Bio Bachovy kapky pro psy a kočky Rozmazlenost - cdVet

Kód: 3748
Neohodnoceno
Značka: cdVet
561 Kč 501 Kč bez DPH
Skladem (12 ks)
Varianta
Možnosti doručení

Pro zvířata, která odmítají potravu, bědují a nadměrně usilují o pozornost, ztrácí chuť k jídlu.

Bachovy kapky Rozmazlenost pomáhají psům a kočkám v situacích jako je >> Odmítání potravy, bědování, kňučení, nadměrné usilování o pozornost, ztráta chuti k jídlu. Kapky obsahují energizující esence z květů bylin získané sluneční metodou podle Dr. Bacha. Nosičem esencí není Alkohol, ale hodnotný Bio Pupalkový olej, který navíc výživově podporuje řešení problému. Energie z květů posiluje regulační funkce organizmu, a tím harmonizuje duši i tělo. Přínosem je nastolení psychické rovnováhy pro životní pohodu. Osvědčená pomoc od výrobce, který rozumí přirozenému zdraví >> PROTO neobsahují alkohol, cukr, ani jiná laciná plniva. Výrobce >> cdVet.de.

 • Energie z esencí květů léčivých bylin dle Dr. Bacha.
 • Posílení regulačních funkcí harmonizuje duši i tělo.
 • Nosičem esencí není Alkohol, ale Bio Pupalkový olej.
 • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.
 • Odborné poradenství + Optimální poměr Přínos / Cena.

Originál německý název je „Bio-Bachblűten Restaurantkritiker“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

cdVet Bachovy kapky Rozmazlenost & Olej místo alkoholu

 1. Složení >> Kvalita pro zdraví
 2. Účinky esencí z bylin & Popisy přínosů
 3. Přínosy pupalkového oleje >> Živiny
 4. Alkohol, Cukr, Konzervanty >> ŽÁDNÉ
 5. Dávkování & Podávání & Nástup účinku
 6. Předávkování & Vedlejší účinky >> ŽÁDNÉ
 7. Jak fungují, Energie, Léčebné informace
 8. Výroba kapek & Výluh energie na slunci
 9. Vyvarovat se kontaktu s kovy >> Miska
 10. Příčiny poruch chování >> Výživa
 11. Trvanlivost a skladování 6 až 12 měs.
 12. Optimální poměr Kvalita & Cena
 13. Vhodný i PRO Lidi? >> Připravuje se
 14. Autor stránky & Důvěra & Vztah ♥
 15. Výrobce & Distributor & Poradenství

1. Složení >> Kvalita pro zdraví

Bachovy kapky - Rozmazlenost obsahují tyto ČISTĚ  PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Nosiče energie: Pupalkový olej / Mandlový olej. Rostlinný vosk. Esence z květů bylin: Skotský vřes / Harmonizovaná voda / Buk lesní / Čekanka / Plané jablko. Oleje a byliny jsou v Bio kvalitě. Oleje lisovány za studena. BEZ alkoholu a bez cukru. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat). Video o výrobci.

 

100% přírodní doplněk stravy Bio Bachovy kapky pro psy a kočky Rozmazlenost pro psy a kočky z přírodní lékárny Baron.cz má hodnotné složení zaměřené na zdraví.

100% Kvalita z přírodní lékárny & Hodnotné složení zaměřené na pohodu a zdraví.

 

Analytické složky: protein 0,3 % / tuk 99,4 % / vláknina 0,5 % / popel 0,4 %. Díky šetrnému zpracování za studena jsou složky organické kvality. Proto cdVet Bachovy kapky Disponují vysokou Životní Energií, která jim umožňuje prostup skrze buněčnou membránu. Tím je zajištěna maximální PODPORA REGULAČNÍCH  FUNKCÍ organismu pro psychickou pohodu a zdraví.

 

2. Účinky esencí z květů bylin & Popisy přínosů

Níže uvedené byliny, jejichž esence jsou obsaženy v cdVet Bachových kapkách „Rozmazlenost“ popisují příznaky poruch chování, které pomáhají napravit. Účinky bylin vytvořila příroda pro pomoc živočichům, kteří je při potížích instinktivně vyhledávají a jedí. Terapeutické přínosy jednotlivých bylin a jejich esencí rozpoznal a popsal roku 1935 homeopat Dr. Edward Bach.

 

Účinky bachových kapek z květů bylin popisující příznaky poruch chování, které napravují značky cdVet.

 

Níže jsou účinky bylin popisující příznaky poruch chování, které napravují.

Skotský vřes (calluna vulgaris) >> Pomáhá dosáhnout vyrovnanosti egocentrickým psům a kočkám ignorujícím své majitele. Tato zvířata mají ve skutečnosti strach z osamění, proto se neustále snaží upoutat na sebe pozornost, zabývají se jen sami sebou, jen oni jsou důležití a potřebují mít u toho své diváky.

Buk lesní (fagus sylvatica) >> Navozuje větší flexibilitu a snášenlivost u netolerantních psů a koček, kteří těžce snášejí jakoukoliv změnu režimu nebo klimatu, jsou „popudlivá“ až rozzlobená, nervózní, vadí jim určité látky v okolí a často se u nich projevují různé alergie (např. na trávy) nebo střevní a žaludeční prolémy.

Čekanka (chickorium intybus) >> Navozuje normální láskyplné chování u psů a koček, kteří se chovají vlastnicky a ochranitelsky, strhují na sebe veškerou pozornost, nebo přehnaně lpějí na svých potomcích a nechtějí je odstavit. Čekanka je vhodná také v situacích kdy pes, nebo kočka odmítá pustit svého majitele z očí.

Plané jablko (malus pumila) >> Navozuje pocit vznešenosti a čistoty, pomáhá choulostivým psům a kočkám bojovat s otravou, nákazou, průjmem, inkontinencí nebo ledvinovými problémy. Plané jablko je vhodné na kožní potíže, při posedlosti úpravným zevnějškem, při častém napadení parazity, u alergií nebo během půstu.

 

3. Přínosy pupalkového oleje >> Výživová podpora

Terapeuticky úspěšný doplněk stravy Pupalkový olej, který je nosičem květových esencí v cdVet Bachových kapkách, výživově podporuje kondici regulačních a imunitních funkcí organismu, zejména sliznic a pokožky. Tím posiluje účinnost kapek při harmonizaci duše i těla. Krásná srst je pak příjemným vedlejším produktem tohoto hodnotného Pupalkového oleje.

 

Pupalkový olej Bachových kapkách na rozmazlenost pro psy a kočky představuje revoluci na trhu Bachovek.

Pupalkový olej v cdVet Bachových kapkách představuje revoluci na trhu Bachovek.

 

4. Alkohol, Cukr, Konzervanty >> ŽÁDNÉ

Bachovy kapky cdVet jsou přírodním složením zaměřeny na zlepšení životní pohody a tím na zdraví psů a koček >> PROTO neobsahují ŽÁDNÝ ALKOHOL, rafinovaný cukr, chemické konzervační látky, ani jiné zatěžující látky (éčka). Alkohol jako nosič esencí a konzervant je u cdVet kapek nahrazen Pupalkovým olejem. K přirozené konzervaci přispívá rostlinný vosk.

 

Bio Bachovy kapky pro psy a kočky Rozmazlenost neobsahují ŽÁDNÝ Alkohol, Cukr, ani konzervační látky.

cdVet Bachovy kapky neobsahují ŽÁDNÝ Alkohol, Cukr, ani konzervační látky.

 

5. Dávkování &  Nástup účinku & Délka podávání

Pro aktivaci životní energie kapky před podáním 4 až 6 krát protřepeme. Podáváme 3 až 4 krát denně 2 kapky na 5 kg tělesné hmotnosti >> Neředěné kapky nakapeme na jazyk, do misky s krmivem nebo s vodou na pití. Při zachování dávkování můžeme kombinovat více druhů Bachovek. Účinky kapek se u zdravých psů a koček dostavují během 1 až 3 dní. Při zdravotních problémech 1 až 3 týdny. Kapky podáváme 3 až 5 týdnů nebo dle potřeby.

 

Bio Bachovy kapky pro psy a kočky Rozmazlenost - 5 x Protřepat / 4 x Denně 2 Kapky na 5 kg váhy / Účinky za 1 až 3 dny / Podávat 4 týdny.

5 x Protřepat / 4 x Denně 2 Kapky na 5 kg váhy / Účinky za 1 až 3 dny / Podávat 4 týdny.

 

6. Předávkování & Vedlejší účinky >> ŽÁDNÉ

Bachovy kapky cdVet obsahují pouze zdraví prospěšné přírodní složky, které pří nechtěném předávkování tělo přirozeně vyloučí. Proto cdVet kapky nemají vedlejší (zdraví škodlivé) účinky a nezpůsobují rezistence. Tím jsou zcela bezpečné také pro psy a kočky se zdravotními potížemi, pro alergiky, štěňata nebo koťata, a pro nastávající či kojící mámy.

 

Bio Bachovy kapky pro psy a kočky na rozmazlenost obsahují pouze přírodní složky - žádné nebezpečí z předávkování a žádné vedlejší účinky.

Přírodní složky >> ŽÁDNÉ nebezpečí z předávkování & ŽÁDNÉ vedlejší účinky.

 

7. Jak fungují >> Energie & Léčebné informace

Specifické vibrace květových esencí z bylin, které jsou nositelem léčebných informací, zvyšují životní energii. Tyto informace, které příroda vytvořila pro obnovu vědomí buněk, emocí a myšlenek aktivují očistné procesy s výsledkem lepšího proudění krve, lymfy a energie do buněk. Výsledkem je regenerace imunitních a regulačních funkcí pro lepší duševní kondici.

 

Bio Bachovy kapky pro psy a kočky na rozmazlenost díky životní energii s léčebnými informacemi rozšiřují vědomí buněk, emocí a myšlenek.

Životní energie s léčebnými informacemi rozšiřují vědomí buněk, emocí a myšlenek.

 

8. Výroba kapek & Výluh energie na slunci

Květy bylin v plném rozkvětu se sklízejí v pozdním slunečném odpoledni. Pro zachování energie se květů nesmí dotknou lidská ruka. Proto je vybraní sběrači z týmu Dr. Bacha odstřihují do skleněné mísy s vodou, v které pak 3 až 4 hodiny na slunci probíhá přenos energie květů. Po odpaření 93 % vody zůstane mateční esence, která se vmíchá do nosného oleje.

 

Přenos energie květů při výrobě bachových kapek pro psy a kočky na rozmazlenost probíhá ve skleněné míse s vodou 4 až 6 hodin na slunci.

Přenos energie květů probíhá ve skleněné míse s vodou 3 až 4 hodiny na slunci.

 

9. Vyvarovat se kontaktu s kovy >> Miska

Kapky květových esencí doktora Bacha disponují specifickou jemnou vibrací životní energie, kterou snižuje kromě času také kontakt s kovy, což zeslabuje účinnost kapek. Proto se při uchovávání a podávání Bachovek vyvarujeme kontaktu s kovovými předměty, jako například kovová lžička, nerezová miska, plechové police v regálech a jiné kovové předměty.

 

Pro zachování maximální účinnosti bachových kapek pro psy a kočky na rozmazlenost se vyvarujme kontaktu s kovy.

Pro zachování maximální účinnosti Bachovek se vyvarujeme kontaktu s kovy.

 

10. Příčiny poruch chování >> Nezdravá výživa

Z příčin nemocí víme, že zdravotní problémy, stejně jako poruchy chování mají často příčinu v nezdravé výživě, jejíž kyselé odpady poškozují tělo, a také mozek. Nezdravě živeným jedincům přináší kapky zmírnění nebo dočasné odeznění poruchy chováni. Trvalého odeznění docílíme přechodem na zdravou BARF výživu psa a u koček na BARF výživu koček.

 

Poruchy chování psů a koček mají často příčinu v nezdravé výživě >> za horka extrudované granule.

Poruchy chování mají často příčinu v nezdravé výživě >> za horka extrudované granule.

 

11. Trvanlivost a skladování >> 6 až 12 měsíců

Bachovy kapky cdVet mají od data výroby trvanlivost 15 až 18 měsíců. Datum minimální trvanlivosti je vždy uveden na etiketě. Baron expeduje bachovy kapky s minimální trvanlivostí 6 až 12 měsíců. Tuto trvanlivost zajistíme uchováním kapek při teplotě do 25 °C mimo dosah slunce. Po otevření bachovy kapky uchováváme v chladu a temnu a spotřebujeme do 6ti týdnů.

 

Bachovy kapky pro psy a kočky BEZ konzervantů mají kratší trvanlivost, což pro zdraví rádi akceptujeme.

Bachovy kapky BEZ konzervantů mají kratší trvanlivost, což pro zdraví rádi akceptujeme.

 

12. Optimální poměr Kvalita & Cena

Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od vědomých dodavatelů, kteří znají své životní poslání a rozumí profesi. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.

 

Spokojenost zákazníků a růst poptávky přírodních doplňků stravy pro psy a kočky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny.

Spokojenost zákazníků a růst poptávky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny.

 

13. Vhodný i PRO Lidi? >> Připravuje se

Na otázku, zda je tento cdVet produkt vhodný také PRO Lidi rádi odpovídáme …. Výrobce tento úspěšný produkt deklaroval pro domácí zvířata. Proto nesmí být nabízen Lidem (zákon). Lidé, kteří rozumí přírodním produktům, se neptají. Zájem o produkt, který plní, co slibuje je VELKÝ >> Proto ho výrobce pan Dingmann připravuje ke schválení také PRO Lidi.

 

Bio Bachovy kapky na rozmazlenost pro psy a kočky plní co slibuje, proto je výrobce cdVet připravuje ke schválení i pro Lidi.

Produkt plní co slibuje >> Proto ho výrobce připravuje ke schválení i PRO Lidi.

 

14. Autor stránky >> Důvěra & Vztah

Autorem této stránky je Tým přírodní lékárny. Známe sílu slova a hodnotu důvěry ve vztahu. Proto PÍŠEME jen PRAVDU. To znamená, že vědomě Uvádíme pouze informace, kterým věříme. Budovat otevřené vztahy je v souladu s našim životním posláním „Žít v Radosti a Lásce“. Návod na šťastný vztah k sobě a ostatním nám poskytují životní Moudra Afirmací

 

V přírodní lékárně Baron.cz známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

Známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

 

Výrobce & Distributor & Poradenství

Výrobcem je Přírodní léčitel pan Clemens Dingmann, zakladatel společnosti cdVet.de Natürliche Tiergesundheit (Přirozené zdraví zvířat), která je od roku 1999 uznávaný Partner na trhu 100% Přírodních produktů pro zdraví zvířat. Produktové PORADENSTVÍ v oblasti PŘIROZENÉHO ZDRAVÍ a distribuci v ČR a SR zajišťuje Tým přírodní lékárny Baron. >> Video výrobci / Video o Baronu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: