Konzerva pro psy - Hovězí maso s mrkví (Bio)

Kód: 903134
Neohodnoceno
Značka: Herrmann's
128 Kč 114 Kč bez DPH 32 Kč / 100 g
Skladem (>20 ks)
Varianta
Možnosti doručení

Konzervované Bio hovězí maso s mrkví a sníženým obsahem purinů >> bez lepku a bez laktózy.

Konzerva z Bio hovězího masa a mrkve je kompletním krmivem. Receptura je zaměřena na nízkopurinovou dietu pro psy se zdravotními problémy, proto obsahuje pouze svalovinu, žádné vnitřnosti. Neobsahuje obilniny, žádnou masovou ani kostní moučku, žádný přidaný cukr, syntetické zvýrazňovače chuti, umělá aromata, barviva, konzervanty ani emulgátory, které organismus zatěžují. Na výrobu byly použity komponenty nejvyšší potravinářské kvality určené pro lidskou konzumaci. Nová receptura dle směrnic Evropské federace FEDIAF obsahuje živiny a stopové prvky také z přírodních zdrojů jako je kopřiva, mořské řasy a vaječné skořápky. Díky absenci lepku a laktózy je konzerva vhodná i pro alergiky. Výrobce >> Herrmanns-manufaktur.com.

 • Konzervované hovězí s mrkví >> nízký obsah purinů.
 • Vhodná také pro alergiky >> bez lepku a bez laktózy.
 • Neobsahuje masovou a kostní moučku, odřezky a plniva.
 • Neobsahuje cukr, barviva, ani jiné zvýrazňovače chuti.
 • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

Originál německý název je „Herrmann’s BIO Rind mit Karotte purinarm“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní Bio složení

Bio hovězí maso (svalovina) 40 % / Bio vývar 20,8 % / Bio batáty 11 % / Bio mrkev 10 % / Bio cuketa 9 % / Bio jablko 5 % / Bio lněný olej 1 % / Bio šípek 1 % / 1 % minerální látky / Bio kopřiva 0,5 % / Bio psyllium 0,5 % / Bio prášek z vaječných skořápek 0,1 % / Bio kelpa 0,05 % / Mořská sůl 0,05 %. Produkt může obsahovat drobné kousky kostí. Analytické složky: vlhkost 75,71 % / hrubý protein 7,79 % / hrubý tuk 8 % / hrubá vláknina 1,94 % / hrubý popel 1,69 %. Nutriční doplňkové látky na kg: Vitamin A 2 200 IU, vitamin D3 180 IU, měď 1,6 mg / mangan 0,9 mg / zinek 15 mg / selen 0,07 mg.

 

Přidané doplňkové látky

Konzerva „Hovězí maso s mrkví“ obsahuje výhradně přírodní suroviny nejvyšší kvality. Kvůli legislativě výrobce do konzerv přidal směs se stopovými prvky. Jako zdroj jódu byly použity řasy v Bio kvalitě, které poskytují i další živiny. Vaječné skořápky jsou zase cenným zdrojem vápníku a fosforu. Nebyly použity žádné syntetické vitamíny a tato směs byla vyrobena v souladu s Biolandem (nařízení (ES) č. 2021/1165 příloha III), může se tedy používat v ekologické produkci.

  

Denní dávkování

Psi mají různé požadavky na energii a živiny v závislosti na jejich věku a fázi života, např. vápník a fosfor. Konzervy podávejte psům od 2. měsíce v dávce přibližně 2 až 5 % tělesné váhy. Doporučená denní krmná dávka masa je u psa 50 až 80 %.

 

Pes Denní dávka
1 kg až 2 kg 75 g až 127 g
3 kg až 4 kg  172 g až 213 g
5 až 10 kg 252 až 424 g
20 až 30 kg 714 až 967 g

 

Skladování a podávání konzerv

 • Neotevřené konzervy skladujeme při pokojové teplotě do 25 °C.
 • K prodloužení exspirace lze konzervy skladovat v chladnu.
 • Maso podáváme při pokojové teplotě (včas vyndáme z ledničky).
 • Otevřenou konzervu dáme zavíčkovanou do ledničky (max. 3 dny).
 • Datum exspirace a výrobní šarže jsou napsány na víčku plechovky.
 • Konzerva byla vyrobena dva roky před datem exspirace.
 • Baron expeduje konzervy s dobou exspirace minimálně 6 měsíců.

 

Optimální poměr Kvalita & Cena

Pečlivě vybrané čerstvé suroviny v Bio a potravinářské kvalitě pocházejí od certifikovaných a DŮVĚRYHODNÝCH dodavatelů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, která má svoji Cenu. Filozofie výrobce dodávat výhradně kvalitní a chutné Bio produkty je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což potvrzuje optimálně vyvážený Poměr KVALITY a CENY.

 

Spokojenost zákazníků a růst poptávky přírodních doplňků stravy pro psy a kočky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny. Baron.cz 

Spokojenost zákazníků potvrzuje vyvážený Poměr Kvality a Ceny.

 

Autor stránky & Důvěra & Vztah

Autorem této stránky je Tým přírodní lékárny. Známe sílu slova a hodnotu důvěry ve vztahu. Proto PÍŠEME jen PRAVDU. To znamená, že vědomě Uvádíme pouze informace, kterým věříme. Budovat otevřené vztahy je v souladu s našim životním posláním „Žít v Radosti a Lásce“. Návod na šťastný vztah k sobě a ostatním nám poskytují životní Moudra Afirmací

 

V přírodní lékárně Baron.cz známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

Známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

 

Výrobce & Distributor & Poradenství

Výrobcem jsou manželé Erich a Karin Herrmann, majitelé rodinné manufaktury herrmanns-manufaktur.com. Společnost Herrmanns je od roku 2006 Uznávaný Partner na trhu Bio produktů v oblasti zdravé výživy pro domácí zvířata. Produktové PORADENSTVÍ v oblasti ZDRAVÉ VÝŽIVY a distribuci produktů v ČR a SR zajišťuje Tým přírodní lékárny Baron.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: