Psychické problémy z mrtvé stravy

Mrtvá strava (vařená jídla) a negativní myšlení (strach, závist, zloba) způsobují psychické problémy.

Vítejte v článku přírodní lékárny Baron „Psychické problémy z mrtvé stravy“. Z pohledu přirozeného zdraví definujeme Psychické problémy (každou nemoc) jako Projev přetížení organismu a nedostatku. Příčinou je Vaření a Smažení jídel (mrtvá strava) a Negativní myšlení (Závist a Strach místo Radosti a Lásky). Vzorem pro upevnění zdraví je nám nejbližší živočich šimpanz, který Nevaří ani Nesmaží / Jí Ovoce a Listy (živá strava) / Nezávidí ani Nelže. Proto nemá Psychické problémy. Související článek >> Zdravá výživa podle šimpanze / Zdroj >> Knihy pro zdraví.

 

Přejeme získání přínosných informací a odvahu ke změnám při upevňování zdraví.

 

Obsah článku

  1. Příčiny psychických problémů
  2. Kdo nás umí vyléčit
  3. Proč začít zdravou výživou
  4. Afirmace pro pozitivní myšlení
  5. Autor článku

 

 

1. Příčiny psychických problémů

Pro upevnění zdraví je potřeba začít se mít rád. Láska k sobě začíná hledáním informací na téma, co pro své zdraví (pro tělo a mysl) mohu udělat. Proto níže shrnujeme hlavní příčiny Psychických problémů, které jsou stejné u každé nemoci. Mezi hlavní příčiny patří Nezdravá výživa / Negativní myšlení / Povrchní vztahy a další níže popsané sebepoškozující až destruktivní parametry chování.

  1. Nezdravá výživa >> Vaření, Smažení (mrtvá strava) / Éčka / Nesprávné složení.
  2. Negativní myšlení >> Závist / Lež / Pýcha a Pomluva místo Radosti a Lásky.
  3. Nedostatek pohybu >> Absence cvičení, jízda autem místo procházky.
  4. Povrchní vztahy >> Domněnky místo komunikace / Naučit se říkat co chceme.
  5. Málo intimní lásky >> Rychlý sex místo výživně dlouhého hlazení a objímání.

 

2. Kdo nás umí vyléčit

Jediným kompetentním lékařem, který nás může vyléčit, jsme my sami >> Naše hlava (Radost, Láska) a naše tělo (Imunitní systém). Předpoklad úspěchu >> Musíme z celého srdce chtít se uzdravit >> Vyzbrojit se pevnou vůlí pro realizaci změn ve výživě, myšlení a pohybu. ZÁVĚR >> Z každého zdravotního problému, stejně jako z každé nemoci (také ze stresu a psychických problémů) se můžeme vyléčit změnou životosprávy.

 

3. Proč začít zdravou výživou

Nyní už víme, že pro uzdravení musíme zlepšit Životosprávu >> Výživa, myšlení a pohyb. Přechodem na zdravou výživu začínáme, protože vyčistí hlavu. S čistou hlavou se pak cítíme lépe, což nám zlepší koncentraci na změny v životosprávě. Doplněním živin ze zdravé výživy zpevníme také tělo, které pak nebolí. Tělo bez bolesti dále posílí koncentraci na záměr uzdravit se. Štíhlejší a pevnější tělo pak také lépe snáší pohybové aktivity. Více informací nabízí článek Zdravá výživa.

 

4. Afirmace pro pozitivní myšlení

Dobrý startovní návod na pozitivní myšlení pro posílení zdraví poskytují Afirmace. Ty představují životní moudra, kterými se v Přírodní Lékárně řídíme. Afirmace nám pomáhají při vytváření vztahů >> Jak se k Sobě a Ostatním Lidem chovat, a čím se řídit pro život v Radosti a Lásce ♥. Uzavření afirmačních dohod umožňuje najít (a začít tvořit) své životní poslání, které dává ENERGII pro TVORBU Vztahů / Zábavy / Poučení a Odpočinku. Startovní návod nabízí Afirmace pro zdravé myšlení.

 

"Motivace, Sebedůvěra, Láska a Disciplína Uzdravuje"

 

clanek-psychicke-problemy-jak-se-uzdravit-prirodni-lekarna-pro-lidi kopie

Na uzdravení Změnou výživy Není NIKDY Pozdě >> Začněte Hned >> Článek o zdravé výživě ZDE

 

5. Autor článku

Autorem tohoto článku je Jaroslav Langer, zakladatel přírodní lékárny Baron. NašÍm životním posláním je šíření informací o přirozeném zdraví, které čerpáme ze znalostí Příčin nemocí. Proto prezentujeme pouze Informace, které mohou přispět k upevnění zdraví. Poradenství přirozeného zdraví zajišťuje zkušený Tým přírodní lékárny. Zveřejněno 1. 4. 2020.

 

"Zdraví upevňuje Láska, Smích, Živá strava a Pohyb"