Konzervy pro psy


V přírodní lékárně nabízíme pouze kvalitní masové konzervy pro psy BEZ umělých vitamínů a BEZ konzervantů. Naše konzervy jsou od poctivých výrobců, kteří zpracovávají výhradně maso v potravinářské kvalitě >> ŽÁDNÉ kafilerní produkty / ŽÁDNÁ laciná plniva / ŽÁDNÉ konzervanty. Vedle Bio konzerv obsahují konzervy pro psy značek Lunderland a Boos maso ze zvířat z volného chovu. Výrobce >> Lunderland.de / Poradenství >> Tým přírodní lékárny.

Proč ke konzervám přidáváme vitamíny

Jako poradci přirozeného zdraví víme, že krmit psa převážně konzervovaným masem (konzervy, kapsičky) není zdravé, protože je maso konzervováno zavařením při teplotě 138°C. Tato vysoká teplota degraduje Bioaktivitu (životní energii) masa, ničí enzymy, vitamíny a minerály. Proto je při konzumaci konzerv nutné doplňovat chybějící přírodní vitamíny, minerální látky a enzymy ve formě doplňků výživy. Optimalizovanou nabídku najdeme na stránce Vitamíny ke konzervám. Více informací nabízí článek Příčiny nemocí psů.

Konzervy jako krátkodobá alternativa

Konzervy jsou z pohledu přirozeného zdraví nouzově akceptovatelnou alternativou krátkodobého krmení na dovolené, nebo obohacením jídelníčku psů, kteří jedí převážně suchou stravu (granule). Vhod nám konzervy mohou přijít když při BARF výživě zapomeneme rozmrazit syrové maso, anebo když nestihneme včas koupit nové krmivo.

O výrobci konzerv pro psy

Konzervy pro psy značky Lunderland a BOOS vyrábí manželé Peter a Susanne Lundershausen. Jejich malá rodinná firma Lunderland.de začala v roce 1990 jako jedna z prvních nabízet konzervy pro psy a přílohy BEZ umělých vitamínů, bez laciných plniv a bez chemie. V nabídce Barona najdeme také jejich další produkty zdravé výživy, zejména sušené ryby a zeleninové a vločkové přílohy k masu.

Zobrazit celý text


TOP a Nejprodávanější Konzervy

Níže na této stránce jsou pouze TOP a Nejprodávanější konzervy.
Celá nabídka všech konzerv je umístěna v kategoriích, kde jsou další informace.