Mléko pro koťata - cdVet

Kód: 3781
Neohodnoceno
Značka: cdVet
344 Kč 307 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Varianta
Možnosti doručení

Náhradní mléko pro koťata s vysokým podílem kolostra, plné hodnotných výživných látek.

V prvním měsíci života by měla být koťata krmena pouze mateřským mlékem, pokud kočičí matka z nějakého důvodu nemůže mléko poskytnout, sušené mléko je výbornou alternativou. Obsahuje vysoký podíl kvalitního kolostra (prvotního mateřského mléka), vysoce hodnotné výživné látky, je šetrně sušené a lehce stravitelné. Díky tomu zaopatřuje trávicí systém kotěte důležitými obrannými složkami. Oceníte ho zvláště v případech úhynu, nebo nemoci kočky, při nedostatku či ztrátě mléka, nebo jako příkrm při příliš velkém počtu koťat. Výrobce >> cdVet.de.

 • Šetrně sušené plnotučné mléko s kvalitním kolostrem.
 • Doporučujeme užívat první 3 až 4 týdny života koťat.
 • Lehce stravitelné s vysoce hodnotnými výživnými látkami.
 • Možnost telefonické objednávky: mléko pro kočky 750 g.
 • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

Originál německý název je „Kittenmilch“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Přírodní složení >> BEZ umělých vitamínů

Sušené plnotučné mléko, vysoce kvalitní kolostrum, mléčná bílkovina, chlorid sodný, mouka z jader svatojánského chleba. Analytické složky: hrubý protein 29,42 %, hrubý tuk 22,62 %, hrubá vláknina 0,01 %, obsah anorganických látek 6,27 %. Zařazení dle legislativy: doplňkové krmivo pro kočky.

 

Denní dávkování

Denní dávka byla vypočtena na základě nejnovějších poznatků a je pouze orientačním doporučením pro vyváženou výživu koťat. Potřeby každého jedince se mohou lišit v závislosti na plemeni, věku, velikosti, fyzické aktivitě, ročním období atd. Proto je vhodné dávkování přizpůsobit, zvolit spíše spořivé přikrmování a nezanedbat včas přechod na kvalitní krmivo.

 • Smíchejte v poměru 1:3 s horkou, nikoli vroucí vodou a nechte zchladit na teplotu vhodnou ke krmení.
 • Krmná dávka je 15 až 25 ml hotového mléka na 100 g hmotnosti kotěte.
 • První týden podávejte 6 až 10 porcí denně, další týdny postupně ubírejte až na 4 porce denně.
 • Množství krmiva se může lišit v závislosti na plemeni a stavu výživy kotěte.
 • Mléko koťatům doporučujeme důsledně dávkovat podle potřeby – při překrmení může způsobit průjem.
 • Pokud je kočičí matka zdravá a má dostatek mléka, přidávat koťatům mléko je zbytečné.

Později lze přejít na zdravou výživu - BARF.

 

Pomalý přechod a trávení

Při absenci matky doporučujeme opatrný postup, zvíře by mělo mít dostatek času, aby si na nové krmení zvyklo. Abyste předešli případným zažívacím problémům, přechod by měl být pomalý, krůček po krůčku. Po krmení bříško kotěte stimulujte měkkým, na tělesnou teplotu ohřátým šátkem, abyste aktivovali trávení. Až do třetího týdne koťata nemají vyvinutou trávicí schopnost a nedokáží se samostatně vyprázdnit – obvykle jejich trávení stimuluje kočka tím, že jim olizuje bříška. Proto je dobré po každém krmení toto chování imitovat. Zabráníte tak možné zácpě.

 

Optimální poměr Kvalita / Cena

Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od vědomých dodavatelů, kteří znají své životní poslání a rozumí profesi. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.

 

Spokojenost zákazníků a růst poptávky přírodních doplňků stravy pro psy a kočky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny 

Spokojenost zákazníků a růst poptávky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny.

 

Autor stránky >> Důvěra & Vztah

Autorem této stránky je Tým přírodní lékárny. Známe sílu slova a hodnotu důvěry ve vztahu. Proto PÍŠEME jen PRAVDU. To znamená, že vědomě Uvádíme pouze informace, kterým věříme. Budovat otevřené vztahy je v souladu s našim životním posláním „Žít v Radosti a Lásce“. Návod na šťastný vztah k sobě a ostatním nám poskytují životní Moudra Afirmací

 

V přírodní lékárně Baron.cz známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

Známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

 

Výrobce & Distributor & Poradenství

Výrobcem je Přírodní léčitel pan Clemens Dingmann, zakladatel společnosti cdVet.de Natürliche Tiergesundheit (Přirozené zdraví zvířat), která je od roku 1999 uznávaný Partner na trhu 100% Přírodních produktů pro zdraví zvířat. Produktové PORADENSTVÍ v oblasti PŘIROZENÉHO ZDRAVÍ a distribuci v ČR a SR zajišťuje Tým přírodní lékárny Baron. >> Video výrobci / Video o Baronu.

Mléko pro koťata - cdVet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: