Psychické problémy z mrtvé stravy

Jak Mrtvá strava (Vařená Jídla) a negativní myšlení (Závist, Zloba) ovlivňují Psychické problémy. 

Vítejte v článku přírodní lékárny Baron „Psychické problémy z mrtvé stravy“. Z pohledu přirozeného zdraví definujeme Psychické problémy (každou nemoc) jako Projev přetížení organismu a nedostatku. Příčinou je Vaření a Smažení jídel (mrtvá strava) a Negativní myšlení (Závist a Strach místo Radosti a Lásky). Vzorem pro upevnění zdraví je nám nejbližší živočich šimpanz, který Nevaří ani Nesmaží / Jí Ovoce a Listy (živá strava) / Nezávidí ani Nelže. Proto nemá Psychické problémy. Související článek >> Zdravá výživa podle šimpanzeZdroj >> Knihy pro zdraví.
 

Stres, psychické problémy lidí

Přejeme získání přínosných informací a odvahu ke změnám při upevňování zdraví.

Příčiny psychických problémů

Pro upevnění zdraví je potřeba začít se mít rád. Láska k sobě začíná hledáním informací na téma, co pro své zdraví (pro tělo a mysl) mohu udělat. Proto níže shrnujeme hlavní příčiny Psychických problémů, které jsou stejné u každé nemoci. Mezi hlavní příčiny patří Nezdravá výživa / Negativní myšlení / Povrchní vztahy a další níže popsané sebepoškozující až destruktivní parametry chování.

   

    1. Nezdravá výživa >> Vaření, Smažení (mrtvá strava) / Éčka / Nesprávné složení.


    2. Negativní myšlení >> Závist / Lež / Pýcha / Pomluva místo Radosti a Lásky.


    3. Nedostatek pohybu >> Absence cvičení, jízda autem místo procházky.

     
    4. Povrchní vztahy
 >> Domněnky místo komunikace / Naučit se říkat co chceme.

     

    5. Málo intimní lásky >> Rychlý sex místo výživně dlouhého hlazení a objímání.


Kdo nás umí vyléčit

Jediným kompetentním lékařem, který nás může vyléčit, jsme my sami >> Naše hlava (Radost, Láska) a naše tělo (Imunitní systém). Předpoklad úspěchu >> Musíme z celého srdce chtít se uzdravit >> Vyzbrojit se pevnou vůlí pro realizaci změn ve výživě, myšlení a pohybu. ZÁVĚR >> Z každého zdravotního problému, stejně jako z každé nemoci (také ze stresu a psychických problémů) se můžeme vyléčit změnou životosprávy.


Proč začít zdravou výživou

Nyní už víme, že pro uzdravení musíme zlepšit Životosprávu >> Výživa, myšlení a pohyb. Přechodem na zdravou výživu začínáme, protože vyčistí hlavu. S čistou hlavou se pak cítíme lépe, což nám zlepší koncentraci na změny v životosprávě. Doplněním živin ze zdravé výživy zpevníme také tělo, které pak nebolí. Tělo bez bolesti dále posílí koncentraci na záměr uzdravit se. Štíhlejší a pevnější tělo pak také lépe snáší pohybové aktivity.

 

Motivace, Sebedůvěra, Láska a Disciplína Uzdravuje.
 

 

Na uzdravení Změnou výživy Není NIKDY Pozdě >> Začněte Hned >> Článek o zdravé výživě ZDE

Autor článku

Autorem tohoto článku je Jaroslav Langer, zakladatel přírodní lékárny Baron. NašÍm životním posláním je šíření informací o přirozeném zdraví, které čerpáme ze znalostí Příčin nemocí. Proto prezentujeme pouze Informace, které mohou přispět k upevnění zdraví. Poradenství přirozeného zdraví zajišťuje zkušený Tým přírodní lékárny. Zveřejněno 1. 4. 2020.

 

Zdraví upevňuje Láska, Smích, Živá strava a Pohyb