První granule bez umělých vitamínů

Umělé vitamíny poškozují zdraví. Proto nabízíme informace o granulích, které je jako první neobsahují.

Vítejte v článku přírodní lékárny „První granule pro psy bez umělých vitamínů“. Jako partneři přirozeného zdraví psů víme, že umělé vitamíny poškozují zdraví. Proto lidem, kteří krmí extrudovanými granulemi nabízíme informace o 100% přírodních granulích, které jako první na trhu umělé vitamíny neobsahují. Jmenují se Fit-Crock a za studena se lisují podle receptury přírodního léčitele pana Dingmanna společnosti cdVet.de. Z pohledu přirozené výživy tak Fit-Crock představuje revoluci ve zdravé výživě psů při krmení granulemi.

 

 

Přejeme získání přínosných informací vedoucích k upevnění zdraví Vašeho psa.

 

Obsah článku

 1. Granule zaměřené na zdraví psů
 2. Výrobcem granulí je léčitel zvířat
 3. Optimální složení podle BARFu
 4. Přírodní granule bez chemie
 5. BioAktivita >> Vitalita & Kondice
 6. Jak se Fit-Crock vyrábí
 7. Kvalita masa v granulích
 8. Kontrola kvality surovin
 9. Shrnutí předností krmiv Fit-Crock
 10. Nárůst poptávky & Plní co slibují

 

 

1. Granule zaměřené na zdraví psů

Alergie, kožní problémy, cukrovka, trávicí, reprodukční a jiné zdravotní potíže včetně rakoviny mají společnou hlavní příčinu v nesprávné výživě. Hlavní zátěž představují horkem extrudované granule + umělé vitamíny. Na rozdíl od horkem extrudovaných granulí obsahuje Fit-Crock přírodní vitamíny, což je důležitý přínos pro výživu zaměřenou na zdraví psů. Více informací nabízí článek Příčiny nemocí psů. Vedle syrové BARF stravy je Fit-Crock osvědčenou prevencí a podporou také při upevňování zdraví.

 

 

Granule Fit-Crock z přírodní lékárny jsou zaměřeny na prevenci a zdraví psů.

 

2. Výrobcem granulí je léčitel zvířat

Tvůrcem receptur a výrobcem za studena lisovaných granulí Fit-Crock je přírodní léčitel zvířat pan Clemens Dingmann >> zakladatel německé společnosti cdVet Natürliche Tiergesundheit (Přirozené zdraví zvířat). Společnost cdVet je od roku 1998 lídrem na trhu 100 % přírodních krmiv, doplňků stravy a produktů pro péči o zvířata, které lze prohlížet na stránkách cdvet.de nebo v přírodní lékárně pro psy a kočky na baron.cz.

 

 

Tvůrcem receptur a výrobcem je přírodní léčitel společnosti cdVet.

 

3. Optimální složení podle BARFu

Základem výroby zdravých krmiv je znalost přirozené BARF výživy psů. Proto granule Fit-Crock obsahují kvalitní maso z volného chovu a rostlinné složky s podílem volně rostoucích vysoce bio aktivních bylin (Kopřiva, Pampeliška, Březové listy, Ostropestřec mariánský). Pro široké výživové zaopatření psů obsahuje Fit-Crock také mořské ryby, semínka, klíčky, mořské řasy a za studena lisované oleje >> Optimální složení podle BARFu.

 

 

Základem zdravých granulí je znalost přirozené BARF výživy psů a kvalita

 

4. Přírodní granule bez chemie

Přírodní granule Fit-Crock neobsahují žádné doplňkové látky >> přidány nejsou umělé vitamíny, minerální látky, konzervanty ani žádná ochucovadla (sůl, cukr, glutamáty). Fit-Crock neobsahuje žádná laciná plniva (kůže, kafilerní produkty, odpady z potravinářského průmyslu) >> složeny jsou výhradně z přírodních surovin vysoké kvality, které jsou ve složení korektně deklarovány >> Poctivá kvalita bez chemie pro zdraví psů.

 

 

Žádné umělé vitamíny, žádné konzervanty (bez chemie). Žádná laciná plniva.

 

5. BioAktivita >> Vitalita & Kondice

Šetrné sušení při nízké teplotě, lisování za studena (do 42°C) plus ABSENCE UMĚLÝCH VITAMÍNŮ (konzervanty) vede k zachování vysoké BioAktivity (Životní Energie). Proto Fit-Crock disponuje Maximem Živin a Vitálních látek (Vitamíny, Minerály, Enzymy). Vysoká míra BioAktivity tak přináší NÁRŮST  ŽIVOTNÍ  ENERGIE, která posiluje Imunitu, zvyšuje Vitalitu a Kondici psů.

 

 

Lisování za studena zachovává BioAktivitu pro více Energie a lepší Kondici.

 

 

6. Jak se Fit-Crock vyrábí

Syrové masové a rostlinné složky pro granule Fit-Crock se pomalu šetrně usuší, hrubě namelou a pak se podle receptury smíchají a zvlhčí vodou. Pro udržení formy válečkových peletek se přidá škrob z topinamburů (přírodní pojivo) a směs se při teplotě do 42 °C protlačí přes trubkové koncovky lisovacího stroje. Vylisované tyčinky se po uschnutí lámou na menší kousky >> Šetrná výroba zachovává BioAktivitu, výživové hodnoty, přirozenou chuť a vůni.

 

Masové a rostlinné složky se usuší, namelou, smíchají a šetrně vylisují za studena.

 

7. Kvalita masa v granulích

Granule Fit-Crock obsahují masa ze zvířat z volného chovu krmených přirozenou výživou (v létě se pasou, v zimě dostávají seno). Proto mají více živin a větší bio aktivitu. Použity jsou pouze kvalitní části určené k lidské spotřebě (žádné kafilerní produkty). Vedle svaloviny obsahují masa také vybrané vnitřnosti, dršťky a měkké chrupavky. Zaopatření dále optimalizují také mořské ryby >> Kvalita bez kompromisů pro zdraví psů.

 

Masa ze zvířat z volného chovu mají více živin a větší bio aktivitu.

 

8. Kontrola kvality surovin

Všechny suroviny pro granule Fit-Crock podléhají pravidelné kontrole úřadu pro ochranu spotřebitele a bezpečnost potravin a krmiv Laves Niedersachsen. Vedle vyloučení GMO (genetická manipulace) a mikrobiologických testů je laboratorně kontrolováno zatížení pesticidy, těžkými kovy a plísněmi. Granule Fit-Crock tak splňují přísná kriteria bezpečnosti.

 

Kvalitu a zdravotní nezávadnost krmiv Fit-Crock kontroluje úřad Laves.

 

9. Shrnutí předností krmiv Fit-Crock

 • Kompetentní výrobce – Výrobcem krmiv je léčitel zvířat pan Dingmann, zakladatel společnosti cdVet.de.
 • Lisována za studena – Lisováním za studena jsou zachovány enzymy a přírodní vitamíny potřebné pro zdraví.
 • Čistě přírodní – Žádná chemie, žádné umělé vitamíny, žádné konzervanty, žádná éčka >> 100% přírodní.
 • Hodně masa – Po přepočtení složek na původní hmotnosti v syrovém stavu obsahuje 50 až 60% masa.
 • Čistá střeva – Intenzivní trávení díky vláknině >> podpora peristaltiky střev a jejich přirozené čištění.
 • Částečný BARF – Krmiva jsou složením koncipována pro částečný BARF (ráno krmivo / večer maso).
 • Široké zaopatření – Složením se blíží přirozené BARF výživě psů a tím přispívají k upevňování zdraví psů.

 

10. Nárůst poptávky & Plní co slibují

Od uvedení na trh v roce 2004 zaznamenávají granule Fit-Crock 70% roční nárůst prodejů ve více než 30 zemích světa. Tento rasantní růst je v oblasti suchých krmiv pro psy jedinečný a svědčí o kvalitě přínosů těchto přírodních krmiv. V mnoha referencích zákazníci sdělují zlepšení vitality a často také odeznění kožních či jiných zdravotních problémů svých psů >> Fit Crock je úspěšný, protože plní, co slibuje.

 

Nárůsty prodejů svědčí o spokojenosti zákazníků, protože Fit-Crock plní, co slibuje.

 

Autor článku: Jaroslav Langer – Zakladatel přírodní lékárny

Baron.cz. Zveřejněno: 11. 3. 2012 / Korektury: 21. 10. 2019.