Mikeš Premium 10 kg

Kód: 6085
Neohodnoceno
Značka: Keramost
270 Kč 223 Kč bez DPH
Skladem (14 ks)
Možnosti doručení

Luxusní kočkolit šedobílé barvy pro náročné chovatele, zvýšená absorpce, snížená prašnost a jemnější zrnitost.

Šedobílý kočkolit „Mikeš Premium“ s jemnější zrnitostí 1 až 2,5 mm spolehlivě pohltí vlhkost i pachy. Moč a exkrementy po styku s kočkolitem vytvoří pevnou hrudku, která se lopatkou lehce odstraní a vyhodí do komunálního odpadu (pro zamezení zápachu vložte do igelitového sáčku). Zbytek podestýlky zůstává suchý a čistý. Nevyhazujte do toalety, hrozí ucpání. Celé stelivo pak stačí vyhodit po několika týdnech do odpadu, nebo bez exkrementů do kompostu, je vysoce úsporné.

  • 100% přírodní hornina bentonit s obsahem minerálů.
  • Velmi úsporný – odstraňují se pouze pevné hrudky.
  • Pohlcuje pachy, vysoce nasákavý, se sníženou prašností.
  • Ekologicky a zdravotně nezávadný, patentovaná výroba.
  • Zrnitost 1 až 2,5 mm, barva šedobílá, český výrobce.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Složení

Minerální jílovitá hornina bentonit.

 

Návod k použití

Zajistěte kočce dostatečně velkou toaletu, ve které se může pohodlně pohybovat. Na dno nasypte stelivo do výšky 6 až 8 cm. Každý den kontrolujte a v případě potřeby odstraňte hrudky a pevné exkrementy lopatkou a vyhoďte je zabalené do směsného odpadu. Toaletou občas zatřeste, aby se na povrch dostalo stelivo čerstvé. Je vhodné jednou za měsíc celý obsah vysypat a vše umýt vhodným čistícím prostředkem. Před nasypáním nového steliva nezapomeňte toaletu důkladně vysušit. Stelivo skladujte v suchu.

 

Pohlcovač pachů v domácnosti

Čisté stelivo lze také použít v domácnosti jako pohlcovač pachů. Malé množství nasypané na dno odpadkového koše absorbuje veškerou vlhkost a pach. Stejně tak malé množství nasypané do vhodné nádobky můžete použít do lednice. Bentonit také váže vlhkost veškerých rozlitých tekutin, například benzínu, nebo oleje v garáži.

 

Výrobce & distributor

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: