AFIRMACE >> Návod na život v Radosti a Lásce

Moudra Afirmací pomáhají při budování vztahů >> Návod jak se k Sobě a Ostatním máme chovat.

Afirmace představují životní moudra, kterými se v přírodní lékárně řídíme >> Pomáhají nám při vytváření vztahů >> Jak se k Sobě a Ostatním Lidem chovat pro Život v Radosti a Lásce  .... Uzavření afirmačních dohod umožňuje najít své životní poslání, které dodává Energii pro Vztahy / Zábavu / Poučení a Odpočinek. Náměty čerpáme z vědomého probuzení a z literatury „Jak pozitivně myslet“ z nabídky Knihy pro zdraví. Garantem afirmací je zakladatel lékárny Jaroslav Langer.

 

 

Šest dohod pro transformaci vědomí

Denní práce s Afirmacemi naviguje k základnímu nastavení >> žít v Radosti a Lásce
 

       
 

Pečuj o Sebe

... Měj se Rád  

Živá Strava a Pohyb
 uzdravuje Tělo i Mysl.

 

Neber si NIC

Osobně

Co říkají druzí je pouze
jejich názor nebo záměr.

 

Rozdávej 

Radost a Lásku

Úsměv, pochvala, pohlazení
potěší druhé lidi i tebe.

 

 

       
 

Nedomnívej se

... Komunikuj 

Když něco nevíš, ptej se.
Uč se říkat ANO nebo NE.

 

Jdi Ostatním

Příkladem

Tím ukážeš, Co a Jak
mohou Lidé zlepšit.

 

Říkej pouze to

čím Potěšíš

Užívej slova jen k šíření 
Pravdy, Lásky a Dobra.

 

 

 

Afirmace na očích >> Nástěnka & Stůl

Pro každodenní práci s Afirmacemi je potřebujeme mít na očích. Vhodné umístění je na nástěnce doma i v práci, na stole nebo na ledničce. Zákazníci Barona dostávají Afirmace tištěné na zadní straně faktury. Připravujme Afirmace tištěné na recyklovaném papíru, které budou ke koupi. Cílem prodeje bude podpořit připravovaný projekt - cítitselépe.cz, kde budou Afirmace rozpracovány jako články a videa.
 Autor & Garant >> Důvěra & Vztah

Autorem této stránky je Tým přírodní lékárny Baron. Korektnost obsahu garantuje Jaroslav Langer (zakladatel lékárny). Známe sílu slova a hodnotu důvěry ve vztahu. Proto vědomě uvádíme pouze informace, kterým věříme. Budovat otevřené vztahy je v souladu s našim životním posláním Žít v Radosti a Lásce . Přejeme získání přínosných informací pro pohodu a zdraví. Zveřejněno 16.07. 2020. Korektury 30. 08. 2021.