Afirmace pro život v Radosti a Lásce

Moudra Afirmačních dohod poskytují návod (navigaci) JAK se k Sobě a Ostatním ve vztazích chovat.

Afirmace představují životní moudra, kterými se v přírodní lékárně řídíme >> Pomáhají nám při vytváření vztahů >> Jak se k Sobě a Ostatním Lidem chovat pro Život v Radosti a Lásce ♥ .... Uzavření afirmačních dohod umožňuje najít své životní poslání, které dodává Energii pro Vztahy / Zábavu / Poučení a Odpočinek. Náměty čerpáme z vědomého probuzení a z literatury „Jak pozitivně myslet“ z nabídky Knihy pro zdraví. Garantem afirmací je zakladatel lékárny Jaroslav Langer.

 

clanek-afirmace-uvod-prirodni-lekarna-pro-lidi kopie

 

Afirmace na očích >> Stůl doma, v práci

Pro každodenní práci s Afirmacemi je potřebujeme mít na očích. Vhodné umístění je na stole doma i v práci. Zákazníci Barona dostávají Afirmace tištěné na zadní straně faktury. Připravujeme Afirmace tištěné na recyklovaném papíru, které budou ke koupi. Cílem prodeje bude podpořit připravovaný projekt - cititselepe.cz, kde budou Afirmace rozpracovány jako články a videa.

 

Autor & Garant >> Důvěra & Vztah

Autorem Afirmací je Tým přírodní lékárny Baron. Korektnost obsahu garantuje Jaroslav Langer (zakladatel lékárny). Známe sílu slova a hodnotu důvěry ve vztahu. Proto vědomě uvádíme pouze informace, kterým věříme. Budovat otevřené vztahy je v souladu s našim životním posláním Žít v Radosti a Lásce ♥. Přejeme získání přínosných informací pro pohodu a zdraví. Zveřejněno 16.07. 2020. Korektury 12. 12. 2022.