Vítejte v novém kabátku e-shopu Baron.cz. Prosíme stávající zákazníky o založení nového účtu. Přejeme příjemné prohlížení a nakupování. :-)

Kokosový olej proti Klíšťatům (doplněk + péče 2 v 1)

Kód: 33201
Neohodnoceno
Značka: cdVet
376 Kč 326,96 Kč bez DPH
Skladem (11 ks)
Varianta
Možnosti doručení

Přírodní směs bio olejů, které vyživují pokožku a mění její pach, který odpuzuje klíšťata a parazity.

Čistě přírodní, za studena lisované krmné oleje z bio-kokosu, bio-černuchy damašské, bio-slunečnice a bio-konopí bez éterických olejů pozvolna mění pach zvířete, které se postupně stává pro klíšťata a další parazity nepřitažlivé. Olej je vhodný ke každodennímu podávání a je dobře snášen i jako vnější péče, vmasírovaný do kůže a srsti. Pro zvýšení ochrany doporučujeme kombinovat s přípravky SpotOn proti Klíšťatům nebo Sprej proti klíšťatům. Výrobce >> cdVet.de.

 • 100% Přírodní směs za studena lisovaných Bio olejů.
 • Přirozená podpora látkové výměny pokožky a srsti.
 • Pozvolna mění pach zvířete tak, aby odpuzovalo parazity.
 • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.
 • Odborné poradenství + Optimální poměr Přínos / Cena.

Originál německý název je „Kokos-Schwarzkümmel Öl“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kokosový olej proti Klíšťatům >> Přírodní doplněk výživy pro psy

 1. Složení >> Kvalita pro zdraví
 2. Zatěžující umělé vitamíny >> ŽÁDNÉ
 3. BioAktivita >> Vitalita & Kondice
 4. Dávkování >> Prevence & Nemoc
 5. Způsoby podávání >> Krmivo & Kůže
 6. Potravinářská kvalita & Splňuje kritéria
 7. Optimální poměr Kvalita & Cena
 8. Vhodný i PRO Lidi? >> Připravuje se
 9. Výrobce & Distributor & Poradenství
 10. Autor stránky & Důvěra & Vztah

1. Složení >> Kvalita pro zdraví

Kokosový olej proti Klíšťatům obsahuje tyto ČISTĚ  PŘÍRODNÍ složky 100% Kvality >> Bio Kokosový olej 45 % / Bio Kmínový olej 27 % / Bio Slunečnicový olej / Bio Konopný olej. Recepturu vytvořil pan Clemens Dingmann, zakladatel výrobní společnosti cdVet.de - Natürliche Tiergesundheit (Přirozené Zdraví Zvířat). Video o výrobci.

 

100% přírodní doplněk stravy Kokosový olej proti Klíšťatům (doplněk + péče 2 v 1) pro psy z přírodní lékárny Baron.cz má hodnotné složení zaměřené na zdraví.  

100% Kvalita z přírodní lékárny & Hodnotné složení zaměřené na zdraví.

 

Analytické složky: protein < 0,3 % / oleje a tuky 99,6 % / vláknina < 0,5 % / popel < 0,4 %. Díky zpracování hodnotných přírodních surovin za studena jsou Minerální látky organické kvality. Proto doplněk stravy Kokosový olej proti Klíšťatům disponuje vysokou Životní Energií (BioAktivita), která minerálům a živinám umožňuje prostup skrze buněčnou membránu, a tím zajišťuje MAXIMÁLNÍ  VYUŽITELNOST pro výživu buněk.

 

2. Zatěžující umělé vitamíny >> ŽÁDNÉ

Kokosový olej proti klíšťatům je přírodním složením zaměřen na zdraví >> PROTO neobsahuje ŽÁDNÉ  UMĚLÉ  VITAMÍNY, žádné syntetické látky, ani konzervanty. Tyto zatěžující chemické látky poznáme u jiných doplňků podle měrných jednotek, v kterých jsou udávány (mg, IE/kg, IU, µg, B1, mg/kg a jiné). Více informací nabízí článek Rozdíl mezi vitamíny.

