Přírodní mýdla - BioKvalita

Vítejte v nabídce Přírodní lékárny „Přírodní mýdla“. Rostlinná mýdla SOLLING se vyrábí za studena z BIO kokosového a éterického oleje. Šetrné zpracování při nízké teplotě zachovává přírodní látky a kombinace kokosového a éterického oleje má zároveň přirozený antibakteriální + antiparazitní účinek. Tato mýdla jsou vhodná jak pro malé děti, tak i pro alergickou, problematickou a citlivou pokožku. Přírodní mýdla SOLLING doporučujeme jako šetrnou péči o pokožku při kožních problémech. Výrobce >> Oelmuehle-Solling.de / Poradenství >> Tým přírodní lékárny.

 

Přírodní mýdla nezpůsobují rezistence bakterií

Lidé, kteří používají antibakteriální mýdla se domnívají, že se chrání před nakažením, ANO ….  ALE je potřeba si uvědomit, že antibakteriální mýdlo vznikne přidáním syntetické složky, kterou z léčiv známe jako Antibiotika. ANO… Antibiotika, kterým se v tématu mytí a hygieny rukou říká antibakteriální nebo dezinfekční mýdla, způsobují Rezistence (Odolnost & Zmutování bakterií) a tím přispívají k rozvoji nových, odolnějších bakterií, které imunitní systém nezná. Pro identifikaci však imunitní systém potřebuje čas a především kapacitu, kterou u oslabených lidí nemá. Proto je používání přírodních mýdel zdraví přínosnější.

 #ShowMore#

Přírodní mýdlo a kožní problémy

Alergie, Lupénka, Akné, Atopické ekzémy a jiné kožní problémy přichází zevnitř. ANO >> tyto potíže jsou následkem nesprávné výživy, stresu a jiných aspektů nezdravého životního stylu. Proto netvrdíme, že používáním našich přírodních mýdel kožní problém vyřešíme. 100% Přírodní rostlinná mýdla SOLLING jsou šetrnou alternativou pro mytí a koupání, protože poskytují komplexní péči >>  Očista, Výživa, Ochrana, a tím zmírňují zánětlivé projevy kožních problémů. Informace pro řešení kožních problémů zevnitř nabízí článek Zdravá výživa podle šimpanze.

 

Jsme také tím, co si nanášíme na kůži

Zdraví člověka závisí na tom, co jí / pije / dýchá / jak myslí, a také na tom, co si nanáší na pokožku (Mýdlo, Šampon, Kosmetika). Kromě krycí ochrany má pokožka, která je naším největším orgánem, také funkci vylučovací a přijímací. Pokožka, stejně jako ledviny, plíce a střevo, vylučuje také odpady z látkové výměny. Svými póry přijímá sluneční energii, a také látky, které na ni nanášíme. Proto je pravidelná očista pokožky umýváním přírodním mýdlem zdraví prospěšná.

 

Dermatologicky testována & pH 9 až 10

Mýdla SOLLING z rodinné manufaktury Ölmühle Solling jsou 100% přírodní. Majitel pan Sebastian Baensch do mýdel záměrně nedává ŽÁDNOU chemii. Proto neobsahují syntetické vůně, parabeny, ropné látky, barviva ani konzervační látky, které škodí pokožce a zatěžují životní prostředí. Mýdla SOLLING jsou dermatologicky testována asociací NATRUE Biokosmetik, která sdružuje výrobce přírodní a organické kosmetiky. Mají pH 9 až 10, které alkalizuje překyselenou pokožku. Tím podporuje dobrou kondici kožní mikroflóry, což dále prohlubuje pečující přínosy těchto hodnotných mýdel.

 

Vláčná pokožka, sametový lesk, vůně

Díky manufakturnímu studenému procesu zmýdlovatění oleje zůstane v mýdle část kokosového oleje v původním stavu. Tento 100% přírodní kokosový olej v Bio Kvalitě je bohatý na vitamíny a organické minerální látky. Proto přírodní mýdla SOLLING pokožku intenzivně vyživují a díky přirozené antioxidační vlastnosti kokosového a éterického oleje pokožku chrání před volnými radikály. Při pravidelném mytí je pokožka vláčná, hydratovaná, sametově lesklá a příjemně voňavá.

 

Ochrana před moly a roztoči v šatníku

Vysunutím vnějšího obalu nám v papírové vaničce zůstane otevřené mýdlo, z kterého se pak intenzivněji odpařuje aromaterapeutický éterický olej. Pro jemné provonění umístíme mýdlo (mýdla) do šatníku mezi šaty, oděvy, ručníky nebo ložní prádlo. Kokosový a éterický olej mají zároveň antiparazitní účinky, proto odpuzují klíšťata, blechy, moly, roztoče a jiné parazity. Decentní vůni a zvýšenou hygienu oceníme také v autě, doma nebo v kanceláři.

 

Optimální poměr Cena / Kvalita

Přírodní mýdla Ölmühle Solling od pana Sebastiana Baensche jsou složena výhradně ze surovin od dodavatelů, kteří rozumí přirozenému zdraví a produkují výhradně BIO produkty. Kritériem výběru surovin je pouze kvalita, což má svou cenu. Umění tvořit kvalitní a vysoce funkční přírodní mýdla BEZ chemie je tajemstvím úspěchu produktů značky Ölmühle Solling. Trvalý růst prodejů přírodních mýdel potvrzuje optimální poměr Cena / Kvalita.

 

Výrobce a distributor přírodních mýdel

Výrobcem je rodinná manufaktura Oelmuehle-solling.de, kterou řídí syn zakladatele pan Sebastian Baensch. Ölmühle (olejový mlýn) je od roku 1996 předním výrobcem za studena lisovaných rostlinných BIO olejů, BIO potravin a 100% Přírodních produktů péče o zdraví a krásu. Přidanou hodnotu poctivé kvalitě dodává tradiční výroba od lidí, kteří pracují s Radostí a Láskou, což zvyšuje Životní Energii jejich produktů. Poradenství přirozeného zdraví a distribuci produktů Ölmühle v České a Slovenské republice zajišťuje Tým přírodní lékárny.

 

Přínosy přírodních mýdel SOLLING

  • Komplexní péče o pokožku >> Očista / Výživa / Hydratace.
  • Šetrné studené zpracování a Bio kvalita pro zdraví pokožky.
  • 100% Přírodní BEZ chemie >> Šetrná očista, také pro děti.
  • Péče o pokožku >> Alergie, Lupénka, Atopické ekzémy.
  • Dermatologicky testováno asociací NATRUE Biokosmetik.
  • Výrobce, který rozumí přirozené péči o zdraví pokožky.

 

Autor stránky >> Poradenství

Autorem této stránky je Jaroslav Langer, zakladatel přírodní lékárny Baron. Našim životním posláním je šíření informací o přirozeném zdraví, které čerpáme ze znalostí Příčin nemocí. Proto prezentujeme pouze Informace a Produkty, které mohou přispět k upevnění zdraví. Produktové poradenství zajišťuje zkušený Tým přírodní lékárny. Zveřejněno dne 29. 4. 2020.

Nejprodávanější

5 položek celkem
Přírodní mýdlo Levandulové BioKvalita 100 g
200 Kč

Bio Kokosové přírodní mýdlo s levandulovým olejem >> komplexní péče, také kožní problémy, alergie. 100% Přírodní rostlinné mýdlo SOLLING Levandule KOMPLEX je zhotoveno...

+ další
Kód: 0800
Přírodní mýdlo Mandlové BioKvalita 100 g
202 Kč

Bio Kokosové přírodní mýdlo s mandlovým olejem >> komplexní péče, také kožní problémy, alergie. 100% Přírodní rostlinné mýdlo SOLLING Mandle KOMPLEX je zhotoveno tradičním...

+ další
Kód: 0801
Přírodní mýdlo Růže BioKvalita 100 g
194 Kč

Bio Kokosové přírodní mýdlo s olejem z růží >> komplexní péče, také kožní problémy, alergie. 100% Přírodní rostlinné mýdlo SOLLING Růže KOMPLEX je zhotoveno tradičním mícháním...

+ další
Kód: 0803
Přírodní mýdlo Santalové BioKvalita 100 g
197 Kč

Bio Kokosové přírodní mýdlo se santalovým olejem >> komplexní péče, také kožní problémy, alergie. 100% Přírodní rostlinné mýdlo SOLLING Santal KOMPLEX je zhotoveno tradičním...

Kód: 0804
Přírodní mýdlo Bez vůně BioKvalita 100 g
188 Kč

Bio přírodní mýdlo z panenského kokosového oleje >> komplexní péče, také kožní problémy, alergie. 100% Přírodní rostlinné mýdlo SOLLING KOMPLEX je zhotoveno tradičním mícháním...

+ další
Kód: 0805