Lisovaná krmiva pro psy

Přirozená strava >> Žádná chemie – Za studena lisovaná přírodní krmiva cdVet Fit-Crock se složením a šetrným zpracováním blíží přirozené stravě psů (BARF). Kromě velkého podílu masa obsahují hodnotné rostlinné složky s vlákninou pro čistá střeva, přírodní vitamíny, byliny, minerální látky a za studena lisované oleje.

Zdravější než granule >> Přírodní vitamíny – Na rozdíl od horkem degradovaných granulí jsou krmiva Fit-Crock (díky složení a lisování) zdravější alternativou při krmení psů hotovým krmivem. Výrobcem Fit-Crocku je přírodní léčitel pan Clemens Dingmann (cdvet.de) jehož funkční produkty najdeme v přírodní lékárně pro psy a kočky.

Optimální s masem >> Vhodný k BARF – Krmiva cdVet Fit-Crock jsou optimální pro částečné BARFování. Přikrmování 30–50 % syrového masa ke krmivu Fit-Crock zvyšuje bioaktivitu výživy a tím posiluje imunitu. Výsledkem je pevnější zdraví a zvýšení kondice psů až o 80 %. Proto je kombinování krmiv Fit Crock s masem přínosné.

 

Charakteristiky krmiv cdVet Fit-Crock

Classic

Optimální základní krmivo pro výživu běžně aktivních domácích psů.

Sensitive

Citlivé zažívání & Nadváha & Přirozená alternativa veterinárních diet.

Active

Více energie pro pohybově aktivnější, sportovní nebo lovecké psy.

TCVM

Krmivo Tradiční Čínská Veterinární Medicíny je zaměřeno na zdraví.

Energy&Lac

Doplnění energie po zátěži, feny v březosti a během laktace.

Pro štěně

Více vápníku, tuků a bílkovin – výživa pro štěňata v době růstu.

 

Částečné BARFování s krmivem cdVet Fit-Crock

Široké zaopatření – Za studena lisovaná krmiva cdVet Fit-Crock jsou koncipována především pro částečný BARF. Kromě masa obsahují také hodnotné rostlinné složky s vlákninou, přírodní vitamíny, za studena lisované oleje, byliny a minerální látky.

Pevnější zdraví – Už při částečném barfování z 30 až 50 % masa a 50 až 70 % krmiva cdVet Fit-Crock upevníme zdraví a zlepšíme kondici svého psa až o 80 %. Proto kombinovanou výživu – krmivo cdVet Fit-Crock se syrovým masem doporučujeme.

Zobrazit celý textObl íbené