Granule lisované za studena - Zdravá výživa psů

Granule Fit-Crock lisované za studena od přírodního léčitele jsou zaměřeny na zdraví psů. Proto neobsahují ŽÁDNÁ laciná plnina, ŽÁDNÉ umělé vitamíny ani konzervanty. Kromě 60 % podílu masa obsahují rostlinné složky s vlákninou pro čistá střeva, přírodní vitamíny, byliny, minerální látky a oleje. Hodnotné BARF receptury granulí bez chemie a šetrné lisování za studena pro zdravou výživu psů. Výrobce >> cdVet.de / Poradenství >> Tým přírodní lékárny.

Které granule vybrat

  • Štěně Jehněčí >> Více vápníku, bílkovin, vitamínů a živin >> Více energie pro štěňata a mladé psy v době růstu.

  • Basic Hovězí >> Základní TOP receptura zdravé výživy s hovězím masem pro běžně aktivní zdravé dospělé psy. 

  • Classic Jehněčí >> Pro běžně aktivní zdravé dospělé psy s jehněčím, také pro alergické psy, nebo citlivé jedince.

  • Sensitiv Jehněčí >> Nízký alergenní potenciál, také při citlivém zažívání, nadváze a jiných potížích (BEZ obilnin).

  • Active Jehněčí >> Více energie pro lepší kondici, také pro aktivnější, sportovní nebo lovecké psy (BEZ obilnin).

  • Speciál Hovězí >> Odlehčená dieta s mrkví a ovocem, také alergie, nadváha, trávicí a zdravotní potíže (bez pšenice).

  • Premium Kachní >> Vhodné zpestření jídelníčku, také při nechutenství, alergii a zdravotních potížích (BEZ obilnin).

  • Energy & Lac >> Doplňkové krmivo při zvýšené potřebě Energie >> Nemoc / Zátěž / Březost / Laktace (BEZ obilnin).
     


Kritéria k výběru druhu granulí

Druh granulí lisovaných za studena vybíráme podle životní situace svého psa >> Stáří / Aktivita / Citlivost / Zdravotní stav. Při citlivostech nebo zdravotních potížích se osvědčily granule „Bez obilnin“ s jehněčím nebo kachním masem (nižší alergenní potenciál). Tyto granule vhodně zpestřují jídelníček také prosperujícím psům (rozšíření spektra živin). Proto občasnou změnu granulí s jiným druhem masem doporučujeme.
 


Obsah masa v granulích 50 až 60 %

Podle legislativy musí být ingredience ve složení krmiv řazeny dle jejich hmotnosti v suchém stavu. Maso má v původním stavu více vody než rostlinné složky >> Proto po přepočtení složek na původní hmotnosti v syrovém stavu (před vysušením) obsahují granule Fit-Crock 50 až 60 % masa >> Sčítáme svalovinu (jehněčí & ovčí moučka), krev (krevní moučka), tuk + mořské ryby (moučka z mořských ryb) >> Tento masový podíl se blíží výživě BARF.
 


Konzervace a krátká trvanlivost

Aby vydržely 1 až 2 roky, jsou běžné granule konzervovány umělými vitamíny a éčky (chemie). Tyto zatěžující syntetické látky, jsou uváděny jako „Vitamíny a stopové prvky (na kg)“ nebo „Doplňkové látky“ kde mají měrné jednotky (mg / IE / IU / µg / mcg / mg/kg). Granule Fit-Crock využívají přirozenou konzervaci vysušením. Díky absenci konzervantů pak mají trvanlivost pouze 5 až 6 měsíců >> Omezení, které pro zdraví psů rádi akceptujeme.
 


Kontrola zdravotní bezpečnosti

Všechny suroviny pro granule Fit-Crock podléhají pravidelné kontrole úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin a krmiv Laves Niedersachsen. Vedle vyloučení GMO (genetická manipulace) a mikrobiologických testů je laboratorně kontrolováno zatížení pesticidy, těžkými kovy a plísněmi. Granule Fit-Crock tak splňují přísná kritéria bezpečnosti.
 


Výborný poměr Cena / Přínos

Zákazníci, kteří krmí své psy granulemi cdVet Fit-Crock oceňují, že jejich pes je plný elánu, má prima náladu a září zdravím. Zákazníci Fit-Crocku znají hodnotu kvalitní zdravé výživy >> Proto svého veterináře rádi pozdraví při stříhání drápků nebo při setkání mimo ordinaci. TOP suroviny bez kompromisů a šetrné zpracování mají svoji cenu. Granule cdVet Fit-Crock mají velmi příznivý podíl Cena / Přínos. Protože plní co slibují.
 


Více informací o granulích

Texty výše na této stránce jsou ukázkou 4 odstavců z článku „První granule pro psy bez umělých vitamínů“, který má celkem 17 odstavců.

 

Zobrazit celý text


Ke granulím přidáváme Vitamíny + Probiotika
 

Pro kompletní zaopatření a zvýšení Bioaktivity výživy psa podáváme ke granulím dva důležité doplňky stravy. Prvním je Fit-BARF Micro Mineral >> Přírodní vitamíny a minerální látky. Druhým doplňkem je Fit-BARF Střevní flóra, která dodává dobré bakterie (Probiotika) z fermentovaných bylin pro zdravou střevní mikroflóru s výhodou lepšího trávení a silnější imunity.