Komáři a mušky u psů

Tato nabídka přírodní lékárny představuje 100% přírodní repelenty, jejichž základem jsou éterické oleje z rostlin, které se sami chrání před hmyzem účinnou látkou geraniol. Mohou se nastříkat přímo do srsti, nebo na oblečení, v případě SpotOnu nanést na ušní čípek, nebo na kořen ocasu. Jsou biologicky odbouratelné, nástup je rychlý a hmyz si na ně netvoří rezistence. Jsou vhodné i pro mladé psy a štěňata, protože neobsahují žádné chemické látky. Výrobce >> cdVet.de / Poradenství >> Tým přírodní lékárny.

Který produkt vybrat?

 • Kombi sprej proti parazitům >> Univerzální odpuzovač z rostlinných extraktů a éterických olejů, dlouhotrvající účinek.
   
 • Kombi spotOn proti Parazitům >> Přírodní repelent z vonných olejů >> dlouhodobá ochrana >> klíšťata, blechy, hmyz.
   
 • Antiparazitní šampon >> Koncentrát, který se ředí 1 : 5, s bylinnou složkou geraniol, která odpuzuje veškeré parazity.
   
 • Ochrana kůže SilverAid >> Přírodní pečující sprej na podrážděnou pokožku a srst s mikronizovaným stříbrem a oleji.
   

Prevencí proti komárům a muškám je zdravá výživa

Komáři, mušky a jiní parazité vyhledávají přednostně psy s oslabenou imunitou z nepřirozené výživy. Jejich pokožka detoxikuje odpadní látky a pokrývá se sekretem, který komárům voní a je jim živnou půdou. Prevencí proti komárům a muškám je přechod z granulí a konzerv (mrtvá strava) na zdravou syrovou BARF výživu (živá strava). Benefitem změny výživy je pevnější zdraví psa.
 


Autor stránky

Autorem stránky je tým přírodní lékárny Baron ve spolupráci s Jaroslavem Langerem (zakladatel lékárny). Naším posláním je šíření informací o přirozeném zdraví, které čerpáme ze znalostí příčin nemocí psů. Proto nabízíme pouze 100% přírodní a vysoce přínosné produkty, které přispívají k upevňování zdraví psů. Zveřejněno dne 28.10.2019.
 

Zobrazit celý text