Zvuková terapie pro štěňata

Kód: 2228
Neohodnoceno
329 Kč 272 Kč bez DPH
Skladem (12 ks)
Možnosti doručení

Zvukový záznam různých každodenních zvuků pro odbourání bázlivosti malých štěňat a psů.

Na CD jsou nahrány nejčastější vnitřní i venkovní zvuky, s kterými se může štěně nebo pes setkat, a protože jsou pro něj neznámé, může se jich začít bát. Pouštěním CD postupně psa s těmito zvuky seznámíme z pohodlí domova dříve, než by je mohl slyšet venku a polekat se. Tato technika je osvědčenou prevencí a léčbou zvukových fóbií, doporučenou zkušenými veterináři a cvičiteli psů. Výrobce >> Company of animals.

  • Zavedená a ověřená metoda odbourání strachu z okolních zvuků.
  • Široký výběr zvuků (auta, vlaky, bouřky, oslavy, ohňostroje apod.)
  • Vhodné začít s výcvikem již ve štěněčím věku z pohodlí domova.
  • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému výcviku psů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod k použití

  1. Začneme s přehráváním při velmi nízké hlasitosti. Poté necháme zvuky hrát na úrovni, kdy se pes cítí pohodlně a nemá na zvuky žádnou reakci.
  2. Přehráváme zvuky hlasitěji a častěji v různých časech a situacích, například při krmení, hraní s hračkou či při odpočinku. Zvuky přehráváme několikrát denně v různých místnostech, v autě, venku na procházce či na zahradě. Nezapomeňte střídat časy a situace, aby si pes nevytvořil spojitost s konkrétním zvukem v daném čase.
  3. Začneme pomalu přidávat hlasitost a ujistíme se, že je pes klidný. Doporučujeme aplikovat výuku každý den. Pokud začne pejsek jevit známky strachu, snížíme hlasitost a poté velmi opatrně zesilujeme, aby byl pes stále v klidu. Sami zůstaňte ke zvukům lhostejní a věnujte se psovi jako by se nic nedělo.
  4. Jakmile pes přestává reagovat na zvuky, které jsou na úrovni běžné hlasitosti, můžeme používání CD omezit. Doporučujeme několikrát do roka přehrání zvuků zopakovat a zároveň psa odměňovat, aby si ke zvukům udržel pozitivní vztah. Tím lépe překoná setkání s nimi v reálném životě (letní bouře, ohňostroje, novoroční oslavy).
  5. Pokud se váš pes stále bojí okolních zvuků, které slyší v reálném životě, zůstaňte v klidu a jednejte jako by se nic nedělo. Uklidněte ho pohlazením, pomazlením, pamlskem či jinou aktivitou jakou má váš pes rád. Po skončení hlučné akce zopakujte tréninkový proces.

 

Optimální poměr Kvalita & Cena

Tento značkový produkt Company of Animals byl vyroben z nejkvalitnějších materiálů a ručně zpracován podle tradičních postupů. Kritériem výběru materiálů je Pouze 100% Kvalita, která má svoji Cenu. TOP Materiály PLUS umění vytvořit funkční produkt s DLOUHOU  ŽIVOTNOSTÍ je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což potvrzuje Optimální Poměr KVALITA / CENA.

 

Spokojenost zákazníků a růst poptávky přírodních doplňků stravy pro psy a kočky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny. Baron.cz

Spokojenost zákazníků a růst poptávky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny.

 

Autor stránky & Důvěra & Vztah

Autorem této stránky je Tým přírodní lékárny. Známe sílu slova a hodnotu důvěry ve vztahu. Proto PÍŠEME jen PRAVDU. To znamená, že vědomě Uvádíme pouze informace, kterým věříme. Budovat otevřené vztahy je v souladu s našim životním posláním „Žít v Radosti a Lásce“. Návod na šťastný vztah k sobě a ostatním nám poskytují životní Moudra Afirmací

 

V přírodní lékárně Baron.cz známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

Známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

 

Výrobce & Distributor & Poradenství

Výrobcem je veterinář Dr. Roger Mugford, který v roce 1979 založil v Anglii psí školu Company of Animals se specializací na problémové chování psů. Doktor Mugford vyvíjí ve spolupráci s trenéry a klienty této věhlasné psí školy výcvikové techniky a vyrábí nové pomůcky. Produktové PORADENSTVÍ a distribuci v ČR a SR zajišťuje Tým přírodní lékárny Baron.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: