Konzervy pro kočky


V přírodní lékárně nabízíme pouze kvalitní masové konzervy pro kočky BEZ umělých vitamínů a BEZ konzervantů. Naše konzervy jsou od poctivých výrobců, kteří zpracovávají výhradně maso v potravinářské kvalitě >> ŽÁDNÉ kafilerní produkty / ŽÁDNÁ laciná plniva / ŽÁDNÉ konzervanty. Vedle Bio konzerv obsahují naše konzervy pro kočky značek Lunderland a Boos maso ze zvířat z volného chovu. Výrobce >> Lunderland.de / Poradenství >> Tým přírodní lékárny.

Konzervy nejsou zdravá výživa

Jako poradci přirozeného zdraví z přírodní lékárny víme, že krmit kočku převážně konzervovaným masem (konzervy, kapsičky) neodpovídá požadavkům na přirozenou výživu. Maso je konzervováno zavařením při teplotě 138°C. Tato vysoká teplota degraduje Bioaktivitu (životní energii) masa, ničí enzymy a vitamíny. Více informací nabízí článek Příčiny nemocí koček.

Konzervy jako krátkodobá alternativa

Konzervy jsou z pohledu přirozeného zdraví nouzově akceptovatelnou alternativou krátkodobého krmení na dovolené, nebo obohacením jídelníčku koček, které jedí převážně suchou stravu (granule). Vhod nám konzervy mohou přijít když při BARF výživě zapomeneme rozmrazit syrové maso, anebo když nestihneme včas koupit nové krmivo.

O výrobci konzerv pro kočky

Konzervy pro kočky značky Lunderland vyrábí manželé Peter a Susanne Lundershausen. Jejich malá rodinná firma Lunderland.de začala v roce 1990 jako jedna z prvních nabízet konzervy pro kočky a přílohy BEZ umělých vitamínů, bez laciných plniv a bez chemie. V nabídce Barona najdeme také jejich další produkty zdravé výživy, zejména sušené ryby a zeleninové a vločkové přílohy k masu.

Zobrazit celý text


TOP a Nejprodávanější konzervy pro kočky

Níže na této stránce jsou pouze TOP a Nejprodávanější konzervy pro kočky.
Celá nabídka všech konzerv je umístěna v kategoriích, kde jsou další informace.