Vítejte v novém kabátku e-shopu Baron.cz. Prosíme stávající zákazníky o založení nového účtu. Přejeme příjemné prohlížení a nakupování. :-)

Kapsička pro kočky - Ryba s krevetkami a mušlí - 100 g

Kód: 90374
Neohodnoceno
Značka: Herrmann's
48 Kč 41,74 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Varianta
Možnosti doručení

Kapsička s rybím masem, krevetkami, slávkou, spirulinou, kokosem a s pivovarskými kvasnicemi.

Kapsička je kompletním krmivem pro kočky, neobsahuje žádnou masovou ani kostní moučku, žádné umělé vitamíny, syntetické zvýrazňovače chuti, umělá aromata, barviva ani emulgátory, které organismus zatěžují. Na výrobu byly použity komponenty nejvyšší potravinářské kvality určené pro lidskou konzumaci, žádné odřezky. Díky absenci lepku a laktózy je kapsička vhodná také pro alergické kočky. Výrobce >> Herrmanns-manufaktur.com.

 • Kapsička je z komponentů nejvyšší potravinářské kvality.
 • Vhodná také pro alergiky >> je bez lepku a bez laktózy.
 • Bez masové a kostní moučky, odřezků a dalších plniv.
 • Neobsahuje žádné umělé vitamíny, barviva, emulgátory.
 • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

Originál německý název je „Fish mit Shrimps und Grünlippmuschel“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 1. Přírodní složení >> BEZ umělých vitamínů
 2. Přidané umělé látky: ŽÁDNÉ
 3. Denní dávkování
 4. Optimální poměr Kvalita & Cena
 5. Autor stránky & Důvěra & Vztah
 6. Výrobce & Distributor & Poradenství

1. Přírodní složení >> BEZ umělých vitamínů

Ryba 90 % / Krevetky 5 % / Novozélandská slávka zelenoústá 1 % / Pivovarské kvasnice / BIO kokosový ořech strouhaný / BIO spirulina - celkový obsah surovin v BIO kvalitě je 2 %, DE-ÖKO-006. Analytické obsahy a složky: vlhkost 68,01 % / hrubý protein 17,21 % / hrubý tuk 10,03 % / hrubá vláknina 0,7 % / hrubý popel 1,97 %. Doplňkové látky na kg: nutriční doplňkové látky: 1000 mg taurinu. Zařazení dle legislativy: kompletní krmivo pro kočky.

 

Kapsička pro kočky - Ryba s krevetkami a mušlí - 100 g pro kočky z přírodní lékárny Baron.cz má hodnotné složení zaměřené na zdraví. 

100% BioKvalita z přírodní lékárny & Hodnotné složení zaměřené na zdraví.

 

2. Přidané umělé látky: ŽÁDNÉ

Kapsička „Ryba s krevetkami a mušlí“ obsahuje výhradně přírodní suroviny nejvyšší kvality. Neobsahuje žádné syntetické látky, žádné umělé vitamíny, syntetické minerály, laciná plniva, chemické konzervanty ani jiná éčka. Tyto zatěžující látky jsou u běžných kapsiček uváděny jako „Vitamíny a stopové prvky (na kg)“ nebo jako „Doplňkové látky“. Více informací nabízí článek Rozdíl mezi vitamíny.

 

Kapsička pro kočky - Ryba s krevetkami a mušlí - 100 g pro kočky neobsahuje žádné umělé vitamíny, syntetické minerály a chemii. 

ŽÁDNÉ umělé vitamíny / ŽÁDNÉ syntetické minerály >> 100% BEZ chemie.

 

3. Denní dávkování

 

Kočka Denní dávka
2 až 6 měsíc 4 až 5 % tělesné váhy
Od 2 měsíce 3 až 3,5 % tělesné váhy
Senioři 2 až 2,5 % tělesné váhy

 

4. Optimální poměr Kvalita & Cena

Pečlivě vybrané čerstvé suroviny v Bio a potravinářské kvalitě pocházejí od certifikovaných a DŮVĚRYHODNÝCH dodavatelů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, která má svoji Cenu. Filozofie výrobce dodávat výhradně kvalitní a chutné Bio produkty je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což potvrzuje optimálně vyvážený Poměr KVALITY a CENY.

 

Spokojenost zákazníků a růst poptávky přírodních doplňků stravy pro psy a kočky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny. Baron.cz 

Spokojenost zákazníků potvrzuje vyvážený Poměr Kvality a Ceny.

 

5. Autor stránky & Důvěra & Vztah

Autorem této stránky je Tým přírodní lékárny. Známe sílu slova a hodnotu důvěry ve vztahu. Proto PÍŠEME jen PRAVDU. To znamená, že vědomě Uvádíme pouze informace, kterým věříme. Budovat otevřené vztahy je v souladu s našim životním posláním „Žít v Radosti a Lásce“. Návod na šťastný vztah k sobě a ostatním nám poskytují životní Moudra Afirmací

 

V přírodní lékárně Baron.cz známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

Známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

 

Výrobce & Distributor & Poradenství

Výrobcem jsou manželé Erich a Karin Herrmann, majitelé rodinné manufaktury herrmanns-manufaktur.com. Společnost Herrmanns je od roku 2006 Uznávaný Partner na trhu Bio produktů v oblasti zdravé výživy pro domácí zvířata. Produktové PORADENSTVÍ v oblasti ZDRAVÉ VÝŽIVY a distribuci produktů v ČR a SR zajišťuje Tým přírodní lékárny Baron.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: