zaměření na problém – Každý z těchto přírodních doplňků kloubní výživy pro psy je svým složením a recepturou zaměřen na prevenci nebo pomoc při řešení jednoho kloubního problému.

Kombinace přípravků – Při více kloubních potížích můžeme v jednom období kterékoliv z těchto doplňků kloubní výživy podávat současně. Například při déle indikované Dysplazii a Artrose kombinujeme cdVet ArthroGreen z nabídky Artrosa, kloubní maz a cdVet Gelenkfit HD z nabídky Dysplazie, srůsty, vazy.

Vnější podpora – Pro občasné nebo mírnější potíže pohybového ústrojí nebo k rychlejšímu odeznění kloubních či svalových problémů doporučujeme použít vnější ošetřovací kloubní přípravky z nabídky oddělení Vnější ošetření kloubů, které k ošetřovaným místům pronikají pokožkou. 

Pro snadnější výběr správného doplňku kloubní výživy pro svého psa jsou níže vypsána oddělení, ve kterých se jednotlivé produkty kloubní výživy pro psy nacházejí. Vedle modrého odkazu na příslušnou kategorii jsou tučně uvedeny názvy jednotlivých produktů kloubní výživy a výpis jejich dovedností:

Artrosa, kloubní maz  ArthroGreen >> Artrosa ● Tvorba kloubního mazu ● Snížení bolesti ● Vitalita ● Prevence dospělý a senior.

Dysplazie, srůsty, vazy  Gelenkfit HD >> Dysplazie ● Zpevnění vaziva a šlach ● Srůsty páteře ● Prevence (hlavně štěňata, junioři).

Akutní bolesti, Arthritida  Lauf-Fit >> Arthritida ● Akutní bolesti pohybového aparátu (klouby, šlachy, svaly) ● Prevence ● Sport

Celková slabost, apatie  Agili-Dog >> Kondice ● Celková slabost ● Apatie ● Po nemoci, operaci ● Zpevnění svalů ● Krevní oběh.

Vnější výživa kloubů  Prokrvovací gel / Kloubní fluidum >> Zkvalitnění látkové výměny ● Vitalizace po námaze ● Modřiny.

 

Zobrazit celý textObl íbené