Dračí krev pro psy - cdVet

Kód: 91436
Neohodnoceno
Značka: cdVet
578 Kč 478 Kč bez DPH 2 890 Kč / 100 ml
Skladem (1 ks)
Varianta
Možnosti doručení

Podpora hojení a péče o namáhaná a bolavá místa na pokožce psů. 

100% čistá dračí krev - Sangre de Drago pochází z tropických amazonských deštných pralesů Jižní Ameriky ze stromu Croton lechleri. Tato přírodní pryskyřice obsahuje OPC (oligomerní prokyanidiny) až z 90 %. OPC je nejsilnější ze všech dosud známých antioxidantů, 18 x silnější než vitamín C a 40 x silnější než vitamín E. Strom využívá OPC pro svou vlastní ochranu před predátory, počasím a UV zářením. Proto se tradičně dračí krev užívala v peruánské medicíně na různá onemocnění (trávicí potíže, vředy, tuberkulóza, střevní průjmy, chřipka, nachlazení, afty, angína, paradentóza, revma). Dračí krev cdVet doporučujeme používat při péči o pokožku, při ekzémech, oparech, spáleninách, krvácení, hmyzím kousnutím i na bradavice. Po nanesení vytváří ochranný film, který podporuje regeneraci a zabraňuje nečistotám a bakteriím narušovat proces hojení. Vysoká kvalita dračí krve se pozná podle mléčné pěny při aplikaci. Výrobce >> cdVet.de

  • 100% pryskyřice z peruánského stromu Croton lechleri.
  • Podporuje regeneraci a hojení kůže, vytváří ochranný film.
  • Obsahuje nejsilnější přírodní antioxidant OPC až z 90 %.
  • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.
  • Odborné poradenství + Optimální poměr Přínos / Cena. 

Originál německý název je „Drachenblut“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Složení >> Kvalita pro zdraví psů

Dračí krev je 100% Míza (pryskyřice) stromu dračí krve (Croton lechleri). Výrobcem je pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat). Video o výrobci.

 

100% přírodní dračí krev pro psy z přírodní lékárny Baron.cz má hodnotné složení zaměřené na zdraví.

100% Kvalita z přírodní lékárny & Hodnotná složka zaměřená na zdraví.

 

ŽÁDNÉ umělé látky >> BEZ chemie

Dračí krev je přírodním složením zaměřena na šetrnou péči >> PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ  UMĚLÉ  LÁTKY, žádné syntetické minerály ani laciná plniva. Díky absenci chemie nemá vedlejší účinky a je vhodná také pro alergiky či jinak zatížené jedince s oslabenou imunitou. Vhodná je také pro nastávající či kojící zvířecí mámy a jejich mláďata.

 

100% přírodní dračí krev pro psy neobsahuje žádné umělé látky & žádné syntetické minerály ani chemii.

ŽÁDNÉ umělé látky & ŽÁDNÉ syntetické minerály & ŽÁDNÁ chemie.

 

Doporučená aplikace

  • V případě potřeby rozetřeme 2 až 3 kapky Dračí krve čistou gázou na postiženou oblast kůže. Dračí krev barví. Červená barva se nedá vyprat z textilu a jiných materiálů.

  • Skladujte v chladu a suchu. Chraňte před přímým slunečním zářením.

 

Optimální poměr Kvalita & Cena

Hodnotné přírodní suroviny pocházejí od pečlivě vybraných poctivých, kompetentních a důvěryhodných dodavatelů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. TOP suroviny, ŠETRNÉ zpracování a UMĚNÍ vytvořit přínosný produkt je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.

 

Spokojenost zákazníků a růst poptávky přírodních doplňků stravy pro psy a kočky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny. Baron.cz

Spokojenost zákazníků a růst poptávky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny.

 

Vhodný i PRO Lidi? >> Připravuje se

Na otázku, zda je tento cdVet produkt vhodný také PRO Lidi rádi odpovídáme …. Výrobce tento úspěšný produkt deklaroval pro domácí zvířata. Proto nesmí být nabízen Lidem (zákon). Lidé, kteří rozumí přírodním produktům, se neptají. Zájem o produkt, který plní, co slibuje je VELKÝ >> Proto ho výrobce pan Dingmann připravuje ke schválení také PRO Lidi.

 

Dračí krev pro psy plní co slibuje - proto jej výrobce cdVet připravuje ke schválení i pro Lidi.

Produkt plní co slibuje >> Proto ho výrobce připravuje ke schválení i PRO Lidi.

 

Autor stránky >> Důvěra & Vztah

Autorem této stránky je Tým přírodní lékárny. Známe sílu slova a hodnotu důvěry ve vztahu. Proto PÍŠEME jen PRAVDU. To znamená, že vědomě Uvádíme pouze informace, kterým věříme. Budovat otevřené vztahy je v souladu s našim životním posláním „Žít v Radosti a Lásce“. Návod na šťastný vztah k sobě a ostatním nám poskytují životní Moudra Afirmací

 

V přírodní lékárně Baron.cz známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

Známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

 

Výrobce & Distributor & Poradenství

Výrobcem je Přírodní léčitel pan Clemens Dingmann, zakladatel společnosti cdVet.de Natürliche Tiergesundheit (Přirozené zdraví zvířat), která je od roku 1999 uznávaný Partner na trhu 100% Přírodních produktů pro zdraví zvířat. Produktové PORADENSTVÍ v oblasti PŘIROZENÉHO ZDRAVÍ a distribuci v ČR a SR zajišťuje Tým přírodní lékárny Baron. >> Video výrobci / Video o Baronu.

Dračí krev pro psy - cdVet

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: