Stříhací hlavice


Vítejte na stránce „Hlavy stříhacích strojků“, která představuje širokou nabídku kvalitních hobby i profesionálních hlav pro stříhací strojky různých výšek, hrubostí a šířek. Najdeme zde hlavy stříhacích strojků osvědčených značek jako například ANDIS a OSTER (USA) nebo THRIVE (Japonsko). Olej na mazání stříhacích strojků, respektive stříhacích hlav najdeme na stránce Mazání a mytí strojků. Pro dotazy jsme Vám rádi k disposici >> Kontakty & Poradna.

Nové hlavy musíme umýt

Nové stříhací hlavy jsou ošetřené ochranným konzervačním olejem, který je hustý a ztěžuje stříhání. Proto nové stříhací hlavy musíme před prvním použitím umýt. U Barona používáme ekologický čistič Bio Clean. Po umytí hlavu namažeme olejem na stříhací strojky a můžeme se s radostí pustit do zkrášlování psa.

Záměnnost hlav strojků

Hlavy stříhacích strojků z kategorií ANDIS kovové, ANDIS keramické, OSTER Cryogen-X a THRIVE 805, 900, 9000 mají stejné upínání klip systémem na stříhací strojek (je vidět po zvětšení obrázků). Proto je můžeme používat na těchto stříhacích strojcích:
 

MOSER MAX 45 / 1225 (Profesional).

OSTER Golden A5

THRIVE 805,  808 (Pico Bello), 900, 9000

ANDIS SUPER AGR+ / POWER GROOM / AGC SUPER 2-SPEED / ULTRAEDGE AGC SUPER 2-SPEED / AGC 2 / AGC / AGC SUPER 2-SPEED HORSE CLIPPER / AGR + VET PAK / AGC 2 VET / Pro – Pet

AESCULAP FAV 5 / FAV 5 CL

Zobrazit celý text