Péče o poštípanou pokožku

Vítejte na stránce Přírodní lékárny „Péče o poštípanou pokožku". Tyto 100% přírodní produkty na bázi zklidňujících bylin, éterických olejů, minerálů a probiotik neobsahují žádnou chemii, nejsou toxické a nezatěžují organismus. Proto je péče o poštípanou pokožku od firmy cdVet bezpečná také pro štěňata, březí a kojící feny, alergiky, nebo pro psy s oslabenou imunitou. Výrobce >> cdVet.de / Poradenství >>  Tým přírodní lékárny.

Který produkt vybrat?

 • Sprej proti svědění >> Éterické oleje a minerály pro zklidnění svědivé pokožky >> Kožní problémy & Alergie.
   
 • Probiotický sprej >> Probiotický sprej z fermentovaných bylin, péče při poranění a jiných kožních problémech.
   
 • Minerální sprej na kůži a srst >> Aloe, čajovník a levandule, ošetřuje kůži a srst při svědění, působí proti parazitům.
   
 • Ochrana kůže SilverAid >> Sprej na podrážděnou pokožku a srst s mikronizovaným stříbrem a hodnotnými oleji.
   
 • Antiparazitní šampon >> Koncentrát, ředí se 1 : 5, obsahuje bylinnou složku geraniol, která odpuzuje veškeré parazity.    
   

Prevencí je zdravá výživa

Veškerý hmyz a parazité vyhledávají přednostně psy s oslabenou imunitou z nepřirozené výživy. Jejich pokožka detoxikuje odpadní látky a pokrývá se sekretem, který parazitům voní a je jim živnou půdou. Prevencí proti poštípání je přechod z granulí a konzerv (mrtvá strava) na zdravou syrovou BARF výživu (živá strava). Benefitem změny výživy je pevnější zdraví psa.
 


Výrobcem je léčitel

Tvůrcem receptur a výrobcem pečujících produktů je přírodní léčitel pan Clemens Dingmann, zakladatel německé společnosti cdVet Natürliche Tiergesundheit (Přirozené zdraví zvířat). Společnost cdVet je od roku 1998 uznávaným a kompetentním lídrem na trhu 100% přírodních krmiv, doplňků výživy a produktů pro ochranu a péči o zvířata, které lze prohlížet na stránkách cdvet.de nebo v přírodní lékárně Baron.cz.
 


Autor stránky

Autorem stránky je tým přírodní lékárny Baron ve spolupráci s Jaroslavem Langerem (zakladatel lékárny). Naším posláním je šíření informací o přirozeném zdraví, které čerpáme ze znalostí příčin nemocí psů. Proto nabízíme pouze 100% přírodní a vysoce přínosné produkty, které přispívají k upevňování zdraví psů. Zveřejněno dne 15.06.2021.

 

Zobrazit celý text