Vítejte v novém kabátku e-shopu Baron.cz. Prosíme stávající zákazníky o založení nového účtu. Přejeme příjemné prohlížení a nakupování. :-)

Losí maso pro psy a kočky 500 g

Kód: 91040
Neohodnoceno
Značka: Paex
153 Kč 133,04 Kč bez DPH
Skladem (>20 ks)
Varianta
Možnosti doručení

Svalovina / Vazivo / Tuk >> Doplnění mas typu KOMPLET, vhodné také při alergii, nadváze nebo dietě.

Syrové losí hrubě mleté maso doplňuje masa typu KOMPLET podle receptury BARF. Je vhodným zdrojem bílkovin také pro alergiky. Obsahuje Svalovinu / Vazivo a Tuk z různých částí losa. Maso je dobrým zdrojem bílkovin a je dobře stravitelné. Má jinou chuť než hovězí, proto může být zajímavé pro vybíravější strávníky. Původem je toto maso v potravinářské kvalitě ze Skandinávie z volné přírody. Čerstvost a rychlé šokové zmrazení masa zachovává vysokou BioAktivitu (Životní Energie). Filozofie dodávat POUZE KVALITU bez laciných plniv je klíčem ke zdravé výživě. Vakuové balení ve skladných foliových vaničkách. Výrobce >> Lorenz a Wellem Clausen >> Paex.

 • Maso s převahou svaloviny, vhodné k dietním plánům.
 • Svým složením doplňuje veškerá masa typu KOMPLET.
 • Čerstvé maso & Potravinářská kvalita & Volná příroda.
 • Šokové zmražení >> BioAktivita & Vitalita & Kondice.
 • ŽÁDNÁ laciná plniva >> Zaměřeno na zdravou výživu.
 • Kompetentní výrobce >> Rozumí přirozenému zdraví.

Zmražené maso posíláme Pondělí až Středa do 24 hodin (termobalení zdarma).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Losí maso pro psy a kočky

 1. Složení & 100% Potravinářská kvalita
 2. Volný chov & Přirozená výživa
 3. Balení masa & Skladné vaničky
 4. Maso zalijeme vodou & Lépe čajem
 5. Přílohy k masu & Kompletní BARF směsi
 6. Doplňky k masu >> Minerály + Probiotika
 7. Granule k masu & Částečný BARF
 8. BioAktivita & Vitalita & Kondice
 9. Optimální poměr Kvalita & Cena
 10. Více informací & Článek o mase
 11. Autor stránky & Důvěra & Vztah
 12. Výrobce & Distributor & Poradenství

1. Složení & Potravinářská kvalita

100 % Losí maso >> 100% Potravinářská Kvalita BEZ Kafilerních produktů pro zdraví Psů a Koček od bratrů Clausenových - Paex.de >> Video o výrobci. Analytické složky: hrubý protein 18 % / hrubý tuk 16 % / vlhkost 64,2 % / hrubá vláknina 0,6 % / obsah anorganických látek 1,2 %. Pro kompletní výživové zaopatření k masu přidáváme Rostlinné přílohy a Fit-BARF Doplňky výživy.

 

Losí maso pro psy a kočky z přírodní lékárny Baron.cz má hodnotné složení zaměřené na zdraví.

Hodnotné složky PLUS osvědčená kvalita.

 

2. Volný chov & Znamenitá chuť

Maso Paex od bratrů Clausenových je zaměřeno na zdravou výživu psů a koček. Proto čerstvé maso nakupují výhradně od DŮVĚRYHODNÝCH Farmářů z volných chovů. Přínosem je přirozená výživa zvířat na pastvinách >> Tráva / Byliny / Listy / Květy. V zimě seno (sušená tráva) nebo siláž (fermentované rostliny). Přirozeně zdravá výživa zvířat PLUS pobyt na čerstvém vzduchu garantuje vysokou výživovou hodnotu masa a znamenitou chuť.

 

Přirozená zdravá výživa na pastvě garantuje výživovou kvalitu losího masa pro psy a kočky.

Přirozená výživa na pastvě garantuje výživovou hodnotu masa a znamenitou chuť.

 

3. Balení masa & Skladné vaničky

Maso je hrubě namleté na menší kousky o velikosti 1 až 2 cm a vakuově zabalené v pružné fóliové vaničce. Vanička masa v balení 500 gramů má rozměry 18 x 16 x 2,5 cm. Balíčky masa jsou rovné a dají se dobře skládat do mrazáku. Vaničky jsou vyrobeny z ekologického polypropylenu, který je Biologicky odbouratelný, a tím šetrný k životnímu prostředí.

 

Balíčky losího masa pro psy a kočky jsou rovné a dají se dobře skládat do mrazáku.

Balíčky masa jsou rovné a dají se dobře skládat do mrazáku.

 

4. Maso zalijeme vodou & Lépe čajem

Maso zpracováním ztrácí 10 až 20 % vody. Proto maso v misce zalijeme teplou vodou a necháme 5 minut hydratovat. Do 500 gramů masa přilijeme půl sklenice vody (cca 0,1 litru). Psům a Kočkám, kteří málo pijí, dáváme vody 2 až 3 x více. Pro POSÍLENÍ IMUNITY a kondici trávicího ústrojí (Střevo / Ledviny / Játra) používáme místo vody Funkční bylinné čaje.

 

Losí maso pro psy a kočky zalijeme teplou vodou >> Pro posílení Imunity používáme Bylinné čaje.

Maso zalijeme teplou vodou >> Pro posílení Imunity používáme Bylinné čaje.

 

5. Přílohy k masu & Kompletní BARF směsi

Z rostlinného podílu BARF výživy podáváme k syrovému masu čerstvou zeleninu a ovoce. Efektivnější pořizování a uchovávání zeleniny s dlouhou trvanlivostí představuje Sušená zelenina. Pro širší spektrum Vitamínů a Minerálů podáváme k masu kompletní přílohové Fit-BARF směsi z hodnotných Bylin / Klíčků / Zeleniny a Ovoce z nabídky Kompletní Fit-BARF přílohy.

 

K losímu masu pro psy a kočky dáváme sušenou zeleninu. Širší zaopatření poskytují Kompletní BARF přílohy.

K masu dáváme Sušenou zeleninu. Širší zaopatření poskytují Kompletní BARF přílohy.

 

6. Doplňky k masu >> Minerály + Probiotika

K masu podáváme DVA DŮLEŽITÉ DOPLŇKY. Prvním je Mineral pro psy (kočkám dáváme Mineral pro kočky) s vápníkem ze skořápek, mořských řas a kvasnic, který dodává Přírodní vitamíny, Organické minerály a Stopové prvky. Druhým doplňkem, který obsahuje ProBiotika pro vyváženou střevní mikroflóru (Lepší trávení) je Fit-BARF Střevní flóra z fermentovaných bylin.

 

K losímu masu pro psy a kočky podáváme minerály a probiotika.

Doplňky Fit-BARF Mineral s vápníkem a Střevní flóra optimalizují výživu Psů s Koček.

 

7. Granule k masu >> Zasycení & Pochutnání

Pro lepší zasycení a pochutnání přidávají příznivci částečného BARF psům k masu za studena lisované BARF granule Fit-Crock, které jsou širokým složením a dobou trávení koncipovány pro částečný BARF. Kromě masa a ryb obsahuje Fit-Crock rostlinné složky s vlákninou pro čistá střeva + Hodnotné Byliny, Mořské řasy a Kvasnice, které zvyšují výživové zaopatření Psů. Granule přimícháme do masa (cca 1 : 3) a zalijeme vodou (sklenice na 500 gramů jídla) >> Video o BARF granulích.

 

Pro lepší zasycení a chuť přidáváme k losímu masu pro psy a kočky BARF granule Fit-Crock.

Pro lepší zasycení, chuť a zaopatření přidáváme k masu BARF granule Fit-Crock.

 

8. BioAktivita >> Vitalita & Kondice

Rychlé šokové zmražení čerstvého masa u výrobce Paex.de zlepšuje hygienický statut masa a snižuje úbytek vitálních látek, vitamínů a enzymů. Hlavním přínosem této rychlé konzervace je Zachování MAXIMA BioAktivity (Životní Energie). Vysoká míra BioAktivity masa přináší NÁRŮST ENERGIE, která zlepšuje Vitalitu PLUS tělesnou i duševní Kondici našich Psů a Koček.

 

Šokové zmražení losího masa pro psy a kočky zachovává BioAktivitu pro více Energie a lepší Kondici.

Šokové zmražení masa zachovává BioAktivitu pro více Energie a lepší Kondici.

 

9. Potravinářská kvalita & Kritérium pro zdraví

Suroviny pro výrobu masa pro Psy a Kočky od bratrů Clausen Paex.de jsou v potravinářské kvalitě (žádné kafilerní produkty). Jedná se o odřezky masa z řeznického zpracování a houževnatá, prorostlá či jinak, pro lidi méně atraktivní masa. Hygienickou jakost a potravinářskou kvalitu masa pravidelně kontrolují laboratoře institutu pro potraviny >> KIN Lebensmittelinstitut kin.de. Masa Paex tak splňují kritéria pro zdravou výživu Psů a Koček.

 

Potravinářskou kvalitu losího masa pro psy a kočky kontroluje institut pro potraviny kin.de.

Potravinářskou kvalitu masa kontroluje institut pro potraviny kin.de.

 

10. Optimální poměr Kvalita & Cena

Hodnotné masové suroviny v potravinářské kvalitě z volných chovů pocházejí od kvalitativně zaměřených a důvěryhodných farmářů. Kritériem výběru surovin je Pouze 100% Kvalita, což má svoji Cenu. Filozofie dodávat POUZE to NEJLEPŠÍ pro zdraví psů a koček je klíčem ke spokojenosti Zákazníků, což spolu s růstem poptávky potvrzuje optimální poměr Kvality a Ceny.

 

Spokojenost zákazníků a růst poptávky přírodních doplňků stravy pro psy a kočky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny. Baron.cz

Spokojenost zákazníků a růst poptávky potvrzuje optimální Poměr Kvality a Ceny.

 

11. Více informací & Článek o mase

Více informací o mase z Přírodní lékárny jako například, které maso vybrat (charakteristiky druhů), která masa obsahují dršťky s ProBiotiky, že masa KOMPLET zajišťují široké zaopatření živočišného podílu BARF výživy, jak a proč maso šetrně rozmrazovat, kdy ohřívat nebo kolik masa máme krmit, nabízí Článek maso pro psy a pro chovatele koček Maso pro kočky.

 

Více informací o syrovém masu pro psy a kočky nabízí tento článek.

Témata článku >> Bakterie a kyselost / Vápník ze skořápek / Jak maso posíláme - a jiné.

 

12. Autor stránky & Důvěra & Vztah

Autorem této stránky je Tým přírodní lékárny. Známe sílu slova a hodnotu důvěry ve vztahu. Proto PÍŠEME jen PRAVDU. To znamená, že vědomě Uvádíme pouze informace, kterým věříme. Budovat otevřené vztahy je v souladu s našim životním posláním „Žít v Radosti a Lásce“. Návod na šťastný vztah k sobě a ostatním nám poskytují životní Moudra Afirmací

 

V přírodní lékárně Baron.cz známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

Známe sílu slova a hodnotu důvěry >> Proto píšeme pouze to, čemu věříme.

 

Výrobce & Distributor & Poradenství

Výrobcem jsou řezničtí mistři …. bratři Lorenz a Wellem Clausen, zakladatelé Německé společnosti PAEX - Frischfleisch (čerstvé maso), která je od roku 1996 Uznávaný výrobce kvalitního masa pro psy a kočky. Produktové PORADENSTVÍ v oblasti ZDRAVÉ VÝŽIVY a distribuci PAEX produktů v České a Slovenské republice zajišťuje Tým přírodní lékárny Baron. >> Video výrobci / Video o Baronu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: