Vážení zákazníci, děkujeme Vám za přízeň v tomto roce a přejeme Vám krásné a pohodové SVÁTKY VÁNOČNÍ ♥ Poslední expedice zboží před Vánoci bude ve čtvrtek 21. 12. Následně pak mezi svátky ve středu 27. 12. a ve čtvrtek 28. 12. A v novém roce 2024 se na Vás budeme opět těšit v plné síle a s vírou v lepší zítřky ♥

Domácí klíčky po celý rok

Kód: 364825
Neohodnoceno
364 Kč 330,91 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Klíčení probouzí životní sílu rostlin, kterou si můžete užívat po celý rok nejen vy, ale také váš pes a kočka.

O autorce – Rita Galchusová je vzdělaná v holistické výživě. Kurz nakličování v ní probudil vášeň a proto otevřela obchod se semeny a potřebami pro klíčení. S mimořádnou odborností a láskou předává své dlouholeté zkušenosti zájemcům o čerstvost a kvalitu vlastní produkce potravy >> navíc levné a ve 100% bio kvalitě.

Probuzení života – Klíčení uvolňuje v budoucích rostlinkách zablokované enzymy a probouzí jejich životní sílu. Z tvrdých semínek, obilovin a luštěnin získáme klíčením kovatelnou, výživnou a zdravou potravu po celý rok. Zelené výhonky z luštěnin a osení z obilnin jsou ideální pro léčivá zelená smoothie, také pro psy a kočky (strana 128).

Postupy klíčení – Autorka objasňuje postupy klíčení se spoustou druhů budoucích rostlinek. Nechybí seznam potřeb pro nakličování jako například sklenice, misky, sáčky a také automatická nakličovadla. Dozvědět se můžete, která semínka tvoří gel, lístky a která výhonky. Velmi podrobné informace.

Zdravé a chutné – Kniha vysvětluje, proč jsou domácí klíčky zdravé a chutné, jak semínka nejlépe vybrat, namíchat a uchovat. Nechybí návod na péči o naklíčená semena, rady, jak je ochránit proti plísním a hnilobě a také recepty, co s těmi probuzenými rostlinkami dále dělat >> jak si báječně pochutnat.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah knihy Domácí klíčky

Co budete potřebovat při domácím nakličování

  • Vyberte si klíčidlo
  • Semínka, luštěniny a obilky… To je krása!

Jak nakličovat

  • Luštěniny
  • Obiloviny
  • Výhonky s děložními lístky
  • Semena vytvářející gel
  • Výhonky (mladé rostlinky)
  • Osení
  • Co dělat se všemi těmi klíčky a výhonky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: