Konzerva pro kočky - Losos s kuřecím masem

Kód: 9206
Neohodnoceno
Značka: Herrmann's
87 Kč 78 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Varianta
Možnosti doručení

Konzerva s masem z lososa a bio kuřete s bio karotkou, vhodná také pro alergiky >> bez lepku a bez laktózy.

Konzerva je kompletním krmivem pro kočky, obsahuje více než 90 % masa s přírodním taurinem ze srdečního svalu. Neobsahuje obilniny, žádnou masovou ani kostní moučku, žádný přidaný cukr, syntetické zvýrazňovače chuti, umělá aromata, barviva, konzervanty ani emulgátory, které organismus zatěžují. Na výrobu byly použity komponenty nejvyšší potravinářské kvality určené pro lidskou konzumaci. Nová receptura dle směrnic Evropské federace FEDIAF obsahuje živiny a stopové prvky také z přírodních zdrojů jako jsou mořské řasy a pivovarské kvasnice. Díky absenci lepku a laktózy je konzerva vhodná i pro alergické kočky. Výrobce >> Herrmanns-manufaktur.com.

 • Konzerva z komponentů nejvyšší potravinářské kvality.
 • Vhodná také pro alergiky >> bez lepku a bez laktózy.
 • Bez masové a kostní moučky, odřezků a dalších plniv.
 • Neobsahuje cukr, barviva, ani jiné zvýrazňovače chuti.
 • Kompetentní výrobce, který rozumí přirozenému zdraví.

Originál německý název je „Lachs und Hunh“.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přírodní složení

Losos 47 % / Bio kuřecí maso 46 % (svalovina, skelety, srdce, krky, játra) / 2 % Pivovarské kvasnice / 2 % Bio karotka / 1,5 % Bio kokosové vločky / 0,95 % Bio slunečnicový olej / 0,3 % olej z tresčích jater / 0,2 % minerální látky / 0,05 % Bio mořská řasa kelpa (Ascophyllum Nodosum). 50,5 % z ekologického certifikovaného zemědělství DE-ÖKO-006. Analytické složky: vlhkost 73,97 % / hrubý protein 12,09 % / hrubý tuk 10,39 % / hrubá vláknina 0,48 % / hrubý popel 1,77 %. Nutriční doplňkové látky na kg: 1 300 mg taurin / 25 mg zinek / 22 mg železo / 1,5 mg měď / 1,5 mg mangan / 0,1 mg selen.

 

Konzerva pro kočky - Losos s kuřecím masem - 100 g pro kočky z přírodní lékárny Baron.cz má hodnotné složení zaměřené na zdraví. 

100% Bio Kvalita z přírodní lékárny & Hodnotné složení zaměřené na zdraví.

Přidané doplňkové látky

Konzerva „Losos s kuřecím masem“ obsahuje výhradně přírodní suroviny nejvyšší kvality. Kvůli legislativě výrobce do konzerv přidal směs se stopovými prvky. Jako zdroj jódu byly použity řasy v Bio kvalitě, které poskytují i další živiny. Pivovarské kvasnice jsou zase cenným zdrojem vitamínů skupiny B. Nebyly použity žádné syntetické vitamíny a tato směs byla vyrobena v souladu s Biolandem (nařízení (ES) č. 2021/1165 příloha III), může se tedy používat v ekologické produkci.

  

Denní dávkování

Rámcově by měla kočka od 2 měsíce přijímat 3 až 5 % tělesné váhy v závislosti na věku a fázi života. Každé zvíře je však individuál a strava by tomu měla být přizpůsobena.
 

Kočka Denní dávka
1 kg 69 g
2 kg 110 g
3 kg 144 g
4 kg 174 g
5 kg 202 g

 

Skladování a podávání konzerv

 • Neotevřené konzervy skladujeme při pokojové teplotě do 25 °C.
 • K prodloužení exspirace lze konzervy skladovat v chladnu.
 • Maso podáváme při pokojové teplotě (včas vyndáme z ledničky).
 • Otevřenou konzervu dáme zavíčkovanou do ledničky (max. 3 dny).
 • Datum exspirace a výrobní šarže jsou napsány na víčku plechovky.
 • Konzerva byla vyrobena dva roky před datem exspirace.
 • Baron expeduje konzervy s dobou exspirace minimálně 6 měsíců.

 

Optimální poměr Kvalita & Cena

Pečlivě vybrané čerstvé suroviny v Bio a potravinářské kvalitě pocházejí od certifikovaných a DŮVĚRYHODNÝCH dodavatelů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, která má svoji Cenu. Filozofie výrobce dodávat výhradně kvalitní a chutné Bio produkty je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což potvrzuje optimálně vyvážený Poměr KVALITY a CENY.

 

Spokojenost zákazníků a růst poptávky přírodních doplňků stravy pro psy a kočky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny. Baron.cz 

Spokojenost zákazníků potvrzuje vyvážený Poměr Kvality a Ceny.

 

Autor stránky & Důvěra & Vztah

Autorem této stránky je Tým přírodní lékárny. Známe sílu slova a hodnotu důvěry ve vztahu. Proto PÍŠEME jen PRAVDU. To znamená, že vědomě Uvádíme pouze informace, kterým věříme. Budovat otevřené vztahy je v souladu s našim životním posláním „Žít v Radosti a Lásce“. Návod na šťastný vztah k sobě a ostatním nám poskytují životní Moudra Afirmací

 

V přírodní lékárně Baron.cz známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

Známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

 

Výrobce & Distributor & Poradenství

Výrobcem jsou manželé Erich a Karin Herrmann, majitelé rodinné manufaktury herrmanns-manufaktur.com. Společnost Herrmanns je od roku 2006 Uznávaný Partner na trhu Bio produktů v oblasti zdravé výživy pro domácí zvířata. Produktové PORADENSTVÍ v oblasti ZDRAVÉ VÝŽIVY a distribuci produktů v ČR a SR zajišťuje Tým přírodní lékárny Baron.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: