Autodeka do kufru Coverall

Kód: 586
Neohodnoceno
Značka: Kleinmetall
1 188 Kč 982 Kč bez DPH
Skladem (10 ks)
Možnosti doručení

Univerzální autodeka ve tvaru dozadu otevřené vany originál Coverall chrání podlahu, boky kufru (zavazadlového prostoru) a zezadu také opěradlo zadní sedačky všech modelů a velikostí kombi, terénních a velkoprostorových aut před zachlupacením, špínou a vlhkostí. Pevná nylonová látka je zespodu opatřena gumoplastovým zátěrem proti skluzu a vlhkosti. Připevňuje se na bocích přísavkami na skla nebo samolepícími suchými zipy na boční obložení. Všitými šňůrami se deka přivazuje vpředu na opěrky zadních sedaček a vzadu ke kotevním nákladovým okům. Pro dokonalé sezení na podlaze můžeme navíc využít pružinové patentky v dece.

  • Praní: při 40 °C
  • Délka: 100 cm
  • Šířka: 110 cm
  • Výška: 60 cm

Detailní informace

Detailní popis produktu

Připevnění vpředu

Nylonové šňůry

Vpředu u opěradel zadních sedaček je Kombi - autodeka vybavena v místech opěrek hlavy dvěma páry robustních nylonových šňůr o průměru 4,5 mm. Rozteč každého páru je 22,5 cm. Vnější i vnitřní šňůry jsou vždy z jednoho kusu, který prochází tunýlkem v kraji deky a na výstupech z tunýlku je šňůra k dece přišita.

Drží pevně

Tato zvolená technologie umožňuje deku vypnout, zajišťuje vysokou pevnost upevnění a brání dece v posunování. Rozteč upevňovacích párů šňůr je 79 cm, což je průměrná rozteč (vzdálenost od sebe) zadních opěrek hlav všech kombi-automobilů.

 

Připevnění na bocích

Přísavky

K připevnění na boční okna v zavazadlovém prostoru je Kombi - autodeka vybavena na obou bocích čtyřmi adhezními přísavkami.

U aut s kratšími bočními okny můžeme připevnit dvě poutka deky na jednu přísavku a tak přizpůsobit deku svému autu.

Jsou-li boční okna zakryta našroubovanou mřížkou lze přísavky vyjmout a skrze poutka pak přivázat.

 

Alternativa – Samolepící suché zipy

Na boční skla

Jsou-li boční skla našeho auta opatřena v místech, kam bychom rádi připevnili přísavky proužky pro ohřev skla, tónovacími body a nebo jsou polepena folií, můžeme k připevnění boků Kombi - autodeky použít samolepící suché zipy. V sadě je osm párů koleček suchých zipů o průměru 5 cm.

Na obložení boků

Alternativně pokud má naše auto velmi malá a nebo v polo-kombi autech žádná boční okna, můžeme suché zipy přilepit na plastové čalounění boků našeho zavazadlového prostoru.

 

Připevnění vzadu

Všitou šňůrou

K zajištění čisté nástupní hrany a správného vypnutí deky na konci zavazadlového prostoru je Kombi - autodeka i zde vybavena robustní šňůrou procházející tunýlkem na konci deky, kdy na výstupech, které jsou od sebe vzdáleny 76 cm, je šňůra přišita, aby nemohlo docházet k vytváření skladů a aby se deka nemohla při vrtění pejska samovolně posouvat.

Na kotvící oka

Délka zadní šňůry je 150 cm. Konce šňůry se přivážou na kotvící oka G, kterými disponuje většina kombi-aut (tato oka slouží k připevňování těžších a rozměrných nákladů) nebo za technologické otvory na zadním prahu dveří.

 

Přídavná fixace

Pěkně vypnutá deka?

Spodní vrstva Kombi – autodeky je opatřena protiskluzovou impregnací, takže deka nejezdí po podlaze a nemuchlá se. Máme-li nepokojného pejska (vrtí se a zvědavě krouží v kufru), a přejeme-li si mít deku na podlaze vždy pěkně vypnutou, pak po upevnění a vystředění deky v celém zavazadlovém prostoru označíme v autě body pro přišroubování protikusů pérových patentek, které jsou v počtu 8 kusů  včetně šroubků přibaleny v sadě. V Kombi - autodece jsou již v navulkanizovaných zesíleních připevněny pochromované poloviny těchto patentek.

Přišroubování protikusů

patentek samořeznými šroubky 2,5 x 12 mm je „bezbolestné“... Šroubuje se bez předvrtání a v chlupatých, plsti podobných kobercích a čalouněních nezanechávají žádné stopy. Při případném prodeji auta pak kufr nemá známky psího auta.

 

Materiál

Nylonové látka

Autodeka je zhotovena z pevné nylonové látky.

Impregnace

Zespodu je opatřena kapalinám nepropustnou protiskluzovou impregnací.

Patentky

V pečlivě navulkanizovaných zesíleních jsou připevněny chromované poloviny patentek pro případnou doplňující fixaci.

Příjemná a vydrží

Deka má velikou životnost a je velmi příjemná na omak.

Barva

Matově černá.

Rozměry

Deka má tvar vzadu otevřené vany a její rozměry jsou univerzální kufr všech aut.

Hmotnost

1 kg.

Údržba

Čistí se vysavačem, nebo slabým roztokem mýdlového přípravku. Praní při 40 stupních.

 

Výrobce & distributor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: