Čistota a hygiena u koček

Pro ochranu životního prostředí a hygienicky bezpečnou očistu domova (bez chemické zátěže), kde s námi společně žije kočka nabízí toto oddělení ekologické, biologicky odbouratelné prostředky k čištění, odstranění pachů a k desinfekci. Tvůrcem přípravků je přírodní léčitel zvířat pan Clemens Dingmann >> zakladatel německé společnosti cdVet Natürliche Tiergesundheit (Přirozené zdraví zvířat).

Problém značkování koček

Často nepříjemným problémem je značkování (očůrávání) koček. Řešit jej umí enzymatický odstraňovač nepříjemných fekálních zápachů Urin-Attacke (útočník na moč), který (doma i venku) mikrobiálním rozkladem zbaví značkovací místa pachu od moči koček a psů (pak už zde kočky neznačkují).

Fleky a zápach od moči a hovínek

Pro vyčištění fleků od moči, hovínka, krve nebo zvratků ze savých povrchů (koberce, textilie, spáry dlaždic, dřevěné podlahy) používáme přípravek BioClean z nabídky Universální Biočistič. Zápachu nás zbaví enzymatický odstraňovač zápachů Urin-Attacke (Útočník na moč), který likviduje fekální pachy mikrobiálním rozkladem (enzymatická činnost).

Mytí a čištění nejen doma (potěšení i pro motoristy)

Pozoruhodným multitalentem pro mytí a čištění v domácnosti je BioClean z rostlinných tenzidů, který vyčistí na koberci fleky od fekálií, umyje podlahu, misky, mikrovlnku, kuchyň, dveře a rámy oken. BioClean umyje také řetěz motocyklu nebo jízdního kola, motor auta, odstraní nalepené mušky (přední sklo, kapota, maska), umyje černou špínu z kol auta a pár kapek do ostřikovače zlepší viditelnost.

Osvěžení a provonění domova

Pro osvěžení a provonění vzduchu (domov, auto, toalety) od nepříjemných pachů (moč, výkaly, zvratky, pot, cigaretový kouř, odpadky) se výborně osvědčil bylinkový pohlcovač pachů Anti-Smell, který likviduje pachy absorpcí (dovednost určitých bylin). Aplikuje se nástřikem na zdroje pachu, do vzduchu nebo kápnutím do vody na mytí podlahy. Anti-Smell je přirozený odstraňovač pachů a prostorový osvěžovač v jednom (2 v 1).

Infekce, bakterie a plísně

Při vysokém infekčním zatížení choroboplodnými zárodky (plísně, bakteriální a virální infekce) je neodmyslitelná důkladná hygiena. S desinfekčním přípravkem cdDes, docílíme doma nebo v ordinací (tam, kde dochází ke kontaktu se zvířetem) vysoký stupeň hygieny. Desinfikujeme ruce, pelíšek naší kočky, nádoby na pitnou vodou, misky na krmiva a jiné.

Zobrazit celý text