Čtyři dohody pro osobní svobodu

Kód: 364817
Neohodnoceno
260 Kč 260 Kč bez DPH
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Neberte si nic osobně, Nevytvářejte si domněnky, Žijte, jak nejlépe dovedete vlásce, svobodě a štěstí.

O autorovi – Don Miguel Ruiz je mistrem uznávaného učení starých Toltéků. Předává jejich moudrost ve spojení s moderním myšlením svým žákům >> vede je cestou ke svobodě a k osobní zodpovědnosti za svoji životní spokojenost. Vedle psaní knih přednáší, vede semináře a navštěvuje posvátná místa na celém světě. www.miguelruiz.com

Nesprávné dohody – Obhájení osobní svobody získáme zrušením nesprávných dohod a přesvědčení, které jsme uzavřeli se sebou a s ostatními lidmi. Tyto dohody nám v životě vytvářejí mnohá omezení a vedou k nespokojenosti a nemoci. Řešením je nalezení sebelásky a míru tím, že se zbavíme odpovědnosti za utrpení druhých.

Prožitek svobody – Čtyři dohody nabízejí nový přístup k vlastnímu nitru, který dokáže proměnit život v nový prožitek svobody, opravdového štěstí a lásky. Autor shrnuje toltéckou moudrost a vyjadřuje v této knize jasně, co pro muže a ženy znamená žít jako mírumilovní válečníci v moderním světě.

Přijmout sám sebe – Svoboda znamená být tím, kým skutečně jsme. Jako příklad uvádí autor malé děti >> úsměv, skotačení a radostné výskání značí, že žijí tady a teď >> jsou svobodní. Čtyři dohody pomáhají k přijmutí sebe sama a k pochopení svého poslání v tomto životě na této zemi >> Jen tak začnete prožívat svobodu, lásku a štěstí.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah knihy Čtyři dohody pro osobní svobodu

1 Ochočování a sen planety

2 První dohoda

Nehřešte slovem

3 Druhá dohoda

Neberte si nic osobně

4 Třetí dohoda

Nevytvářejte si žádné domněnky

5 Čtvrtá dohoda

Vždy dělejte vše, jak nejlépe dovedete

6 Toltécká cesta ke svobodě

Zničení starých dohod

7 Nový sen

Nebe na zemi

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: