Vítejte v novém kabátku e-shopu Baron.cz. Prosíme stávající zákazníky o založení nového účtu. Přejeme příjemné prohlížení a nakupování. :-)

Jehněčí maso, dršťky a chrupavky pro psy a kočky 500 g

Kód: 91039
Neohodnoceno
Značka: Paex
155 Kč 134,78 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Varianta
Možnosti doručení

Svalovina / Dršťky / Chrupavky >> KOMPLET zaopatření živočišného podílu BARFu.

Syrové jehněčí hrubě mleté maso doplňuje veškerá masa tipu KOMPLET podle receptury BARF konceptu. Obsahuje Svalovinu / Neprané zelené dršťky (žaludky) s ProBiotiky pro dobré trávení a Chrupavky. Toto složení zajišťuje KOMPLETNÍ ZAOPATŘENÍ živočišného podílu BARF výživy Psů a Koček. Maso je v potravinářské kvalitě od regionálních farmářů z Německých volných chovů. Čerstvost a rychlé šokové zmrazení masa zachovává vysokou BioAktivitu (Životní Energie). Filozofie dodávat POUZE KVALITU bez laciných plniv je klíčem ke zdravé výživě. Vakuové balení ve skladných foliových vaničkách. Výrobce >> Lorenz a Wellem Clausen >> Paex.

 • Svým složením doplňuje veškerá masa typu KOMPLET.
 • Obsahuje ProBiotika z Drštěk pro optimální trávení.
 • Čerstvé maso & Potravinářská kvalita & Volný chov.
 • Šokové zmražení >> BioAktivita & Vitalita & Kondice.
 • ŽÁDNÁ laciná plniva >> Zaměřeno na zdravou výživu.
 • Kompetentní výrobce >> Rozumí přirozenému zdraví.

Zmražené maso posíláme Pondělí až Středa do 24 hodin (termobalení zdarma).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jehněčí maso, dršťky a chrupavky pro psy a kočky

 1. Složení & Potravinářská kvalita
 2. Dršťky s ProBiotiky & Dobré trávení
 3. Volný chov & Znamenitá chuť
 4. Balení masa & Skladné vaničky
 5. Maso zalijeme vodou & Lépe čajem
 6. Přílohy k masu & Kompletní BARF směsi
 7. Doplňky k masu >> Minerály + Probiotika
 8. Granule k masu >> Zasycení & Pochutnání
 9. BioAktivita & Vitalita & Kondice
 10. Potravinářská kvalita & Kritérium pro zdraví
 11. Optimální poměr Kvalita & Cena
 12. Více informací & Článek o mase
 13. Autor stránky & Důvěra & Vztah
 14. Výrobce & Distributor & Poradenství

1. Složení & Potravinářská kvalita

Jehněčí maso z hrdla a chrupavky 50 % / Jehněčí dršťky 50 %. Barva žaludků (drštěk) se liší v závislosti na letním nebo zimním krmení (tráva / seno) od světle či tmavě zelené až po šedivou či hnědou >> 100% Potravinářská Kvalita BEZ Kafilerních produktů pro zdraví Psů a Koček od bratrů Clausenových - Paex.de >> Video o výrobci. Analytické složky: hrubý protein 18 % / hrubý tuk 8 % / vlhkost 73 % / obsah anorganických látek 1,0 %. Pro kompletní výživové zaopatření k masu přidáváme Rostlinné přílohy a Fit-BARF Doplňky výživy.

 

Jehněčí maso, dršťky a chrupavky pro psy a kočky z přírodní lékárny Baron.cz má hodnotné složení zaměřené na zdraví.

 Hodnotné složky PLUS osvědčená kvalita BARF konceptu „Celá kořist“.

 

2. Dršťky s ProBiotiky & Dobré trávení

V tomto mase jsou neprané zelené dršťky (žaludky), které na stěnách mají zbytky natrávené (fermentované) rostlinné potravy (Tráva / Byliny / Listy). Tato natrávenina Obsahuje Dobré Bakterie (ProBiotika) pro zdravou střevní flóru, které volně žijící masožravci získávají z obsahu žaludku kořisti. Tohoto důležitého ProBiotického obsahu je v dršťkách málo (jen zbytky na stěnách). PROTO deficit Dobrých Bakterií vyrovnáváme ProBiotickým doplňkem Střevní flóra z fermentovaných bylin. Dršťky mají svůj specifický zápach, který lidem příliš nevoní, ale zvířatům to nevadí.