 

 100% přírodní doplněk stravy Kokosový olej proti Klíšťatům (doplněk + péče 2 v 1) pro psy neobsahuje žádné umělé vitamíny, syntetické minerály a chemii.

ŽÁDNÉ umělé vitamíny / ŽÁDNÉ syntetické minerály / ŽÁDNÁ chemie.

 

3. BioAktivita >> Vitalita & Kondice

Šetrné sušení surovin při nízké teplotě do 42 °C plus ABSENCE  UMĚLÝCH  VITAMÍNŮ vede k zachování vysoké Životní Energie (BioAktivita). Proto Kokosový olej disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity přináší NÁRŮST  ŽIVOTNÍ  ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici organismu.

 

Šetrné zpracování doplňku stravy Kokosový olej proti Klíšťatům (doplněk + péče 2 v 1) pro psy je BEZ chemie a zachovává BioAktivitu pro více Energie a lepší Kondici.  

Šetrné zpracování BEZ chemie zachovává BioAktivitu pro více Energie a lepší Kondici.

 

4. Denní dávkování

Kokosový olej můžeme podávat od 12. týdnů věku psa.
 

Pes Denní dávka
Malý pes do 10 kg 0,5 ml
Střední pes 10 až 30 kg 1 až 1,5 ml
Velký pes nad 30 kg 1,5 až 3 ml

 

Doporučujeme krmit po celou sezónu.

Po 3 až 4 týdnech je zpravidla možné dávkování až o polovinu ponížit.

Doporučujeme kombinovat

Pro dlouhodobou ochranu doporučujeme kombinovat, např. s produktem Spot on proti klíšťatům, nebo pro krátkodobou ochranu nabízíme např. repelent Sprej proti klíšťatům.

 

5. Způsoby podávání >> Do krmiva & Na kůži

Doplněk výživy Kokosový olej vmícháme psovi, nebo kočce do krmiva. Ve většině případů je dobře přijímán, pokud máme doma odmítavého jedince můžeme doplněk vmíchat do mletého masa >> syrového nebo mírně povařeného (lépe voní). Olej lze aplikovat také jako vnější péči, vmasírujeme ho jednoduše do kůže a srsti.

 

6. Potravinářská kvalita & Splňuje kritéria

Suroviny potravinářské kvality pro Kokosový olej podléhají pravidelné kontrole úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin, krmiv a doplňků výživy Laves Niedersachsen. Vedle vyloučení GMO (genetická manipulace) je kontrolováno zatížení pesticidy, těžkými kovy a plísněmi. Olej tak splňuje kritéria potravinářské kvality pro zdravou výživu.

 

 Kvalitu a zdravotní nezávadnost doplňku stravy Kokosový olej proti Klíšťatům (doplněk + péče 2 v 1) pro psy kontroluje certifikační úřad Laves.

Potravinářskou kvalitu a zdravotní nezávadnost kontroluje úřad Laves.de.

 

7. Autor stránky >> Důvěra & Vztah

Autorem této stránky je Tým přírodní lékárny. Známe sílu slova a hodnotu důvěry ve vztahu. Proto PÍŠEME jen PRAVDU. To znamená, že vědomě Uvádíme pouze informace, kterým věříme. Budovat otevřené vztahy je v souladu s našim životním posláním „Žít v Radosti a Lásce“. Návod na šťastný vztah k sobě a ostatním nám poskytují životní Moudra Afirmací

 

V přírodní lékárně Baron.cz známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

Známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

 

Výrobce & Distributor & Poradenství

Výrobcem je Přírodní léčitel pan Clemens Dingmann, zakladatel společnosti cdVet.de Natürliche Tiergesundheit (Přirozené zdraví zvířat), která je od roku 1999 uznávaný Partner na trhu 100% Přírodních produktů pro zdraví zvířat. Produktové PORADENSTVÍ v oblasti PŘIROZENÉHO ZDRAVÍ a distribuci v ČR a SR zajišťuje Tým přírodní lékárny Baron. >> Video výrobci / Video o Baronu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: