Vápník pro kočky - přírodní

Přírodní lékárna představuje 100% přírodní Vápník pro kočky. Zaopatření v oblasti vápníku a dalších minerálních látek hraje ve výživě koček významnou roli. Vápník je pro kočky důležitý zejména pro stavbu a pevnost kostí, pružné klouby a svaly, zdravé zuby, kůži a srst. Volně žijící kočkovité šelmy získávají vápník konzumací kostí z kořisti. Pokud kočka nejí syrové kosti, tak jí vápník dodáváme formou doplňku výživy z nabídky níže. Výrobce >> cdVet.de / Poradenství >> Tým přírodní lékárny.

Alternativy získávání vápníku

Pro zaopatření vápníkem máme alternativu kostí v podobě doplňku výživy Fit-BARF Vaječné skořápky. Jemně rozemleté skořápky jsou přirozený, dobře vstřebatelný zdroj vápníku živočišného původu. Celkové zaopatření vápníkem, vitamíny a minerály pak nabízí doplněk stravy Fit-BARF Mineral pro kočky, který obsahuje zdroje vápníku ze skořápek a také ze zvápenatělých mořských řas.

Dostatek kostí

Pokud krmíme dostatečné množství syrových kostí, pak zajišťujeme zaopatření organismu v oblasti, minerálních látek a stopových prvků doplňkem výživy Micro Mineral.

Málo kostí

Když podáváme málo syrových kostí, pak zajišťujeme zaopatření organismu v oblasti, vápníku, minerálních látek, stopových prvků a vitamínů doplňkem výživy Fit-BARF Mineral pro kočky

Žádné kosti

Pokud nekrmíme žádné syrové kosti (ne každá kočka je chce nebo může jíst), volíme pro zajištění v oblasti minerálních látek a zejména vápníku doplněk výživy Fit-BARF Vaječné skořápky společně s Fit-BARF Mineral pro kočky.

Zobrazit celý text