 

Jehněčí maso, dršťky a chrupavky pro psy a kočky obsahuje probiotika z drštěk a z fermentovaných bylin, která jsou důležitou součástí výživy.

 ProBiotika z drštěk a z fermentovaných bylin jsou důležitou součástí výživy.

 

3. Volný chov & Znamenitá chuť

Maso Paex od bratrů Clausenových je zaměřeno na zdravou výživu psů a koček. Proto čerstvé maso nakupují výhradně od DŮVĚRYHODNÝCH Farmářů z volných chovů. Přínosem je přirozená výživa zvířat na pastvinách >> Tráva / Byliny / Listy / Květy. V zimě seno (sušená tráva) nebo siláž (fermentované rostliny). Přirozeně zdravá výživa zvířat PLUS pobyt na čerstvém vzduchu garantuje vysokou výživovou hodnotu masa a znamenitou chuť.

 

Přirozená zdravá výživa na pastvě garantuje výživovou kvalitu jehněčí masa pro psy a kočky.

Přirozená výživa na pastvě garantuje výživovou hodnotu masa a znamenitou chuť.

 

4. Balení masa & Skladné vaničky

Maso je hrubě namleté na menší kousky o velikosti 1 až 2 cm a vakuově zabalené v pružné fóliové vaničce. Vanička masa v balení 500 gramů má rozměry 18 x 16 x 2,5 cm. Balíčky masa jsou rovné a dají se dobře skládat do mrazáku. Vaničky jsou vyrobeny z ekologického polypropylenu, který je Biologicky odbouratelný, a tím šetrný k životnímu prostředí.

 

Balíčky jehněčího masa pro psy a kočky jsou rovné a dají se dobře skládat do mrazáku.

Balíčky masa jsou rovné a dají se dobře skládat do mrazáku.

 

5. Maso zalijeme vodou & Lépe čajem

Maso zpracováním ztrácí 10 až 20 % vody. Proto maso v misce zalijeme teplou vodou a necháme 5 minut hydratovat. Do 500 gramů masa přilijeme půl sklenice vody (cca 0,1 litru). Psům a Kočkám, kteří málo pijí, dáváme vody 2 až 3 x více. Pro POSÍLENÍ IMUNITY a kondici trávicího ústrojí (Střevo / Ledviny / Játra) používáme místo vody Funkční bylinné čaje.

 

Jehněčí maso, dršťky a chrupavky pro psy a kočky zalijeme teplou vodou >> Pro posílení Imunity používáme Bylinné čaje.

Maso zalijeme teplou vodou >> Pro posílení Imunity používáme Bylinné čaje.

 

6. Přílohy k masu & Kompletní BARF směsi

Z rostlinného podílu BARF výživy podáváme k syrovému masu čerstvou zeleninu a ovoce. Efektivnější pořizování a uchovávání zeleniny s dlouhou trvanlivostí představuje Sušená zelenina. Pro širší spektrum Vitamínů a Minerálů podáváme k masu kompletní přílohové Fit-BARF směsi z hodnotných Bylin / Klíčků / Zeleniny a Ovoce z nabídky Kompletní Fit-BARF přílohy.

 

K jehněčímu masu, dršťkám a chrupavkám pro psy a kočky dáváme sušenou zeleninu. Širší zaopatření poskytují Kompletní BARF přílohy.

K masu dáváme Sušenou zeleninu. Širší zaopatření poskytují Kompletní BARF přílohy.

 

7. Doplňky k masu >> Minerály + Probiotika

K masu podáváme DVA DŮLEŽITÉ DOPLŇKY. Prvním je Mineral pro psy (kočkám dáváme Mineral pro kočky) s vápníkem ze skořápek, mořských řas a kvasnic, který dodává Přírodní vitamíny, Organické minerály a Stopové prvky. Druhým doplňkem, který obsahuje ProBiotika pro vyváženou střevní mikroflóru (Lepší trávení) je Fit-BARF Střevní flóra z fermentovaných bylin.

 

K jehněčímu masu, dršťkám a chrupavkám pro psy a kočky podáváme minerály a probiotika.

Doplňky Fit-BARF Mineral s vápníkem a Střevní flóra optimalizují výživu Psů s Koček.

 

8. Granule k masu >> Zasycení & Pochutnání

Pro lepší zasycení a pochutnání přidávají příznivci částečného BARF psům k masu za studena lisované BARF granule Fit-Crock, které jsou širokým složením a dobou trávení koncipovány pro částečný BARF. Kromě masa a ryb obsahuje Fit-Crock rostlinné složky s vlákninou pro čistá střeva + Hodnotné Byliny, Mořské řasy a Kvasnice, které zvyšují výživové zaopatření Psů. Granule přimícháme do masa (cca 1 : 3) a zalijeme vodou (sklenice na 500 gramů jídla) >> Video o BARF granulích.

 

Pro lepší zasycení a chuť přidáváme k jehněčímu masu, dršťkám a chrupavkám pro psy a kočky BARF granule Fit-Crock.

Pro lepší zasycení, chuť a zaopatření přidáváme k masu BARF granule Fit-Crock.

 

9. BioAktivita >> Vitalita & Kondice

Rychlé šokové zmražení čerstvého masa u výrobce Paex.de zlepšuje hygienický statut masa a snižuje úbytek vitálních látek, vitamínů a enzymů. Hlavním přínosem této rychlé konzervace je Zachování MAXIMA BioAktivity (Životní Energie). Vysoká míra BioAktivity masa přináší NÁRŮST ENERGIE, která zlepšuje Vitalitu PLUS tělesnou i duševní Kondici našich Psů a Koček.

 

Šokové zmražení jehněčího masa pro psy a kočky zachovává BioAktivitu pro více Energie a lepší Kondici.

Šokové zmražení masa zachovává BioAktivitu pro více Energie a lepší Kondici.

 

10. Potravinářská kvalita & Kritérium pro zdraví

Suroviny pro výrobu masa pro Psy a Kočky od bratrů Clausen Paex.de jsou v potravinářské kvalitě (žádné kafilerní produkty). Jedná se o odřezky masa z řeznického zpracování a houževnatá, prorostlá či jinak, pro lidi méně atraktivní masa. Hygienickou jakost a potravinářskou kvalitu masa pravidelně kontrolují laboratoře institutu pro potraviny >> KIN Lebensmittelinstitut kin.de. Masa Paex tak splňují kritéria pro zdravou výživu Psů a Koček.

 

Potravinářskou kvalitu jehněčí masa pro psy a kočky kontroluje institut pro potraviny kin.de.

Potravinářskou kvalitu masa kontroluje institut pro potraviny kin.de.

 

11. Optimální poměr Kvalita & Cena

Hodnotné masové suroviny v potravinářské kvalitě z volných chovů pocházejí od kvalitativně zaměřených a důvěryhodných farmářů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. Filozofie dodávat POUZE to NEJLEPŠÍ pro zdraví psů a koček je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.

 

Spokojenost zákazníků a růst poptávky přírodních doplňků stravy pro psy a kočky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny. Baron.cz

Spokojenost zákazníků a růst poptávky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny.

 

12. Více informací & Článek o mase

Více informací o mase z Přírodní lékárny jako například, které maso vybrat (charakteristiky druhů), která masa obsahují dršťky s ProBiotiky, že masa KOMPLET zajišťují široké zaopatření živočišného podílu BARF výživy, jak a proč maso šetrně rozmrazovat, kdy ohřívat nebo kolik masa máme krmit, nabízí Článek maso pro psy a pro chovatele koček Maso pro kočky.

 

Více informací o syrovém masu pro psy a kočky nabízí tento článek.

Témata článku >> Bakterie a kyselost / Vápník ze skořápek / Jak maso posíláme - a jiné.

 

13. Autor stránky & Důvěra & Vztah

Autorem této stránky je Tým přírodní lékárny. Známe sílu slova a hodnotu důvěry ve vztahu. Proto PÍŠEME jen PRAVDU. To znamená, že vědomě Uvádíme pouze informace, kterým věříme. Budovat otevřené vztahy je v souladu s našim životním posláním „Žít v Radosti a Lásce“. Návod na šťastný vztah k sobě a ostatním nám poskytují životní Moudra Afirmací

 

V přírodní lékárně Baron.cz známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

Známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

 

Výrobce & Distributor & Poradenství

Výrobcem jsou řezničtí mistři …. bratři Lorenz a Wellem Clausen, zakladatelé Německé společnosti PAEX - Frischfleisch (čerstvé maso), která je od roku 1996 Uznávaný výrobce kvalitního masa pro psy a kočky. Produktové PORADENSTVÍ v oblasti ZDRAVÉ VÝŽIVY a distribuci PAEX produktů v České a Slovenské republice zajišťuje Tým přírodní lékárny Baron. >> Video výrobci / Video o Baronu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: